Slovenija išče talent
Zavidajo ji, ker se ne morejo kosat s tako mlado, postavno, lušno bejbiko, ki jim lahko spelje tipa za malo malico, že isti dan če je treba. Saj vidiš, da se samo ženske pritožujejo čez njo. Kaj ti to pove ? hehe[/quote]
Glede na to, koga moški tu na MON štejejo za mlado, ona ni več tako mlada, saj je letnik 1980. Je pa res, da izgleda veliko bolje kot marsikatera 20-letnica. :))) Če je ženska luštna, to meni ni težko priznati. Glede naličenosti – brez težav se da ugotoviti, katera ženska izgleda dobro tudi brez ličil in katero šele ličila spravijo v red. Zato nekatere ženske brez ličil sploh ne upajo priti na dnevno svetlobo.
LOL In zdej ko si to ti izjavla, je pa to kar sveta resnica?
Meni se zdijo njeni komentarji pač čudni, čeprav je fejst (na pogled). Itak pa tema ni odprta zard žirije (halooooo), ampak nastopajočih (dohhhh).
:D[/quote]
Krivokljun, imam neverjeten vpliv na množice….Še dobro, da se ne ukvarjam s politiko. :)))))
Ob tistih hula hula plesalcih? 😀 Tudi jaz.
Ne vem sicer, če bodo na ta način dobili kak talent, kateri del oddaje je to?[/quote]
Ej tem tipom sem se pa iz srca nasmejala… pa še iz naših koncev so.:) Kako so luštno stopicali….meni je to za takšne krepke možakarje, še predvsem kot je oni ta glavni talent.:)))
kako pa tebi rata v lastni temi se takole zeznit :)))
preberi začetno (svojo!!) objavo — še presledka o nastopajočih nisi napisala[/quote]
Ja, krivokljunčica si je zabila avtogol. Sama piše o žiriji, potem pa pravi, da je tema o nastopajočih. Ampak dobro, ji oprostim, ker je želela samo mene zatolči. :)))
sorazmerni delež dnevnega plačila.[/quote]
Torej… ne morejo me tako malo plačat, kolikor malo naredim? 😉 Lepo da priznaš.[/quote]
za razliko od tebe jaz svojo misel napišem — da ni treba drugim podtikati kaj jaz mislim.
Je pa res, da sem plačan tudi od tega, da zgledam pameten in se delam lepega.
A tako … pol pa hitro na Talente, bom glasvala zate… aja, ne morem, ker nisem v žiriji. Po moje jih boš navdušil. Lahko pa odpreš svojo šolo za ostale luzerje … pa še dodatno zaslužiš in boš hitreje s svojimi ki jihtakonesrečnopogrešašzatoseizživljašnamonu. Ups, preveč besed :D[/quote]
hvala, ampak ne. Hvala. Vsaka pač ne more biti v mojem “fun” klubu
Lej, če si ti glup, ti nisem jaz kriva.[/quote]
Še včeraj si nam nakladala o tem, kako zelo te motijo & prizadanejo uporabniki, ki se ne morejo zadržat grdih besed. Imam dve besedi zate : Dvojna Morala.
Forum je zaprt za komentiranje.