Simon Mohoric, Društvo Srce za Bulle- Kaj je narobe s tem človekom ?
Ta sekta skuša javnost prepričati, da so njihovi pitbuli nenevarni mucki. Če bi njega kdaj šavsnil njegov lastni pes, bi mogoče videl, kakšni “mucki” so to. Ampak to je tak fanatizem, da bi še po takem dogodku teral svoje. Pasjeljubstvo je bolezen, ki se marsikdaj še nadgradi s cuckoj*bstvom. Že dalj čas aopažam, da je nekaj narobe z ljudmi, ki preveč in na vse pretege zagovarjajo pse, opravičujejo njihova dejanja, krivdo valijo na vse druge, samo ne na psa, z njimi ravnajo kot z ljudmi, jih poveličujejo itd. Btw, vsaka obična mačka je pametnejša in manj nevarna od psa, ki se mu lahko vsak trenutek utrga. Psi so že tako gensko zmešani, da so jim geni mutirali in so psihično nestabilni, to izkazujejo tudi s svojim hiperaktivnim, izrojenim, nenaravnim obnašanjem. Okrog psa je treba hoditi kot po jajcih, da slučajno ne zalaja, ugrizne, se razjezi. Cel svet se podreja cuckom in imajo v zahodnem svetu enake pravice kot ljudje. Izrojena družba, ki ne uvidi, da kratko potegnejo ravno otroci, pogosta tarča napadov psov. Pasjeljubci, poglejte se v ogledalo in se vprašajte: ali brez psa ne morem živeti? Zakaj moram imeti psa ali celo več njih? Kaj je glavni razlog za to, da imam psa? Ali brez psa nisem sposoben živeti in hudiča, zakaj???
Mojo macko je z puščico prestrelil en mulc, bilo je v nedeljo.. Samo tako lahko povem, 100x hvala kliniki Zajc Terstenjak.. Ko smo prišli tja, so se takoj odločili da jo rešijo, čeprav je imela samo za 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}sans..puscica je bila čez organe.. Seveda pa ni bilo malo za plačati.. 2.800e,toda to je potem plačal ta ki je to storil.. Klinika Toplica, no tam pa so rešili sosedovega psa, in živi že 6 let.. Je v 17 letu življenja.. Simona pa ne poznam, vem pa da se bori za pse kateri so pozabljeni muceni..
Ta tip je nevaren. kako on govori? kot da mu malo fali v glavi. Kakšna teleta so ti njegovi podporniki, da takemu društvu donirajo? Blokiral je na tisoče ljudi, skregan z vsemi, kriminalec, dvakrat zaprt. Uboga družina, mislim da je tam marsikaj za zaprtimi vrati. In vsi ki hitite k Simonu po pomoč ko vidite kužka na ketni ali pomoči potrebnega po vaši presoji. Ste kdaj pomislili kaj s tem naredite, si predstavljate da tak ogaben agresiven tip stopi k vam na dvorišče in vam grozi? Pa saj ga ni človeka ki se ga ne bi zbal. Mene kap zadene. Če ste tako labilni da ne znate urediti z ljudmi, ki zanemarjajo živali, obstajajo prijave na veterinarsko inšpekcijo. Pa naj povem primer, v kraju kjer imamo zidanco, je kmet utapljal mlade psičke, psička pa imela grozni mastitis. Psička vsa izmučena, psi so jo na ketni posiljevali, ona se ni imela kam umakniti. Pridem do njega, mu povem da bom psičko sama sterilizirala, plačala, če ne dovoli, pa naredim prijavo , ker bi po zakonu o varstvu živali moral preprečiti gonitev. Ok, psičko odpeljem. Čez pol leta pride možakar do mene, mi prinese domače vino in ves solzen se zahvaljuje kako je sedaj psička srečna, on pa tudi, da tega ni vedel, da bi mi rad vrnil denar. Sem rekla da ne, smo placali s pomočjo društva. No potem smo mu še mucko sterilizirali, to je pa sam plačal. Kar hočem reči, ljudje marsikdaj ne.vejo, kaj delajo narobe, ne vidijo tega, povejte jim, pa boste videli kako se bo izboljšalo. Ne da norega Simona klicete, on je res najslabša izbira.
To,kar so meni naredili je svinjarija. In drugim tudi. Felix je moj prvi mucek,ne veš,nisem si mislna da bom mogla polovico veterine zato študirat,ampak hvalabogu mam angela varuha pa še vesolje,da sem to odkrila. Vsako leto so mi pošiljali da se mora Felix cepit. Vsako leto sem tud prej poklicala,se pogovorila. Vsako leto so mi zatrjevali “ja ja treba cepit”. Da skrajšam vseskupej: lastnikom pošiljajo da jih vozijo precepljat mačke (domnevam tudi pse) vsako leto! Mačka odrasla se cepi samo vsake 3 leta. In kuga in levkoza in vse pičke materne. Špikal so mi Felixa 4 leta skoraj zapored. Kako sem ugotovila,nima veze. Važno da sem.
