Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”

slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”

Ja, res so grozni, ti južnjaški nasilneži. Ne tako, kot smo si dobri slovenci, ki te grozne tujce upravičeno postrelimo kar v bolnici, anede. Da nas ne bodo ogrožali. Pa še par naših pospravimo zraven, kolateralna škoda, pač. Da pijancev, ki z noži in lovskimi puškami rovarijo od gostilne do gostilne, ne omenjamo. Doma pa slovenski nacionalni šport – pretepanje žene in otrok.[/quote]

Hm… jaz sem ti povedal eno od zgodb iz bloka, kjer sem živel prej.
So pa še take – Hrvat pretepa svojo ženo Slovenko in otroke. Srb je konstantno pijan in se dere okoli bloka in je seveda “najmočnejši”, zato se v pijanem stanju oz. skoraj vedno vtika v druge in jih tudi s pestmi uči kako je prav in kako ne. Občasno ta Hrvat in opisani Srb skupaj pijana rovarita okoli bloka.
Bošnjak pa je je pred vsemi povedal, da ne bo sofinanciral popravila strehe, ker njemu ne teče na glavo in da je to strošek tistih, ki živijo neposredno pod streho bloka. Tip sicer gradi hišo in stroškov povezanih z blokom, porabo vode in ogrevanja že lep čas ni plačal.
Aja, pa mulca ubitega in morilca sta prijatelja in skupaj terorizirata mlajše otroke okoli bloka in ko jima je enkrat en oče povedal svoje, je drugi dan našel svoj avto na zidakih.
Edino Slovenčki nimajo takih izpadov… no pa musliji, ki so čisto neopazni.
Hecno, ne?
Kaj sem s tem hotel povedat? To, da je iz južnih krajev k nam prišel pretežno neizobražen in neomikan folk, ki se ni sposoben integrirat v družbo in se jim slatko j***** za druge.
Je pa bilo tam kar nekaj Slovenk, ki so bile očarane nad primitivnostjo in neposrednostjo tega folka. Sklepam, da je bil tudi njihov mentalni domet precej blizu opisanim ljudem in od tod tudi sinonim “južnaškega jebača”. Tudi nekaj familij se je razletelo zaradi tega.
Štos je v tem, da je takih ljudi, neglede na narodnost, dovolj povsod in da se radi še grupirajo.
Vprašanje je le kaj te fascinira.. Tip z zlatimi ketnami v A8, ki misli, da je cel svet njegov ali umirjen tip z jasno začrtanimi življenjskimi cilji. Zapit tepec itak ne fascinira nikogar…

…če bi bilo to res, bi bila več kot polovica žensk pri nas samih. Pa so raje s pijanci in nasilneži. O dobrih avtih in ketnah ni niti sledu, ker povprečen luzer 3/4 plače zapije, ostalo gre pa za položnice.

V zvezi z vsem navedenim, naj dodam tole. Poznam nekaj bivših parov, kjer so bile partnerice Slovenke, partnerji pa so bili Hrvat, Srb, Makedonec in Bošnjak. V začetni fazi so se v vseh teh zvezah rodili otroci. Čim je Slovenka spoznala Slovenca, ki ji je slučajno tisti trenutek bolj ustrezal, je začela varati južnjaka in je razdrla družino. V vseh zgoraj navedenih primerih so južnjaki v redu fantje. Vzorec je sicer premajhen za kakršnokoli sklepanje, vendar pa so v vseh teh primerih nastradali južnjaki.

Ženska, ki izbira moškega po kriteriju “zadovoljitve v postelji” je pač plehka, čustveno prazna. Ne vem, zakaj bi bil katerikoli moški jezen ali žalosten, ker je takšna ženska izbrala drugega.

Presenečen…, ko sem videl, da je komentirala antilopa sem bil ziher, da bo besedilo v stilu: “Ženske, ni ga čez Dalmatinca” 🙂

Lepolaska, a si vedno tako racionalna oziroma grobo pragmatična?
Mam občutek, da se te moški v živo malo bojijo. ..Tako radi bi, pa ne upajo vprašati. …
Aja, literatura, omenjena v temi o učenju, je top, hvala:)

ni za kaj.

ja bo že držalo, veliko tipov se me boji – ampak jim ne pravim “moški”. luzerji in nekompetentneži me odbijajo, ne flirtam z njimi, da bi si nafilala ego in manj kot jih vidim, boljše je. in sem (verbalno) groba do njih, jp. kurc jih gleda, izrodke.

sem pa ob pravem dedcu tud jaz prava muca. in to ne samo prve 3 mesece ampak tudi po xy letih. uživam, ko ga razvajam. po mojem mnenju je point zveze v tem, da ti je v njej lepše, kot da si sam, torej so bistveni pogoji: on mi mora z enakim vračat, ne sme bit debi.lna pi.čka in do 30-ega leta je moral dobit jajca in zrast v samostojnega moškega. jap – in potem je lahko Lepolaska prava bejba.

