Simon Mohoric, Društvo Srce za Bulle- Kaj je narobe s tem človekom ?
Na Facebooku obstaja to društvo oziroma skupina, glavni pa je ta Simon.
Iskreno povem, da me je strah, ko berem komentarje vseh teh ljudi.
Ker pa je članov 32.000, ima očitno ogromnoooo podpornikov, ki so z njim obsedeni in ga slepo podpirajo v vsem. Skrbi me torej, ali tudi vsi ostali, ki niste v tej skupini, razmišljate tako kot ljudje v tej skupini, je to res razmišljanje večine v Sloveniji ali je ta skupina le primerek zase ? Kar se tega Simona tiče… Čeprav sem ljubitelj tattoojev, pa roko na srce, nekdo ki je psihično uravnovešen, si ne bi potetoviral celotnega obraza, prav tako je bil že v zaporu. In najhuje od vsega, tip ima majhnega otroka in namesto da bi sočustval z umrlo punčko (rotlvarjler afera), sočustvuje samo s tem psom- tako kot vsi ostali v tej skupini…Nihče ne omenja uboge punčke in tragično izgubo njihove družine, vsi samo o tem psu in večno poudarjanje, da si je zaslužila, ker je šla na tujo posest, pes pa je le žrtev. Pa sem velik ljubitelj živali, imam dva svoja kužka, otrok nimam- niti nekega materinskega čuta, pa se mi tole vseeno zdi popolnoma absurdno.
Sedaj pišejo, da bi bilo treba tožiti starše umrle punčke :O
In javno nagovarjajo in grozijo veterinarki, ki je odredila evtanazijo.
Strah me je živeti v svetu fanatikov in nasilnežev.
Ko sem ga prvič videla na tiviju, sem mislila, da gledam nekoga iz Amerike. Potem pogledam še enkrat, ooo madona sveta božja!!! kakšen pa jeee!? Grozljivo iznakažen s vsemi temi tatuji. Tatuje obravnava psihiatrična stroka kot samopoškodbe. Ok. Stvar okusa. Pa vendar, moje mnenje je – nekaj zelo narobe je z njim.
Da ima kriminalno preteklost s izsiljevanji, preprodajo drog in še česa, je tudi znano. Par let nazaj so ga obravnavali v okviru neke kriminalne združbe, kjer se je pogodil s tožilstvom in se usedel za par let. Najhujši greh pa je, da je s svojo nepremišljeno vožnjo – brez da bi pogledal kam pelje – zapeljal s stranske ceste na glavno, povzročil hudo prometno nesrečo, kjer sta umrla dva mala otroka – bratec in sestrica. Vse to je dostopno na netu, pa folk še vedno verjame neki taki veličini. Ne vem, ga osebno ne poznam, mora pa biti dober manipulator in nakladač, da uspe toliko ljudi n++++.
Meni se zdi nek hud ego s kronično željo po pozornosti. In poleg tatujev je iskanje pozornosti tudi s tem bolanim odnosom do psov. Bulli so psi, vzgojeni v laboratoriju, z namenom sodelovanja v pasjih bojih, ubijati.
In kako moten moraš biti, da zagovarjas psa, ki je ubil otroka. Razumem, da to počne Jadranka ampak on je oče. Je pa res, dva otroka sta mrtva zaradi njega, mogoče se poistoveti s psom. Ne vem. Mi je pa grozljivo živeti v takšni družbi, s takim mišljenjem. Meni pač pes ni nad otrokom, niti mi ni enakovreden. In mislim da nikomur, ki je starš, ni. In ja, so trenutki, ko je potrebno stopiti na tuje dvorišče. Reševalec, gasilec, poštar…bo Ronči kar mlel vse po vrsti?
Dvomim da je njemu kaj hudo za tega psa, on si samo reklamo dela kako dober je. Za umrlo puncko mu je pa itak vseeno. Ce si zavrtimo njegovo zgodovino je tudi sam bil kriv za smrt dveh otrok, ko ju je z objestno frajersko voznjo ubil. Tako da brezveze zgubljat besede, tisti, ki ga ne poznajo mu lahko nasedejo, tisti ki ga poznamo imamo marsikaj za povedat in zal nic dobrega.
Ni bil kriv za nesrečo on, ampak zelo pijan oče teh pokojnih otrok.. Že prej se je folk bal kako vozi po cesti.. Simon pa rešuje uboge živali, in pomaga mu z donatorstvom ogromno ljudi.. Tudi če vidite lačni žival, ga kliknite.. Isto velja za lastnico od mačka Feliks.. Mislim da je Maja.. Če bo rabila hrano, mu naj reče.. Res je eno veliko ❤️.. Pa nisem njegov fan, ampak bližnji sosed.
Zadnjič sem po naključju srečala eno gospo s precej bogim psom, je rekla, da ji bo Simon pomagal zbrati denar za operacijo. Sem šla pogledat na njegovo društvo, če se zbira, ker bi nakazala, pa ni bilo kake posebne objave. Moram še enkrat preverit.