To sem tudi opozorila v skupini mačjeljubci,in ne boš verjela,najdli so se ljudje z imeni in priimki ki so jim uničili pse in mačke. Vsi komentarji so še vedno tam.
Svinjarija brez primere! Ok,da se zgodi,da ti zašuštrajo žval če je kej narobe,razumem. Jebiga niso vsi zdravniki in veterinarji bogovi. Ampak taka osnovna stvar,da veš da ni potrebno cepljenje vsako leto,vsi bukseljni z osnovno šolo to vemo,če imamo živali. Jaz sem zaupala. Zaupala sem!!
Imam vsa dokazila,vse papirje,vsa njihiva “vabila”!
Moj kuža Yorksirski terier je samo za steklino cepljen.. Mačka ni nikoli za nič cepljena.. Pa tudi ko sem dajala ampule proti bolha, je bila telo uboga, isto 1.5 kg kužek.. Sedaj jih samo skopam z šamponom proti bolha in je ok.. Maja, ma nič ga spikat, samo če bo res obvezno.. Tudi naša znanka je skoz vozilapomerancico na razna cepiva, ampule dokler ni ugotovila da je zelo škodljivo..
Se kar strinjam s predhodniki. Tatuji niso sploh pomembni, je grd, iznakažen obraz
Grozljiva je njegova cela pojava, nastop, kako govori, on ni čist ok v glavi. Pa da ljudje nasedajo takemu profilu, človeku ki je bil 2x zaprt, ki je tudi danes vidno nevaren in agresiven, čeprav pod krinko ljubezni do živali, pa kakšna budala moraš biti? In vsi ki vidite taka strašna zanemarjanja, a sami pa nimate jezika da bi rekli tem ljudem? Ali naredili prijavo na inšpektorat? Sem se pred leti enkrat včlanila v njihovo srce za bulle, takrat je bilo ravno na tapeti eno društvo, samo napišem da bi rada slišala še njihovo plat, se Maja , njegova podaljšana roka začne posmehovati, nato sem bila v sekundi izbrisana. Pa dobr no, a jih zadrogira al ima seanse filanja glave na daljavo? Pa zrel človek tega ne more niti brati, kaj šele da ploska. To je hujše kot sekta. Mislim pa da bo on kmalu spet pristal v kakšnem zaporu.
Klinika dr. Matka je v Topolšici in ne v Topolščici in ne imenuje se Toplica. Da boš vedela za drugič.
[/quote]
Dobro, no, Topolšica, Topolščica, izredno pogosta napaka nelokalcev, ne blodi.
Klinika se pa, če je verjeti internetu, res imenuje Toplica.
Lej, potetoviranca ne poznam, videl sem ga enkrat v avtu, nekaj nevaren se mi pa ne zdi. Poznam nekaj zelo nevarnih ljudi, pa noben od njih ni tetoviran.
Glede groženj kogarkoli pa lastnem dvorišču je pa očitno tako, da če se postavite zase, ko se je kuža Ron, vsaj evatazirajo, pač debilna slovenska zakonodaja.
Ma, ja enkrat pred mano lokalec pred svojo bajto povozi mačka, jaz gledam tisto žival, kako se zvija, pa stopim iz avta (tip je že parkiral nekaj metrov proč), pa rečem, ej model, menda ne boš pustil mačka v takem stanju sredi ceste? Tip moče vzame lopato za premog, stopi na street (meni trzne roka k anakondi), model naloži mačka na lopato in vrže nekam v travo. :)))) Wtf…no ok maček se je potem v nekaj sekundah umiril inl izdihnil.
Lej, potetoviranca ne poznam, videl sem ga enkrat v avtu, nekaj nevaren se mi pa ne zdi. Poznam nekaj zelo nevarnih ljudi, pa noben od njih ni tetoviran.
Glede groženj kogarkoli pa lastnem dvorišču je pa očitno tako, da če se postavite zase, ko se je kuža Ron, vsaj evatazirajo, pač debilna slovenska zakonodaja.
[/quote]
Aja. A potem ko se odločim da je čas za evtanazijo, moram koga ugriznit ali je dovolj da se postavim zase?
Lej, potetoviranca ne poznam, videl sem ga enkrat v avtu, nekaj nevaren se mi pa ne zdi. Poznam nekaj zelo nevarnih ljudi, pa noben od njih ni tetoviran.
Glede groženj kogarkoli pa lastnem dvorišču je pa očitno tako, da če se postavite zase, ko se je kuža Ron, vsaj evatazirajo, pač debilna slovenska zakonodaja.
[/quote]
Slovenska zakondaja je že v redu napisana. Kuža naj se “postavi zase” z renčanjem, lajanjem, lahko bi jo ugriznil v nogo. Ampak ne za vrat. V tem primeru, ko ima plenilski nagon, mora biti taka žival odstranjena.
Forum je zaprt za komentiranje.