Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”

slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”

tristo hudičev kakšne izpade ima tale lepolaska,še poženščeni slovencelj je ne bi prenašal kaj šele kakšen južnjak, zato ji prav nič ne verjamem da ga ima doma.To kar čečka tule na forumu pa je le plod njenih neizpolnjenih želja,Pa kaj še, vse ženske,ki sem zanje vedel da imajo zvezo z južnjaki so se morale dolgo in mučno ločevati od njih,letati sredi noči na policijo in v zdravstvene ustanove,v varne hiše in podobne zadeve,enkrat sem eno moral braniti celo jaz,ki sem pač en navaden slovenački,oprostite,slovenski pizdek ki ni ničesar sposoben kukavica koji samo jede govna i koji se samo na slovenaćki način uvlači u dupe,pa sem mu dal vedeti da se sa našima devojkama neće više zajebavati.policaji pa so bili na srečo na moji strani, ker so tipa dobro poznali.

Kot že napisano, moj je xy generacij nazaj (kot jaz) čisti slovenec. Sem pa imela bivšega in par ljubimcev srbov in bosancev.

Vsi so bili brez izjeme ful v redu fantje. Za razliko od nekega čistokrvnega slovenca, ki je imel nasilne ideje. Od ta južnih pa noben, vsaj od mojih ne.

Poznam pa veliko slovenskih pijancev in luzerjev, ki pretepajo žene in otroke…

Ti si verjetno tudi tisti veliki car, ko si skočil s padalom, vmes spil flašo šnopca, doskočil, jih 37 pobil z mačeto, rešil slovenijo in se potem zbudil doma v polulani postelji…

Tole predalčkanje je čisto brezvezno. Pijanec je pijanec, drugeraš pa drogeraš in nasilnež je nasilnež. Od kod je, je čisto nepomembno. Tudi spol je bolj ali manj nepomemben. Pomembno je kdo tepe in kdo je tepen, kako na to gleda okolica kar pa ima osnove tako v kulturi kot v genih.
Še ne 100 let nazaj je Črnogorka morala it z možem v gmajno in s sabo nesti hlebec kruha, ki ga je morala prej sama speči. On je nesel pa macolo….

A to pomeni, da na drugi strani meje so avtomatsko boljši ljudje? Bolje rečeno, sosed na drugi strani meje je ziher boljši, samo zato ker je druge narodnosti, lol. Se vi sploh zavedate kako posplošujete? Vsepovsod so dobri in slabi ljudje… Je pa res, da so južnjakinje bistveno bolj prizemljene, odprte, razumljive in preproste za razliko od večine Slovenk, ki se kremžijo, kot da bi jedle limono. Ampak še vedno nič boljšega karakterja, načeloma pa pridejo vsi za nami.

Samo kaj to južnjakom pomaga ko pa Srbkinjo Natašo po njenih lastnih besedah lahko zadovoljijo samo visoki črnci.

bravo svetlolaska imava isti pristop k eni mislijo da je zaljiv pa ne vidijo kaj jim hoces do/povedat.nej se j… sami s sabo.budale

Juznaki …. ne hvala… bila sem v vezi in imela avanture z juznaki. Moje ugotovitve so, da so povprecni da ze ne recem podpovprecni. Poleg tega pri sexu oziroma po sportni aktivnosti bolj smrdijo oziroma zaudarjajo kot slovenci. Njihova obdarjenost ni bila nic kaj vecja ali manjsa kot pri slovencih… ce tukaj dodam se njihovo agresivnost in zvkipljivost …. pomislim lahko samo, koliko sem bila naivna in butasta da sem se sploh zapletla z njimi…

Južnjaki so podpovprečni, zaudarjajo oziroma smrdijo bolj kot Slovenci? In kljub temu si imela avanture z večimi? Ti pa si eno trpežno dekle. :)))

Južnjaki so podpovprečni, zaudarjajo oziroma smrdijo bolj kot Slovenci? In kljub temu si imela avanture z večimi? Ti pa si eno trpežno dekle. :)))[/quote]

Kaj pa tebe še ni nihče v roke vzel?