moderni pi.zdeki jokcajo, kako danes ženske niso ženstvene. no, finta je v tem, da ženska poleh pobabjenega tipa, lenuha in brezposelneža, kjer mora SAMA skrbet za vse, do mulcev, financ, bajte in družine, ne more bit ženstvena. mora postat mali dolgolasi terminator, če hoče nahranit mularijo in plačat položnice.

grobo pragmatična … haha 🙂 a ni beseda pragmatičnost čisto odveč? 😀
Aja, ti si bolj šarmer, lepa gesta, izbrana politična korektnost, znaš prepričat ženske, da bi še liska tam s travnika volila zate, ko ubiraš take lepe note, to bi jo takoj obrnil, da bi pomislila, da ni koza z rogovi, ampak dama s finimi angleškimi manirami, ko prežvekuje izbrane travne bilke… kot tale omikana gospodična, za katero vsak moški ve, koliko je ura… 🙂

Evo, jaz pa po štajersko direkten, čisto po kmečko – se pravi po resnici povem, kar si mislim. Bi me lahko ti malo v šolo vzel? 😀 Samo ženske po drugi strani imajo rade tudi divje moške, ti si nekam miren, preveč uglajen, a samo božaš? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vsa čast! Bool’s eye!

grobo pragmatična … haha 🙂 a ni beseda pragmatičnost čisto odveč? 😀
Aja, ti si bolj šarmer, lepa gesta, izbrana politična korektnost, znaš prepričat ženske, da bi še liska tam s travnika volila zate, ko ubiraš take lepe note, to bi jo takoj obrnil, da bi pomislila, da ni koza z rogovi, ampak dama s finimi angleškimi manirami, ko prežvekuje izbrane travne bilke… kot tale omikana gospodična, za katero vsak moški ve, koliko je ura… 🙂

Evo, jaz pa po štajersko direkten, čisto po kmečko – se pravi po resnici povem, kar si mislim. Bi me lahko ti malo v šolo vzel? 😀 Samo ženske po drugi strani imajo rade tudi divje moške, ti si nekam miren, preveč uglajen, a samo božaš? :))[/quote]

Nisem za jezikovne debate.. pa tudi drugače si me zgrešil v oceni.

Božam na začetku in koncu, po posteljnem triatlonu…aampak tudi kar tako, ni triatlon pogoj za božanje:)

Daleč od svetovljana sem oziroma tvojega opisa zgoraj. Sicer pa tako ali tako ne maram predalčkanja ljudi po karakterju. Vsak ima v sebi dobro in slabo, ključno je najti okolje, kjer lahko pridejo na površje dobre lastnosti.

Sigurno bi bil jutri bolj prijazen, zadovoljen in srečen človek, če bi zdaj že spal-ko beba- zaradi večerje in divjega seksa z kako super MILFico ala Lepolasko/Goldfish/Antilopo 🙂

Ne maram spreminjati ljudi, še manj pa obratno. Maš na tone teh osebnostnih trenerjev, ki učijo kako spraviti žensko v posteljo….No, ženske bi rekle, da bi se morali naučiti predvsem kako jih tam obdržati.

Vsekakor pa obilo uspeha na poti transformacije. ..Čeprav sam veš, da je ne rabiš. ..Glede na občasno obračanje besedtukaj bi rekel, da brez problema polizes žensko do suhega:)

grobo pragmatična … haha 🙂 a ni beseda pragmatičnost čisto odveč? 😀
Aja, ti si bolj šarmer, lepa gesta, izbrana politična korektnost, znaš prepričat ženske, da bi še liska tam s travnika volila zate, ko ubiraš take lepe note, to bi jo takoj obrnil, da bi pomislila, da ni koza z rogovi, ampak dama s finimi angleškimi manirami, ko prežvekuje izbrane travne bilke… kot tale omikana gospodična, za katero vsak moški ve, koliko je ura… 🙂

Evo, jaz pa po štajersko direkten, čisto po kmečko – se pravi po resnici povem, kar si mislim. Bi me lahko ti malo v šolo vzel? 😀 Samo ženske po drugi strani imajo rade tudi divje moške, ti si nekam miren, preveč uglajen, a samo božaš? :))[/quote]

no evo. šolski primer zgoraj opisane deb.ilne po.čke brez jajc. 🙂


:))))))))))))) bravo

[/quote]

Logično…vse preveč žensk vsaj v mlajših letih namesto delavnim in odgovornim fantom, ki so baje dolgočasni in nezanimivi, dajo prednost raznim “frajerčkom”, katerih “odlike” so samovšečnost, odsotnost empatije in sanjaštvo, ki pa tudi kasneje nekako nočejo izzveneti.