Verjamem, da pri njem videz vara, ampak nekaj mora biti vseeno narobe s človekom, da se tako poriše. Samo to je druga tema, psom še vedno lahko pomaga.
Moti pa me, in to zelo, in bi me motilo tudi pri vseh drugih društvih, strankah, itd., da svojo vrednost skuša povečevati s tem, ko šimfa druge in se dela norce iz njih. Na primer zelo rad se spravlja na sorodna društva, ki ne delajo tako, kot se njemu zdi najbolj OK. To je brez veze. Če verjame vase, mu ni treba tunkat drugih.
Ti si sosed, ki nima pojma. Torej si brez hrbtenice saj ga ne poznas niti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa mu nasedas na polno.
Simon je ubil dva mala otroka cloveku, ki se je peljal z obiska iz bolnisnice kjer je bila takrat njegova zena in mamica teh dveh otrok. Morilec je prodajal zgodbico v medijih o pijanem ocetu po 15 letih. Nihce ni bil pijan tudi Simon ne, zal pa se je do krizisca pripeljal s polno hitrostjo brez ustavljanja. Po glavni cesti Lj- Litija se je pripeljal oce z dvema otrokoma in v tistem trenutku je Simon z vso hitrostjo zapeljal iz stranske na glavno cesto. Zgodilo se je v Dolskem. Ne bluzi nekaj v tri dni samo zato ker si njegov sosed kjer zivi sedaj, ne poznas resnice in si precej naiven in nepravicen do umrlih dveh otrok. Bil je kratek cas v zaporu a to ni edinokrat da je bil zaprt. Tudi zaradi izsiljevanja denarja je bil zaprt pa je v medijih prav tako prodajal bucke da je bil predober in naiven. On nikoli ni delal in njega delo ne zanima, zelel je imeti denar in zaradi izsiljevanja je sel sedet. Sedaj se ima za velikega zagovornika zivali, a resnica je dalec od tega. Zeli sluzit denar na racun zivali in biti medijsko izpostavljen. Ti pa mu kar naivno verjemi, ker je tvoj sosed kajne?
Ti si sosed, ki nima pojma. Torej si brez hrbtenice saj ga ne poznas niti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa mu nasedas na polno.
Simon je ubil dva mala otroka cloveku, ki se je peljal z obiska iz bolnisnice kjer je bila takrat njegova zena in mamica teh dveh otrok. Morilec je prodajal zgodbico v medijih o pijanem ocetu po 15 letih. Nihce ni bil pijan tudi Simon ne, zal pa se je do krizisca pripeljal s polno hitrostjo brez ustavljanja. Po glavni cesti Lj- Litija se je pripeljal oce z dvema otrokoma in v tistem trenutku je Simon z vso hitrostjo zapeljal iz stranske na glavno cesto. Zgodilo se je v Dolskem. Ne bluzi nekaj v tri dni samo zato ker si njegov sosed kjer zivi sedaj, ne poznas resnice in si precej naiven in nepravicen do umrlih dveh otrok. Bil je kratek cas v zaporu a to ni edinokrat da je bil zaprt. Tudi zaradi izsiljevanja denarja je bil zaprt pa je v medijih prav tako prodajal bucke da je bil predober in naiven. On nikoli ni delal in njega delo ne zanima, zelel je imeti denar in zaradi izsiljevanja je sel sedet. Sedaj se ima za velikega zagovornika zivali, a resnica je dalec od tega. Zeli sluzit denar na racun zivali in biti medijsko izpostavljen. Ti pa mu kar naivno verjemi, ker je tvoj sosed kajne?
[/quote]
Živim 100m stran od usodnega križišča in hodu sem na isto oš kot potetoviranec. Mene sam zanima kako bi lahko bil oče kriv tudi ce bi bil mrtvopijan ce se potetoviranec ni ustavil pred križiščem? Če bil bil mihorič nedolžen ne bi zapora vidu niti od daleč. Eh z njim imet opravka no thanks.
Ti si sosed, ki nima pojma. Torej si brez hrbtenice saj ga ne poznas niti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pa mu nasedas na polno.
Simon je ubil dva mala otroka cloveku, ki se je peljal z obiska iz bolnisnice kjer je bila takrat njegova zena in mamica teh dveh otrok. Morilec je prodajal zgodbico v medijih o pijanem ocetu po 15 letih. Nihce ni bil pijan tudi Simon ne, zal pa se je do krizisca pripeljal s polno hitrostjo brez ustavljanja. Po glavni cesti Lj- Litija se je pripeljal oce z dvema otrokoma in v tistem trenutku je Simon z vso hitrostjo zapeljal iz stranske na glavno cesto. Zgodilo se je v Dolskem. Ne bluzi nekaj v tri dni samo zato ker si njegov sosed kjer zivi sedaj, ne poznas resnice in si precej naiven in nepravicen do umrlih dveh otrok. Bil je kratek cas v zaporu a to ni edinokrat da je bil zaprt. Tudi zaradi izsiljevanja denarja je bil zaprt pa je v medijih prav tako prodajal bucke da je bil predober in naiven. On nikoli ni delal in njega delo ne zanima, zelel je imeti denar in zaradi izsiljevanja je sel sedet. Sedaj se ima za velikega zagovornika zivali, a resnica je dalec od tega. Zeli sluzit denar na racun zivali in biti medijsko izpostavljen. Ti pa mu kar naivno verjemi, ker je tvoj sosed kajne?