Južnjaki so podpovprečni, zaudarjajo oziroma smrdijo bolj kot Slovenci? In kljub temu si imela avanture z večimi? Ti pa si eno trpežno dekle. :)))[/quote]

Kaj pa tebe še ni nihče v roke vzel?[/quote]

Vsak moški, ki se zame zanima, mora iti skozi test, ki ga pripravi Matjažko. :)))

Južnjaki so podpovprečni, zaudarjajo oziroma smrdijo bolj kot Slovenci? In kljub temu si imela avanture z večimi? Ti pa si eno trpežno dekle. :)))[/quote]

Kaj pa tebe še ni nihče v roke vzel?[/quote]

Bi jo jaz, samo je rekla, da niti ne povoha moških, ki ne dosegajo 2.5k netto plače, zato pa mi je vse dol padlo. 🙁 Jaz nežna, poduhovljena, subtilna dušica, v prostem času t.i. ‘treehugger’, ona pa materialist in karierist. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa tebe še ni nihče v roke vzel?[/quote]

Bi jo jaz, samo je rekla, da niti ne povoha moških, ki ne dosegajo 2.5k netto plače, zato pa mi je vse dol padlo. 🙁 Jaz nežna, poduhovljena, subtilna dušica, v prostem času t.i. ‘treehugger’, ona pa materialist in karierist. :D[/quote]

Matjažko, ti rabiš eno, da ti bo rodila kopico otrok: Matevža, Ažbeta, Mojco, Tinkaro, Andraža in Lučko. :)) Tako plodno, z oprsjem in veliko zadnjico in staro največ 30 let.

Bi jo jaz, samo je rekla, da niti ne povoha moških, ki ne dosegajo 2.5k netto plače, zato pa mi je vse dol padlo. 🙁 Jaz nežna, poduhovljena, subtilna dušica, v prostem času t.i. ‘treehugger’, ona pa materialist in karierist. :D[/quote]

Matjažko, ti rabiš eno, da ti bo rodila kopico otrok: Matevža, Ažbeta, Mojco, Tinkaro, Andraža in Lučko. :)) Tako plodno, z oprsjem in veliko zadnjico in staro največ 30 let.[/quote]

Vidiš, če bi bil tvoj, bi pa jih lahko imela toliko zaradi tvoje plače. Še je čas, upam, da veš, kje me najdeš? 🙂 Ne obupat nad moškimi, glej, kako sem krasen jaz ali pa Cvekar… 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

imela bosanca,boljšega sexa še nisem doživela,zdaj imam slovenca,ni primerjave za v koš.Južnjaki sexajo hhhhmmmm ,slovenci pa kriza

Kar se tiče južnjakov. Najbrž imajo prirojen smisel za samopoveličevanje, nastopaštvo in hvaljenje. Ko pa je potrebno kaj storiti…uuuh, boli me kičme, nemam vremena, o sad neznam kako, o bože, stvarno sada?…itd

Ravno včeraj sem v enem lokalu opazovala en južni par. Tip glasen kot sraka, obnašanje na ravni petnajstletnika, ženski pa je navidez vseskupaj neznansko ugajalo.
Če primerjam mojega slovenca z njim je to kot bi primerjala Jamesa Bonda z povprečnim vaškim posebnežem ali klovnom. Ali pa mercedes z stoenko, ki ima zatemnjene šipe.

S tem kar si napisala se tudi sama popolnoma strinjam. Pri mojih ex juznih partnerjih sem jim zavidala zlasti njihovo samozavest in neko odlocnost. Kljub temu, da ko sem bila z njimi v vezi nisva imela denrja niti za nakup hrane, vendar avto pa je moral biti pred blokom za BMW za 20kEUR…
Nekatera se je pred mano hvalaila da hodi z bosancem in da je seks joh in sploh… ne vem ali sem samo jaz imela to nesreco da so bili vsi moji ex juznaki taki “hlodi” v postelji ali ne vem kaj… kot sem ze zgoraj napisala sem bila v vezi z kar nekaj “uvozenimi” srbi in bosanci… noben od njih ni bil nevem kako dober v postelji, ampak je bila bolj srednja zalost.