Sploh ni važno, čemu se daje prioriteta. Večina moških je pač takšnih. Mamice so jih do 45-ega zavijale v vatko in danes ne znajo sami preživet. Potem pa dobiš de.bile ala matjažko, ki se mladoletnicam hvalijo s svojimi firmami, dolžni so polovici države, ker neodgovorni luzerji nimajo pojma, kako se račune plačuje in pri 40-ih letih polovica njihovega besednjaka obsega pomanjševalnice in osladne otroške izraze. Za kozlat.

Druge vrste neodgovornega luzerja predstavlja Boris. Tam nekje do 30ega si je celo uspel najt službo za tistega bogega jurja, vendar še vedno ni sposoben prevzet odgovornosti za svoje življenje. Jokca, kako ga ženske ne marajo ker ali nima 6-packov ali dovolj denarja (resnica je seveda taka, da ga ne marajo, ker je gumpec). Mene tudi pri 20-ih niso privlačili bebčki z mišicami. Všeč so mi bli uspešni dedci, ki so se znali postavit zase in bili v življenju uspešni – beri, so dosegali svoje cilje.

Torej, kaj imajo ženske rade, je nepomembno, ker to moških ne producira in ker se moški temu ne prilagajajo. Boris je šolski primer – nobena se ga niti s palico noče pritaknit, vendar njemu na kraj pameti ne pade, da bi se spremenil. Raje se odpove f.uku za celo življenje in po forumih jamra, kolk so ženske grozne, ker nočejo bit “zbujene” in sprejemat njegove od neuporabe sesirjene sperme. Poleg semenčic so se mu očitno usmradili tudi možgani (zaradi istega razloga – neuporabe), ker je očitno mnenja, da se bo tako v njegovem lajfu nekaj spremenilo…

🙂 Haha. Lepolaska, nauči se lepo obnašati, torej ne po neandertalsko, vzemi v roke kakšno leposlovno knjigo, ampak prej še bonton, obiskuj kulturne prireditve, gledališča, nauči se kuhat, pa čim manj govori, ker to ti je tudi šibka točka – šele takrat mogoče, seveda z več sreče kot pameti, te bo morda kak poročil, ki ne bo starosti tvojega ateja, kakor sedaj. Torej sedaj še imaš priložnost, da vržeš kakšnega bolj zemeljskega moškega na finto: ‘ženska ne rabi biti pametna, dovolj je, da je mlada in relativno lepa.’ 😀 Ker s šarmom in besednim zakladom zagotovo ne boš očarala moškega, s seksualnostjo, ki jo že vse življenje koristiš, pa moškega tudi ni mogoče obdržati za kaj resnega. Ker nisi tip ženske, s katero bi se moški želel ustaliti, imeti resno zvezo ali se zaljubiti, kaj šele formirati družino z ‘neandertalko’, ki je čustveno precej okrnjena, da bi vzgaja in skrbela za otroke. 😉

Ti samo lepo poslušaj nas modre moške tu, vidim, da nas rada bereški ti želimo pomagati, mogoče še bo kaj iz tebe. Mogoče bi te moral samo ne bolj značajski moški malo ‘stisnit’, najboljše kot kokoš okrog vratu, ker ženstvene mucke malo drugače objemamo… haha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Glede na to, kolk si tumpast, lahko “moder” postaneš samo če padeš po stopnicah…

dejansko ima veliko žensk moškega iz juga, saj je okej, pa kaj , sicer pa se je lepo mal pohecat tukaj 🙂

Sedaj pa vem kje forumsko neandertalko čevelj žuli, da kot zmaj bruha ogenj. Moški, ki se ji dopadejo, takšni uspešni!, je pač nočejo. Pa tako zelo uspešna se zdi sama sebi. Zato se tudi tako oklepa 15 let starejšega. Na forumu pa sprošča nakopičene frustraciji in si zdravi stare zamere s pljuvanjem po vsem kaj leze in gre.

Ni finta v tem, da bi se oklepala 25 let starejšega, ampak da se otepam 35-letnikov. 🙂 Zgube in mamini sinki, me pač ne zanimate. Uspešnost pa je relativno merilo, za mojega moškega mi je dovolj to, da mu v službi dobro gre, da ima bolj ali manj večino časa trdega, da se je fino pogovarjat z njim in da bi lahko nehal danes delat, ker ima dovolj denarja za tri do konca lajfa, ampak raje dela, ker v tem uživa.

Drag queeni na tem forumu, ki se izdajate za ženske (moških hormonov res itak praktično nimate), pri 60-ih letih ne boste niti približno dosegli, kar je on do 30-ega, sam, brez atija in mamice, ki vam še vedno brišeta riti.

