Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Slovenija išče talent Slovenija išče talent anonimni uporabnik 20.06.2013 ob 21:33 zadnji odgovor 01.07.2013 ob 17:59 Torej če se ti userješ na nek unikaten, povsem nov način, je to talent? Ja, bravo. Sam klinac, ko ser.ješ (na forumu) vedno na isti način … Prijavi Margot- 01.07.2013 ob 17:17 zadnji odgovor 01.07.2013 ob 17:59 DANCE Prijavi ..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i] antilopa 01.07.2013 ob 17:59 zadnji odgovor 01.07.2013 ob 17:59 Tale dva sta tudi smešna: http://www.youtube.com/watch?v=QyVkTxUyFP4 Prijavi 1 2 3 4 5 Forum je zaprt za komentiranje.