[/quote]
Zgleda da si bil zraven pri tej vožnji, ko si tako pameten in vseveden.
no,k ste me že omenili,pa Felixa 🙂
Enkrat je že ena kolegica rekla njemu za hrano za mačke in je dal in sem ga takoj poklicala in rekla hvala. mava pa midva burno zgodovino,dobesedno kot pes in mačka. ne preneseva en druzga. Ker sva se skregala.
Ampak vedno nakažem sms pošlji 5,ko prosijo,oziroma ne vedno,ker ne čekiram vedno,ampak sem že velikokrat,ker kar dela za živali-kapo dol. Moj velik poklon.In vedno bom. in za živali j eon EDINI trenutno v sloveniji k nardi konkretno tko k je treba.
ja,ma pa velik masla na glavi,tud mater mu jebem arogantno. ampak to je off the record-itak mava poblokirano en druzga. že sto let..
Ja, ta njegova skupina je sekta. Polno ljudi je blokiral, vsakega ki se ne strinja, ven vržejo. Nori so totalno. Pljuva čez vsa ostala društva. Najbolj podlo je, da pljuva na svoji zasebni skupini, kjer druga društva ne vidijo, niti se ne morejo braniti. Člani pa kot da so zadeti v glavo, kot sekta si. Besede obrača kakor je njemu v prid. Enkrat tako, drugič drugače. Primer ko je lastnica tepla pse terier v Kopru, ker so se teplo, joj je s palico tolkla, da bi šli narazen, tako jih je tepla da je en imel poškodovano nogo, vsi so se zgrazali ,klicali inšpekcijo, on pa stopi v bran tej lastnici in napada inšpekcijo. Mislim , totalno čuden tip, mnenje menja kakor je veter. Vse za samopromocijo. O tetovaži pa , ogabno izgleda. Vsaj obraz bi si pustil. Vem da je bil dvakrat obsojen. Skratka z njim čim manj posla.
Zgleda da si bil zraven pri tej vožnji, ko si tako pameten in vseveden.
[/quote]
Se pa vzorec ponavlja, se spomnim tiste nesreče in kako so vsepovprek obtoževali očeta, kdo je šel v zapor se pa ve. Podobna zgodba zdaj s punčko v Mengešu; od zaduštive z lasmi, padcev do nekih satelitskih posnetkov,… Gre za neko valjenje krivde na žrtve, verjetno bi psihologi imeli kaj povedati na to temo, takšno obnašanje mi je nekako jasno pri otroku, pri odraslem je pa čisto mimo. In na moje presenečenje imajo te zgodbice še podpornike. Pa kako sploh lahko takšnim izmišljotinam kdo verjame?
Se pa vzorec ponavlja, se spomnim tiste nesreče in kako so vsepovprek obtoževali očeta, kdo je šel v zapor se pa ve. Podobna zgodba zdaj s punčko v Mengešu; od zaduštive z lasmi, padcev do nekih satelitskih posnetkov,… Gre za neko valjenje krivde na žrtve, verjetno bi psihologi imeli kaj povedati na to temo, takšno obnašanje mi je nekako jasno pri otroku, pri odraslem je pa čisto mimo. In na moje presenečenje imajo te zgodbice še podpornike. Pa kako sploh lahko takšnim izmišljotinam kdo verjame?
[/quote]
Podporniki so kvazi frendi in sosedje. Da vas vidm podporniki ce bi vam ta blefer otroka ubil kolk bi vas kle z gobcem opletal???
Pa kolk mors bit usekan da si cel telo poruses s tinto? Ena, dve, deset tetovaz ce je treba… ampak cel telo, celi glavo, obraz.. A ste prepricani da vse stima s takim norcem?
Beres to temo in odgovore v njej..vids kak gnus so ljudje. Avtorica ocitno sama sebe vidi kot zgled/merilo kaj je normaln.
Kaj pol ..pedri/obojespolniki/itd. a njih tut tko presojas normalni/nenormalni ko ptej sebe pogledas kaki so tvoji kriteriji.
Jaz ne vidim nc narobe v tem ce clovek raje pomaga zivalim kot cloveku. Vsak ma svoje preference. Dajte sebe mal izpotsaviti da vidmo se vas kok vas zivljenje in vase navade ustrezajo “normalnosti”.
Tle se zbiratena forumu in obdelujete vsazga k vam neki ni vsec. Niti ne rabs imena in priimka takih ljudi da ves da ze zarad tega neki ni okej z vami.
Dejte se npr rajs sprasevat o starsih tamale. Kje so bili oni da je do tega prislo. Kaj vas briga kaj en tip hoce za psa naredit.
Forum je zaprt za komentiranje.