Lepopraska neandertalis :), mislim, da še druge moške manj zanima, kaj tebe ne zanima glede moških, ker nam sedaj tu opisuješ v stilu zmenkarskega oglasa in opisom, kakšni moški te (ne) zanimajo. Kaj si sedaj najnekdo začne s tem podatkom, da pišeš, kakšni moški tebe ne zanimajo??? No, lepo te prosim… Tudi dvomim, da boš tu našla kakšnega snubca, ki bo pokazal zanimanje zate, razen če je sam prostaški kot ti, ampak nasprotno, kolikim moškim si dejansko všeč, enemu od 100? 😀

Če nekoga nekaj ne zanima, ne čita tega, kar ga ne zanima, še manj pa komentira na to, kar ga ne zanima. Malo logike, no, tudi če si blond… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, ti si dejansko tako ekstremno zabit, da ti je brezveze povedat, da si totalni butec. Z možgansko kapaciteto enoceličarja pač ne moreš dojet, kaj so ljudje pred tabo napisali.

Skratka, čeprav imam za forumske debate ekstremno nizke kriterije, tvoji plesnivi možgani ne morejo zadostit niti temu pogoju, ker očitno ne zmoreš prebrati dlje od prvega stavka, ker je to za eno zablodelo možgansko celico že preveč.

Oh, kako hitre reflekse imaš, svetlobni reakcijski čas. Ja, neutemeljena jeza (iracionalna) z razdražljivostjo je izrazito impulzivno čustvo, nenadno, silovito, ki nastopi brez pomisleka, kar tebi manjka. Torej bdenje na forumu in padanje iz konfliktnosti v konfliktnost tako rekoč z vsemi sodelujočimi, ti še bolj (duševno) škodi in načenja odnose z ljudmi, ker te odrinja na družbeni rob. Tudi k tvoji osamljenosti ne bo jezljivo znašanje nad drugimi, ki so že sedaj na nezavidljivi klavrni točki nič, in tresenje slabe volje z znašanjem na neke anonimne osebke ne bo bistveno doprineslo k izboljšanju počutja, še manj pa vodilo k zdravemu vedenju – k boljšim medčloveških odnosih, glede na to, da te nihče ne prenaša. Pomiri se, 2x vdihni, preden kaj napišeš, 3x premisli, kaj pišeš, kako pišeš, in v končni fazi, kaj te žene k prostaškemu pisanju – če vemo ,da psihično uravnovešen človek tega ne počne, moraš za vse težave (porušeni odnosi z okolico, brez prijateljic, brez prijateljev, navezovanje stikov z moškimi zgolj preko seksualnosti z ničnim odnosom, ker nikogar ne zanima) iskati krivca izključno v sebi za te vsakodnevne izjemno duševno škodljive in destruktivne čustveno neuravnovešene izbruhe.

Mir in dobro. Pa poljubček. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Svinja nagravžna slinasta. Zaradi mene lahko kušneš svojo pedrsko rit, mene ni treba.
Sem mislila, komentirat, da bi te bilo treba skopit, da ne bi slučajno razresel genov, ampak že itak ženske opravijo delo v sodelovanju z naravno selskcijo, tako da ni šans, da bi katero oplodil – se še ni rodila dovolj nora.

Haha. Lepopraska, a poznaš igro šah, verjetno ne, ker je potrebno misliti? 😀
Gre za strategijo, kjer moraš vedeti kdaj napasti, kdaj se umikati, kdaj igrati bolj obrambno in kdaj držati pozicijo. Ti bi bila izjemno slab strateg, ker znaš samo napadati z vsemi silami, s čimer izpostaviš kritične točke (ranljivost). Podobno je ta reakcija sedaj – čist zadetek, sodeč po odzivu – in si že razorožena, izgubila vojno: s čustveno neuravnovešeno reakcijo si se izpostavila, da sem zadel pravi cilj, hkrati pa se še blamiraš javno, ko pišeš takšne, ki pritičejo onim v zaprtih oddelkih. Šah – mat. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vsak narod ima svoje ‘južnjake’, v katere projecira nezavedne, nespremenljive nižje nagibe lastne narave, ki so omejeni na živalskost oz. na spolnost. Ženske kar čakajo v vrsti na ‘velike batine’, ker so čustveno na stopnji neandertalca in obremenjene s penisi, kot veliko moških, ki jim edukativno spoznavni višek predstavljajo porniči. 🙂 So tudi takšne, ampak redkejše, drugače bi bila popularnejša moška prostitucija, če bi jim bila toliko spolno stimulativna zgolj vizualnost.[/quote]

Ma… tudi če bi imela marsovca – njena stvar. Bistveno je le kaj ta marsovec, precej teh zelo “skače ven”, pomeni za družbo. Skupnosti, ki so se ograjevale od tujcev, imajo prav vse težave z genskimi boleznimi in napakami.

tale lepolaska bo slej kot prej pristala v t. (ne)varni hiši.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close