Ja pa to je tudi res, da znajo zelo dobro nakladati in se se v besedah spoznajo na 101 stvar, ko pa je cas za dejanja pa se najveckrat ustavi…. je pa res da sem tudi sama nasedla tistim lepim besedam… v zapeljevanju so v primerjavi s slovenci veliko boljsi, to pa je tudi edina njihova prednost, ki pa jo spoznas najveckrat prepozno

Oddaljila si se od teme. Ne gre za vprašanje, kdo je glasen kot sraka, ampak za vprašanje, kdo te bolj zadovolji v postelji. Se pa strinjam, da je nekaterim ženskam bolj pomembno, da imajo mercedesa, čeprav so “nezadovoljene”. :)) Tista južnjakinja pa ima morda raje stoenko z zatemnjenimi šipami, če jo tip zadovolji v postelji. Kaj je komu privlačno, je relativna zadeva. Tebe bo pritegnil nekdo z najnovejšim modelom BMW-ja, drugo žensko (lahko je tudi Slovenka) pa nekdo, ki ima starega Golfa, a smisel za humor. Tanja Ribič bi lahko imela marsikaterega Slovenca, a se je odločila drugače. Tudi jadralec Žbogar (po mojem okusu je eden lepših Slovencev) ni poročen s Slovenko. Pa ta njegova “Neslovenka” ni stoeenka z zatemnjenimi šipami, ampak fejst luštna ženska.

Dejstvo pa je, da je vsak zadovoljen ravno toliko, kolikor mu je potrebno. Nekomu je pri seksu pomembna samo telesna komponenta, drugemu pa tudi čustvena. Te Slovenke, ki so trdile, da jih samo južnjak zadovolji v postelji, so stavile na telesno komponento, ker pri čustvih narodnost ni pomembna.

Bolj zanimivo je to, da Žbogarja ne zanimate vrstnice, 40 letnice, ampak 10 let mlajša manekenka. Tako kot vsakega normalnega moškega. 40 letnicam je rok uporabnosti za resno zvezo že davno potekel. Pa pa… pa lepo nedeljo vam želim.


Še bolj zanimivo je to, da 99,9% od vas luzerjev nima olimpijske medalje, niste bogati, niti nadpovprečno inteligentni, skratka, nimate NOBENIH kvalitet (ker lenoba, minimalec in vamp do kolen pač niso kvalitete). Medtem ko gre 30-letnica na tečaj angleščine, žur zvečer ali trening karateja in dobi dedca v 15 minutah, 10 let mlajših žensk vi niti slučajno ne zanimate. NIti za seks ne, kaj šele kaj drugega.

Še ena iz realnega, vam nepoznanega življenja: :)))
trenutno obiskujem tečaj tujega jezika. Že po 14ih dnevih je naša 45-letnica že upecala našega 40-letnika. Ne za en kavs, ampak se še kar srečna držita za roke. Ni izredna lepotica, niti dama, je pa postavna (beri suha) in brihtna. Dedec je top, tudi suh in zrihtan. Debeli zanemarjenci, ki v življenju ne počnete nič drugega, kot se nalivate s pirom, ne greste iz stanovanja in gledate telenovele in fuzbal, pač izvisite. Vedno.

Imate pa seveda vso pravico, da halucinirate o brhkih mladenkah in drkate na porniče – navsezadnje so bili izumljeni za vas, luzerje. :)))))

In to praviš meni, ki sem si našla mlajšega od sebe? :)) Namesto, da bi mi čestital.

Kaj ste se razkokodakale. Saj vsi vemo kaj preostane ovenelim 45 letnicam. OBČASNIŠTVO! Z mladimi, starimi. Nepomembno. Mlajšega ko imate, starejši ko je vaš jebač, slabše ste. Saj vsi vemo zakaj vas imajo. Le ve ne. Za kaj več z vami so zainteresirani le tipi, ki jih opisuje lepolaska. Za tiste, ki nekaj štejejo, pa NE OBSTAJATE. Pa pa… Pa lep večer vam želim.

Največji hec je v tem, da te “občasnice” že leta redno seksajo z istim moškim, medtem ko vi “dobri tipi”, ki vas babe osvajajo okrog šankov in stojijo v vrsti, že leta ne seksate. Niti občasno ne. :)))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close