Slovenija išče talent
ojej … a res ne razumete, da ste gledalci teh in podobnih oddaj “potrošna roba” – na vzorcu gledanosti POP prodaja ddaje oglaševalcem 🙂
čizs … POP dela oddaje zato, da dobi denar.
Nacionalka pa dobi denar zato, da dela oddaje
razlika je očitna 😀
Ja res je dolgočasno, sploh tista dva desna. Ta ženska mi je dolgočasna za znoret in lahko bi začeli zbirat podpise za kakšno bolj simpatično. Vrnite Lucienne bomo vsaj lahko gledali.[/quote]
Ah Lučijen je bila fajn zaradi svojega naglasa, tale bejba je pa čist simpatična (vizualno), drugače po komentarjih mi ni preveč všeč. Vzvišena mi deluje na trenutke. Kaj pa vem, to je mojih prvih 15 min to sezono hehe
Kaj pa za take ki samo otresajo svoj g***? Upam vsaj, da ko “si stran od domačih” (šmrc), da opravljaš kakšna koristna dela…[/quote]
koliko pa boli biti sekundaren … žnj_ti?? btw: nimaš nikogar, da bi mu hrbet praskal/a da visiš na netu??
služim € … zadosti koristno 😛
Kaj pa za take ki samo otresajo svoj g***? Upam vsaj, da ko “si stran od domačih” (šmrc), da opravljaš kakšna koristna dela…[/quote]
koliko pa boli biti sekundaren … žnj_ti?? btw: nimaš nikogar, da bi mu hrbet praskal/a da visiš na netu??
služim € … zadosti koristno :P[/quote]
Zakaj je lahko nekdo tako prizadet ko se omenja le ena brezvezna oddaja, ki jo kvazi sešijejo skupaj.. lahko zato, ker so močno vpleteni in na ta način zaslužijo.. mislijo pa da so ustvarili bohve kaj… zbudite se prosim… smesno je… po moje bi tisti mogli stat tam na odru…
A si predstavljate, da bi sin berlusconija vodil talente?!!!
Pač obstajajo ljudje, ki se ne kažejo na vse načine.
Aja kul, že mam. Sm si pogledu slikce, kjer je brez ličil. Še vedno zadovoljen. Ma pa potem še eno tako energijo, ki jo naredi še bolj zanimivo. Dobra je, ziher lepša od vseh teh furomašic, ki pravijo, da ni nič posebnega.
Temu se pravi lepota ! –> http://www4.slikomat.com/13/0414/bd4-lepoti.jpg
njahahahaaaa
Forum je zaprt za komentiranje.