Slovenija išče talent
Demografsko gledano je to res, toda poudarek je na tem, kaj so talenti – vsak bebec ve, da je Američanov za najmanj 250 krat več kakor slovenčkov :P[/quote]
To sploh ni res. Kdo potem niti bebec ni? :)[/quote]
Kako da ne? Pri odgovoru izhajam iz sebe, da sem bebec, ker vem za številne države po svetu, koliko ima katera prebivalcev in kaj si lahko s tem podatkom začnem nič, ravno tako ostali bebci, ki se jim sanja koliko glav šteje katera država, si s temi podatki nič kaj dosti ne morejo začeti – so le priročen argument, ko ostalih ni na voljo 😛
To sploh ni res. Kdo potem niti bebec ni? :)[/quote]
Kako da ne? Pri odgovoru izhajam iz sebe, da sem bebec, ker vem za številne države po svetu, koliko ima katera prebivalcev in kaj si lahko s tem podatkom začnem nič, ravno tako ostali bebci, ki se jim sanja koliko glav šteje katera država, si s temi podatki nič kaj dosti ne morejo začeti – so le priročen argument, ko ostalih ni na voljo :P[/quote]
Z napacnimi podatki si clovek res ne more kaj dosti zaceti.
It is not what you don’t know that gets you. It’s what you think you know but it just ain’t so…
Sploh ne štekam, kako je lahko hip hop in skakanje po odru talent? Tega se pa ja lahko vsak nwm3* nauči. Za glas pa moraš bit talentiran, čeprav si s treniranjem lahko izboljšaš glas. Čeprav res bolj zeh vse skupaj. Najstnice so omedlevale ob tistem emotu, kao rockerju… no, vsaj z iskanjem punc ne bo imel težav hehe
Moje pohvale gredo vsem “opernim” glasom, ti bodo pa itak uspeli s Talenti ali brez Talentov.
*nwm3 je občna raba, tako kot Ronka -> ronka (zdolgočasena ženska, z zvišano potrebo po pozornosti in dramatiziranju). nwm3 je pa izraz za predstavnika m.sp., malce omejenega in prostaškega.
ojej (ob napačnem tipkanju nika) – glas je … dar — to imaš ali pa ne (“krivi” so starši, pra-starši … in to NI talent) . Sipml. Kot sposobnost v hitrem tipkanju, govorjenju, sposobnost teka maratona …
posnemati že znan, zlajnan komad NI talent … je pač to, da ti je nekaj všeč. Sploh, če se ti pokrije s tvojim glasom – naravno danostjo. skratka copy- paste.
PIKA.
“Talent” je, da nekaj kar te zanima!!! veseli … razviješ v perfekcijo. V tem je TALENT – v razvijanju sebe!!
Koliko časa, truda … je potrebno, da odpoješ nek zlajnan komad, ki ustreza tvojemu glasu napram npr. da skupina!!! več oseb usklajeno poskakuje? ali pa, da kdo absolutno obvlada napravo za vodenje modela ???
Za to GRE!!
npr. Igor Akrapovič je bil talent za motorje. da je naredil svetovno firmo pa je GARAL, da je dokazal svoj talent.
prdne lahko vsakdo – istočasno stisnit anus pa ne more nihče. Talent – prdni brez smradu ☺
LOL Za prvo rabiš samo veliko vaje. Za drugo pa natreniran glas. Petje med tuširanjem te še naredi dobrega pevca ;)[/quote]
Saj za treniran glas rabiš veliko treninga, torej veliko vaje. Eno in isto. 🙂
Ples debeluške ob drogu…
Ples debeluške ob drogu…
http://www.youtube.com/watch?v=lZAWFajua7g%5B/quote%5D
OMG lol Ta je lih za Sadnega!!
a ne delaš ti na fantovščini nasajanja na konfin ob vaški lanternni???
ker to, da delaš demo samo enemu forumašu — in to “javno”, je vredno vseh moralnih obsodn
[sup](a kje manjka kakšna “,”??)[/sup]
Moj favorit je bil http://www.youtube.com/watch?v=p0aM2F0svSs
meni je to talent in ne neko “nabijanje” in cigu migu :))))))
Sem brala komentarje pod posnetkom Nika Oblaka. Eden je spraševal, kdo izvaja drugo pesem. Spodaj je odgovor – Bond, Victory.
Forum je zaprt za komentiranje.