Simon Mohoric, Društvo Srce za Bulle- Kaj je narobe s tem človekom ?
Daj Redna preden še kako neumnost napišeš se ti najprej strezni! Ker za mučenje živali še nikoli ni bila pristojna policija ampak veterinarska inšpekcija! Izmišljuj si malo manj neumne stvari za začetek. Nisem nek največji “fan” policistov ampak bukselj z srednjo šolo? Tvoja izobrazba je pa? In delo? Zajedanje fotra in države in večno visenje na socialki. Resno, koliko si spila preden si tipkala? Ali samo pozabila tablete spet?
Redna. Nakladaš da glava boli. Enkrat govoriš o zanemarjeni mački, drugič o zlomljeni hrbtenico??? Kaj je bila povozena?
A to da je maček povozeno, je zate mučenje? Kaj ima s tem policija? Mislim a si zadeta al si pa ista kot tista sekta od Simona. Za drugič, da veš. Povoženo mačko se odpelje v veterino, strošek prevzame zavetišče oz občina
Nakladaš da bolj ne. Če je pa Simon povozeno mucko rešil, pa super vsaj nekaj, da ne goflja samo ampak tudi kaj naredi. Seveda spet samopromocija, velika pomoč, kateri časopis je o tem pisal? Poskodovana mačka, krvava, super za zgodbo in ego velikega Simona.
Ne lapaj nam o Simonu, ti kar doniraj še naprej, take rabijo. Ves koliko mačk rešijo druga društva?
Meni osebno pa je tudi to, da ima žival “invalidski voziček”, mučenje živali. Ne vem no, v kolikor se zivali ne da omogočiti kvalitetnega življenja, je za žival bolje, da se jo evtanizira.
[/quote]
Oh,o evtanaziji bi se dalo polemizirat 500 strani zdjle. mačka ni moja,je lastniška,nisem bla zraven kaj je veterinar rekel,niti točne diagnoze nevem,lastnik je pač zagotavljal da po tem ko jo je zbilo,jo je seveda peljal veterinarju,tam so jo oskrbeli,menda je imela RTG in veterinarjeve besede so da od trebuščka dol nič ne čuti. konec. mrtvi živci. no,na to se je za sveto obesil tudi lastnik sam. kar pomeni,mucka je tedne in tedne,prihajala ko se je po tleh vlekla z ranami,odrgninami,ker je invalidna tudi ne more nadzirat kdaj lula in kaka,gre to prosto po spisku,bila je neskopana,smrdela na petsto metrov,čez noč jo je imel zaprto v enem atriju,kjer je 1x na teden pucal. vsi smo mu govorili,težili,več tednov,ko sme mu pisala smse,mi je reku da “te rane nje nč ne bolijo ker ne čuti” pa ni to ok. ko se je vlekla po dežju in blatu sme znorela da se ji bo kri zastrupila,ker ima odprte rane,mi je oči zavijal. Skratka pač prjavla sem ga v soboto,in več o tem nočem govorit,ker sem zarad tega že 3 dni pod stresom pa še grožnje dobivam. Pa ni še konc.. ta velke porcije še čakam. ta lastnik jo ni želel uspavat,ker ji ni želel življenja vzet. In to se mi je zdelo zelo lepo. Povedal mi je,da jo je večkrat videl kako uživa na sončku,da se bo trudil kolikor dolgo bo šlo. Ampak,tole “trudenje” je pa šlo iz nadzora,to je bilo že zanemarjanje. In mi je počil film,ker je bila cele dneve z mano,dajala sem ji vitaminsko pastico,papico,posteljico kjer je počivala.. in ponoči se mi je poznalo že na zdravju. jokala sem. nisem zdržala več.
Oh,o evtanaziji bi se dalo polemizirat 500 strani zdjle. mačka ni moja,je lastniška,nisem bla zraven kaj je veterinar rekel,niti točne diagnoze nevem,lastnik je pač zagotavljal da po tem ko jo je zbilo,jo je seveda peljal veterinarju,tam so jo oskrbeli,menda je imela RTG in veterinarjeve besede so da od trebuščka dol nič ne čuti. konec. mrtvi živci. no,na to se je za sveto obesil tudi lastnik sam. kar pomeni,mucka je tedne in tedne,prihajala ko se je po tleh vlekla z ranami,odrgninami,ker je invalidna tudi ne more nadzirat kdaj lula in kaka,gre to prosto po spisku,bila je neskopana,smrdela na petsto metrov,čez noč jo je imel zaprto v enem atriju,kjer je 1x na teden pucal. vsi smo mu govorili,težili,več tednov,ko sme mu pisala smse,mi je reku da “te rane nje nč ne bolijo ker ne čuti” pa ni to ok. ko se je vlekla po dežju in blatu sme znorela da se ji bo kri zastrupila,ker ima odprte rane,mi je oči zavijal. Skratka pač prjavla sem ga v soboto,in več o tem nočem govorit,ker sem zarad tega že 3 dni pod stresom pa še grožnje dobivam. Pa ni še konc.. ta velke porcije še čakam. ta lastnik jo ni želel uspavat,ker ji ni želel življenja vzet. In to se mi je zdelo zelo lepo. Povedal mi je,da jo je večkrat videl kako uživa na sončku,da se bo trudil kolikor dolgo bo šlo. Ampak,tole “trudenje” je pa šlo iz nadzora,to je bilo že zanemarjanje. In mi je počil film,ker je bila cele dneve z mano,dajala sem ji vitaminsko pastico,papico,posteljico kjer je počivala.. in ponoči se mi je poznalo že na zdravju. jokala sem. nisem zdržala več.
