slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”
Da mi je vedet kaj za ene substance uživaš. Ker…
Top 40, ki šeta povprečno 45 letnico?? No, vsaj nekaj nam je lahko jasno. Kaj je zate top… lol
Jaz nisem top. Čeprav sem skoraj gotovo kak nivo nad tipom s tvojega tečaja. In veš kaj ti lahko povem? Da je ni teorije, da bi s 5 let starejšo karkoli imel. Že seks s svojo vrstnico!!! se mi običajno GABI. In ga ne prakticiram. Ravno danes se je okoli mene trudila ena Norvežanka. Baje isti letnik. Prav krasna. Nekoč lepa, triatlonka. Ampak, ni šans, da jo poseksam, kaj šele kaj več. Celo 5 let mlajše že zaradi starosti običajno odpadejo. Za seks! Kaj šele kaj trajnejšega. Šele 10 let mlajše, pa še to dobro ohranjene, imajo šanse za kaj več kot občasni seks. Pa še to minimalne. Realno gledano pa šele tam proti -15 pride v obzir kaj več kot občasništvo. Pod pogojem, da je ženska okay na xyz področjih. In, mimogrede, starejši kot sem, uspešnejši, redkeje naredim izjemo. Čemu bi seksal stare, če lahko mlade? Zakaj bi se vezal s staro, če se lahko z mlado? Tako da… te tvoje pravljice o top 40 letnikih, ki šetajo povprečne ovenele 45 letnice… so smešne. Bodi faca pa opiši tega top 40 letnika. Da se malo nasmejimo. Top 40 letnik šeta 25 letne manekenke. In boljše. Še jaz sem jih nanizal kar nekaj iz te kategorije. Pa, kot rečeno, nisem top.
Stare koke odpadete že zaradi tega, ker si domišljate, da ste ne vem kaj vredne. Kot lastnik 15 let stare S klase, ki verjame, da šofira ulala avto. Pa ni niti restavriran, ves poseden, pa črički, … no, še malo pa bo za na odpad. Samo veš da mu ne moreš tega povedat. Če ga pa hvali kot da… no, tako nekako kot se vidite 45 letnice. Jao…
Da mi je vedet kaj za ene substance uživaš. Ker…
Top 40, ki šeta povprečno 45 letnico?? No, vsaj nekaj nam je lahko jasno. Kaj je zate top… lol
Jaz nisem top. Čeprav sem skoraj gotovo kak nivo nad tipom s tvojega tečaja. In veš kaj ti lahko povem? Da je ni teorije, da bi s 5 let starejšo karkoli imel. Že seks s svojo vrstnico!!! se mi običajno GABI. In ga ne prakticiram. Ravno danes se je okoli mene trudila ena Norvežanka. Baje isti letnik. Prav krasna. Nekoč lepa, triatlonka. Ampak, ni šans, da jo poseksam, kaj šele kaj več. Celo 5 let mlajše že zaradi starosti običajno odpadejo. Za seks! Kaj šele kaj trajnejšega. Šele 10 let mlajše, pa še to dobro ohranjene, imajo šanse za kaj več kot občasni seks. Pa še to minimalne. Realno gledano pa šele tam proti -15 pride v obzir kaj več kot občasništvo. Pod pogojem, da je ženska okay na xyz področjih. In, mimogrede, starejši kot sem, uspešnejši, redkeje naredim izjemo. Čemu bi seksal stare, če lahko mlade? Zakaj bi se vezal s staro, če se lahko z mlado? Tako da… te tvoje pravljice o top 40 letnikih, ki šetajo povprečne ovenele 45 letnice… so smešne. Bodi faca pa opiši tega top 40 letnika. Da se malo nasmejimo. Top 40 letnik šeta 25 letne manekenke. In boljše. Še jaz sem jih nanizal kar nekaj iz te kategorije. Pa, kot rečeno, nisem top.
Stare koke odpadete že zaradi tega, ker si domišljate, da ste ne vem kaj vredne. Kot lastnik 15 let stare S klase, ki verjame, da šofira ulala avto. Pa ni niti restavriran, ves poseden, pa črički, … no, še malo pa bo za na odpad. Samo veš da mu ne moreš tega povedat. Če ga pa hvali kot da… no, tako nekako kot se vidite 45 letnice. Jao…[/quote]
:))))
Meni sicer še kar precej manjka do 45, recimo (dobrih) 10 let, ampak že zdaj vidim dovolj ironije v tem, ko se sprašujete “zakaj bi seksal s 40-letnicami, če lahko s 30-letnicami”, v praksi pa ga namočite 2x/leto, če vam uspe najt kako dovolj zadeto. :)))))
30-letnice pač še zdaleč in niti slučajno niso dovolj obupane, da bi pobrale vsakega tazadnjega luzerja. Da o 25-letnicah ne zgubljamo besed. :)))))
:))))[/quote]
Pa še kako prav imaš. Se dosti raje zapeljaem s 15 let staro S klaso, kot “zadovoljujem” povprečno 45 letnico.[/quote]
Kaj da ne. Vsak ima pač tisto – največ, kar si lahko privošči.
15 let stara zarjavela kripa srednjega razreda pač (v nasprotju s 45-letnicami) ne vrešči, kliče policije in ne beži pred tabo, ko se hočeš gonit z njo naokrog.
Čeprav bi tudi pri tej kripi, tako kot pri 45-letnici, moral zaresno servisiranje prepustit nekomu drugemu. Si namreč tudi za gum(ic)o napumpat preveč nesposoben..
Forum je zaprt za komentiranje.