Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Slovenija išče talent

Slovenija išče talent

Res pa, da je Slovenija en mali prdec od države. 🙂

Demografsko gledano je to res, toda poudarek je na tem, kaj so talenti – vsak bebec ve, da je Američanov za najmanj 250 krat več kakor slovenčkov :P[/quote]
To sploh ni res. Kdo potem niti bebec ni? :)[/quote]

Kako da ne? Pri odgovoru izhajam iz sebe, da sem bebec, ker vem za številne države po svetu, koliko ima katera prebivalcev in kaj si lahko s tem podatkom začnem nič, ravno tako ostali bebci, ki se jim sanja koliko glav šteje katera država, si s temi podatki nič kaj dosti ne morejo začeti – so le priročen argument, ko ostalih ni na voljo 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

In tisti, ki imajo talent, ki presega Slovenijo, v njen nimajo kaj iskati… 🙂


in potem takale napačno izračuna “zihr” dni in ga faše na polno ravno ob ovulaciji … pa se zgodi nov bebec

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ni vazna velikost, ampak tehnika. Zdaj si pa sam prevedi.


To sploh ni res. Kdo potem niti bebec ni? :)[/quote]

Kako da ne? Pri odgovoru izhajam iz sebe, da sem bebec, ker vem za številne države po svetu, koliko ima katera prebivalcev in kaj si lahko s tem podatkom začnem nič, ravno tako ostali bebci, ki se jim sanja koliko glav šteje katera država, si s temi podatki nič kaj dosti ne morejo začeti – so le priročen argument, ko ostalih ni na voljo :P[/quote]
Z napacnimi podatki si clovek res ne more kaj dosti zaceti.

It is not what you don’t know that gets you. It’s what you think you know but it just ain’t so…

Ni vazna velikost, ampak tehnika. Zdaj si pa sam prevedi.[/quote]Men je pa ena rekla, da ji je pomembna simpatičnost…. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tudi Američani premorejo netalente :)

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

in to je to? da “znamo” samo peti???
OMfG ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sploh ne štekam, kako je lahko hip hop in skakanje po odru talent? Tega se pa ja lahko vsak nwm3* nauči. Za glas pa moraš bit talentiran, čeprav si s treniranjem lahko izboljšaš glas. Čeprav res bolj zeh vse skupaj. Najstnice so omedlevale ob tistem emotu, kao rockerju… no, vsaj z iskanjem punc ne bo imel težav hehe

Moje pohvale gredo vsem “opernim” glasom, ti bodo pa itak uspeli s Talenti ali brez Talentov.

*nwm3 je občna raba, tako kot Ronka -> ronka (zdolgočasena ženska, z zvišano potrebo po pozornosti in dramatiziranju). nwm3 je pa izraz za predstavnika m.sp., malce omejenega in prostaškega.

ojej (ob napačnem tipkanju nika) – glas je … dar — to imaš ali pa ne (“krivi” so starši, pra-starši … in to NI talent) . Sipml. Kot sposobnost v hitrem tipkanju, govorjenju, sposobnost teka maratona …

posnemati že znan, zlajnan komad NI talent … je pač to, da ti je nekaj všeč. Sploh, če se ti pokrije s tvojim glasom – naravno danostjo. skratka copy- paste.
PIKA.

“Talent” je, da nekaj kar te zanima!!! veseli … razviješ v perfekcijo. V tem je TALENT – v razvijanju sebe!!
Koliko časa, truda … je potrebno, da odpoješ nek zlajnan komad, ki ustreza tvojemu glasu napram npr. da skupina!!! več oseb usklajeno poskakuje? ali pa, da kdo absolutno obvlada napravo za vodenje modela ???
Za to GRE!!
npr. Igor Akrapovič je bil talent za motorje. da je naredil svetovno firmo pa je GARAL, da je dokazal svoj talent.

prdne lahko vsakdo – istočasno stisnit anus pa ne more nihče. Talent – prdni brez smradu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

LOL Za prvo rabiš samo veliko vaje. Za drugo pa natreniran glas. Petje med tuširanjem te še naredi dobrega pevca 😉

LOL Za prvo rabiš samo veliko vaje. Za drugo pa natreniran glas. Petje med tuširanjem te še naredi dobrega pevca ;)[/quote]
Saj za treniran glas rabiš veliko treninga, torej veliko vaje. Eno in isto. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

NM-3w….si me nasmejal, res!
Ampak prdnit brez smradu pa tud ni talent, ampak je to odvisno od tega, ali ti hrana v črevesju gnije, ali se razkraja.

LOL Za prvo rabiš samo veliko vaje. Za drugo pa natreniran glas. Petje med tuširanjem te še naredi dobrega pevca ;)[/quote]
Saj za treniran glas rabiš veliko treninga, torej veliko vaje. Eno in isto. :)[/quote]

Enim ni treba nič trenirat pa imajo super glas. Še vedno čakam na kako Boylovo hehe

Ples debeluške ob drogu…

http://www.youtube.com/watch?v=lZAWFajua7g

Ples debeluške ob drogu…

http://www.youtube.com/watch?v=lZAWFajua7g%5B/quote%5D

OMG lol Ta je lih za Sadnega!!


a ne delaš ti na fantovščini nasajanja na konfin ob vaški lanternni???
ker to, da delaš demo samo enemu forumašu — in to “javno”, je vredno vseh moralnih obsodn
[sup](a kje manjka kakšna “,”??)[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[youtube]c7EFSaBUSsA[/youtube]

Kaj si jaz mislim o takšnih oddajah nazorno pokaže mladenka z jajci!

Zakaj, a ker tudi Sadni nosi nedrček? :))))))
Misliš, da mu mama to pusti, mogoče mu ga je pa ona kupila….. :)))))))))))))))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Moj favorit je bil http://www.youtube.com/watch?v=p0aM2F0svSs

meni je to talent in ne neko “nabijanje” in cigu migu :))))))

Sem brala komentarje pod posnetkom Nika Oblaka. Eden je spraševal, kdo izvaja drugo pesem. Spodaj je odgovor – Bond, Victory.

http://www.youtube.com/watch?v=j3nBuwOPu8A


da. twelve pointz +

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No ja.Saj ne rečem, izviren in verjetno precej truda rabiš za kaj takega in malo ročnih spretnosti, ampak talent? Hmm

talent je v najdenju ideje … ne v posnemanju že znanega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close