[/quote]
Saj ne obsojam tebe. Iz tvoje strani je zelo lepo, kar si naredila, obsojam veterinarje, da živali rešujejo za vsako ceno, samo da je žival živa pa tudi, če potem nima takega življenja, kot bi ga morala imeti. Se spomnim pred leti, ko je bilo na tv-ju, kako so kuncu, ki tudi ni čutil zadnjega dela, naredili invalidski voziček. Meni je to nehumano, žal.
Najhuje je, ker je ta tip tako butast, da se mu neda nič dopovedat. Podpornika ima pa priblizno enako butaste. Normalen človek, ki premore kakšno mozģansko celico se težko ukvarja s takimi. Nevem kako naj drugače razložim.
Tako neumen je, da se z njim neda it no al kako…
Neumen, bedilen, butast, iq paramecija, slama v glavi
Takim težko kaj pride do živga ker pač ne razmišljajo in to dobesedno.
Sem pa prepričana da tole bere.
Ej simon , koliko je 2×3 ??hahahahahaha
Ej simon, glavno mesto slovenije je…?
Ej simon, kaj je težje? Kilo železa ali kilo slame??
Hahahah
Predvsem tezkokategorni zabitki. 😉
Labilnezi, in ljudje brez lastnega zivljenja.
Sej imas moznost prebrat nekaj vernikov tule v temi.
Resevanje koz, popadljivih cuckov z dvorisc, zagovarjati kolericne babure.
Napihovati se in groziti. To so tipicni lowlifarji trailertrash…
S takimi osebki normalni nimamo stikov.
Ce se ne bi valil po medijih nihce ne bi vedel zanj.
“Scena” dolocenih , pac…
Jaz priznam, da se ga bojim. Vidi se, da je ektremno psihično nestabilen in noro impulziven, če to damo skupaj s kriminalno zgodovino (biti 2x v zaporu pač ni normalno) in blokiranjem tisoče oseb na FB, bi me kap od strahu, če bi ga srečala v živo. Pa tatuji po faci so le pika na i, bojim se ga karakterno. Jaz sem prepričana, da bo ta človek nekoč ponovno pristal v zaporu, upam pa da ne bo komu kaj hudega naredil, ker imam res zelo zelo slab občutek, ki me ponavadi ne vara. Evo tle imate napisano, če se kaj komu zgodi…… ker ziher to bere in nekdo jih bo fasal.
Kaj ni tega modela pred kakim letom ena zenska obtozla da je nasilen do svojih otrok pa se je potem ven vadil da to ni res. Neka bivsa frendica al nekaj takega. Ko sem po tej obtozbi malo pogledla njegov fb ko je mel goro posnetkov. On ves zivcen in naspidiran pred kamero razlaga v svojem hitrem tempu da ga komaj kaj zastopis kako je on super oce in kako si vse to tista bivsa frendica zmisljuje. Moje mnenje je da se njega boji komplet familija, sem prepricana da se ne motim.
Ne seri privrzenka psihopatskega klovna! Ce bi si tvoja macka zlomila hrbtenico bi sla samo v vecno spanje s pomocjo injekcije. Pa se to mi pojasni, ti imas praskalnik na vrhu 20 nadstropne stolpnice in je macka padla kilometer v globino al kako? Ejejej butara pojdi k Simonu in mu lizi jajcka ko je tako super, ti bo placal!
2 dni nazaj si reševala polomljeno mačko in zdaj je že kar na vozičku? Pa ti si genialna. V tako kratkem času še niti en veterinar ni uspel ne le operirati, pač pa tudi rehabilitirati živali. Kdo je pa voziček naredil? Ker to se kar dostikrat rabi, pa je kar podvig najti nekoga, ki zna naredit primeren voziček za posamezno žival. Res, genialno!
Prej se je imenovala Klinika Zajc Trstenjak.. Zdaj Klinika Zajc.. Pomeranca je operirala dr. Asja strokovnjakinja za male pasme.. Ne mi bluzit, saj sem veliko tam.. Tudi od babice vozim 7 mačkov tja.. MC pa dr. Matko.. Ta klinika je v Topolscici, in rešijo tudi nemogoče.. Če boste kdaj rabili, kar k njim.
Forum je zaprt za komentiranje.