slišim od mnogih pravih Slovenk : “samo južnjak me resnično zadovolji v postelji”
Butci ala matjažko do nezavesti poudarjajo pomen emocij, razumevanja in neke kvazi ljubezni. V praksi je tako, da če ženske ne pokavsaš dobro, ti bo prej ali slej zbezljala čez plot. Poznam jih cel kup, ki so nekaj časa jamrale, kako je možu 2x/mesec preveč. No, zdaj se vse tešijo na urgenci pika com in ne jamrajo več. Manjka se moških s trdimi in potrebnimi ku.rci.
Teh zakonov narave seveda degeneriranci in hormonsko (in mentalno) moteni moderni “moški” ne razumejo. Zato sadijo rožice, namesto da bi (za)sadili nekaj drugega.
Po mojih izkušnjah so bosanci in še posebej srbi čudoviti ljubimci. Tu se omejujem na zahodnoevropsko indoktrinirane 2. ali 3. generacije v “tujini”, ki so osvojili osnove bontona, higiene in spoštovanja do babnic. Njihove prednosti niso v velikih tičih (ti so primerljivi s slovenskimi), ampak v odnosu do življenja. Tako sladkega divjega žmohtnega kavsa, kot ga doživiš z večino južnjakov, je sposobnih zelo malo slovencev. Enako velja za delovnost, sploh tistih par akademsko izobraženih srbov, ki jih poznam, so prave perle. Pridni in kul. Večina slovencev je pač lenuhov in mešalcev megle. In kdor za delat ni dober, je beden tudi v postelji.
Ti se kar zgleduj po konjih. Tudi njihove možganske kapacitete ne boš nikoli dosegla, tko da brezveze da imaš višje cilje 🙂 edina podobnost med vami bo lahko v zobeh 🙂
Sicer pa, tudi če bi imela bolj južne korenine – bi blo čist ok. Glavna lastnost vas nacistov je, da ste butasti prestrašeni nesposobneži z večvrednostnim kompleksom. Tako skrajno ste neumni, da se niti ne zavedate kako debilno izpade ko najprej šimfate čez “neumne južnjake”, potem pa jamrate kako vam službe kradejo :)))) skratka, neumen polpismen človek, ki niti slovensko ne zna, vam šiht “ukrade”, poleg tega pa še stanovanje, partnerja in parkirplac. Vi pa tolk strašno inteligentni in sposobni :)))) res vam je težko :))))
Hja, resnica boli, ane 🙂
Verjamem, da se vam je težko sprijaznit z realnostjo – ste večinoma zabiti, leni in neuporabni. Zato tudi ne morete dobit služb in partnerja, krivite pa tujce in “tiste z vezami”.
Gledate uspešne pridne fante, polni zavisti, ker imajo vse. Vam so starši vbijali v glave, kako vam vse pripada samo po sebi. Ste izrodek, produkt permisivne vzgoje, zato pa mislite, da vam bo vse z neba padlo. Žalost. 🙂 življenje vam že dolgo razlaga, kam spadate (med smeti), pa nočete poslušat.
Jup, kar se vulgarnosti in slabih manir tiče imaš še kako prav.
Pred leti v kraju blizu LJ, zima, sneg. Tip, slovenček kida parkplace za zabavo, skida jih 6, na enem ima svoj avto in potem gre na toplo k družini. Pride ven iz bloka še en južnjak pa skida enega. Ko se obrne, da bi šel po svoj avto, se mu na parkplac zapelje drug sosed, tudi južnjak. Vname se prepir. Prvi drugemu reče, naj ga počaka, da se vrne nazaj, če si upa. Drugi južnjak pač nima ne manir, ne toliko v glavi, da bi razumel, kaj se pripravlja in ga seveda počaka. Prvi pride ven s kuhinjskim nožem in lepo po “domaće” zakolje čakajočega.
Resnična zgodba, žal.
Jih imam pa zelo rad, ko se gre žurat. 😉
Ja, res so grozni, ti južnjaški nasilneži. Ne tako, kot smo si dobri slovenci, ki te grozne tujce upravičeno postrelimo kar v bolnici, anede. Da nas ne bodo ogrožali. Pa še par naših pospravimo zraven, kolateralna škoda, pač. Da pijancev, ki z noži in lovskimi puškami rovarijo od gostilne do gostilne, ne omenjamo. Doma pa slovenski nacionalni šport – pretepanje žene in otrok.
Vsak narod ima svoje ‘južnjake’, v katere projecira nezavedne, nespremenljive nižje nagibe lastne narave, ki so omejeni na živalskost oz. na spolnost. Ženske kar čakajo v vrsti na ‘velike batine’, ker so čustveno na stopnji neandertalca in obremenjene s penisi, kot veliko moških, ki jim edukativno spoznavni višek predstavljajo porniči. 🙂 So tudi takšne, ampak redkejše, drugače bi bila popularnejša moška prostitucija, če bi jim bila toliko spolno stimulativna zgolj vizualnost.
Forum je zaprt za komentiranje.