Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Simon Mohoric, Društvo Srce za Bulle- Kaj je narobe s tem človekom ?

Simon Mohoric, Društvo Srce za Bulle- Kaj je narobe s tem človekom ?

On ima med verniki več ali manj samo neke grde nedojebane babe 😀
Grdo, ampak resnično.
Tudi zagrizene pasjeljubke so grde, samske in nedojebane 😀
HAHAHAHAHHAHAHAHAHA

Slovenska zakondaja je že v redu napisana. Kuža naj se “postavi zase” z renčanjem, lajanjem, lahko bi jo ugriznil v nogo. Ampak ne za vrat. V tem primeru, ko ima plenilski nagon, mora biti taka žival odstranjena.
[/quote]

Kaj je pa narobe s plenskim nagonom?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Sem tudi jaz doživela minutno blokado, očitno nisem bila iz pravega testa. Namreč kot lastnica kuzata označim za sprejem v skupino srce za bulle, pogledam malo objave, mene je vse minilo, samo kritiziranje ostalih in privzdigovanje vsemogočnega. Slovenščina na nuli, napišem če se da če se da brez pljuvanja ker poznam to drustvo in dobro delajo in sem bila že out 🙂 ima zveste vojščake ki budno spremlja. V bistvu je prav smešno kdo so vsi ti ljudje, jaz pravim malo kritičnosti pa tudi ljudje lahko premorejo. O Simonu imam pa zelo slabo mnenje, pa pustimo tetovaže, zaradi njih je samo grd. Njegov značaj, meni deluje vse drugo kot dober človek. Prav bojim se ga, agresiven deluje že od daleč. Na Planet TV je imel posnetek na dvorišču tistega kužata, jaz ga nisem nič razumela, govori nepovezano, histerično, nikakor si ne bi želela biti v njegovi družbi ali bližini.

Pa je ta clovek zaposlen, al na soci? S cim se prezivlja oz svojo familijo? Ker donacije so za pse ane, ne zanj. Pa nisem ga se vidu brez cika v gobcu in toliko tatujev je minimalno par deset jurjev pa pomoj sem se premal rekel. Torej denar ima. Upam, da to ne gre iz drustva kamor ljudje posiljajo denar za ponoc zivalim…edina opcija da je kak s.p. Al pa delo prek kompa kr zaposljiv s svojo pojavo seveda ni.

x

Odgovor na objavo uporabnika
Mene tudi, 05.04.2021 ob 14:34

Ko sem ga prvič videla na tiviju, sem mislila, da gledam nekoga iz Amerike. Potem pogledam še enkrat, ooo madona sveta božja!!! kakšen pa jeee!? Grozljivo iznakažen s vsemi temi tatuji. Tatuje obravnava psihiatrična stroka kot samopoškodbe. Ok. Stvar okusa. Pa vendar, moje mnenje je – nekaj zelo narobe je z njim.
Da ima kriminalno preteklost s izsiljevanji, preprodajo drog in še česa, je tudi znano. Par let nazaj so ga obravnavali v okviru neke kriminalne združbe, kjer se je pogodil s tožilstvom in se usedel za par let. Najhujši greh pa je, da je s svojo nepremišljeno vožnjo – brez da bi pogledal kam pelje – zapeljal s stranske ceste na glavno, povzročil hudo prometno nesrečo, kjer sta umrla dva mala otroka – bratec in sestrica. Vse to je dostopno na netu, pa folk še vedno verjame neki taki veličini. Ne vem, ga osebno ne poznam, mora pa biti dober manipulator in nakladač, da uspe toliko ljudi n++++.

Pa nihce ne ve resnice kaj se dogaja.ogoljofajo lasnikatako da na hiter podpise a ne prebere in imajo dokaz za prepis pol zival naprej prodajo.nihce im nemore nic dokaz imajo i skriti so za ime zastita za zivalice das na sodisce si zgubo i dobis stroske zato so zrtve tiho.pa javite se vsi kiri ste bili njihova zrtev to se enkrat moooraaa ustavit

to ni res,pa ne laži. To so laži.

Aha, tudi on preprodaja pse, ponareja dokumentacije …, nor je!

 

Najbolje bi ga bilo vtakniti v kletko živalskega vrta s krvoločnimi psi, pa naj otroci gledajo, kako ga bodo pokončali.

Pa Rebeka da se ti da?

Ta skupina je poraz, sem finančna podpornica vseh društev, ampak srce za bule me pa odbija na polno. Samovsecni Simon, ki je bog, nad vsemi , kritizira vsa ostala društva, njegovi zvesti admini brišejo ven iz skupine vsakega ki samo razmišlja s svojo glavo, katastrofa od skupine, polno negativizma. Ne dam jim niti centa. Je pa on bivši kriminalec, parkrat v zaporu, sovraži ljudi, obožuje pse. Psi so zanj nad ljudmi. Čuden patron. Tetovaže so njegova osebna stvar, da se pa nekdo tako iznakazi, pa tudi ni ravno diht

Js sem enkrat gledal neko oddajo na rtv slo in predvidevam da je bil ravno, nek zagovornik pitbulov in cel potetoviran in  kakšne stvari je govoril, mislim da je rekel  če bi blo treb, da bi bil pripravljen še koga ubit al nekaj takega in da je takoj pripravljen it nazaj v zapor in podobno. To človeka mine do vsega, da sploh take ljudi predvajajo ampak kaj je danes vse normalno tako ni čudno da se stvari dogajajo kot se.

Ko je nekdo omenil manipuliranje, ja to marsikdo počne, tudi odvisniki od alkohola, zdravil, tatovi in podobno. Lahko gledajo v oči in lažejo in znajo marsikaj zelo dobro prikriti. Zmislijo si pa reč ali izgovor v sekundi ačo dveh, potem pa napadajo nazaj in se delajo žrtve…

Zdravo samo nekaj drugace pes nikoli ni kriv za psa je odgovoren lastnik in ce je pes na ketni in neizsolan je normalno da bo branil domac teritori. Sem mama dveh pitbullov in imam opravljeno vso solanje, moja dva cukra in se marsikateri pitbull ni nasilen prav tako vsi stadforji in Rottweilerji in nehejte srat pa bluzit pizdarji ker ti psi so dobri in ce take pse neznate hendlad jih fucking ne imejte!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Pitty mom, 02.12.2021 ob 00:28

Zdravo samo nekaj drugace pes nikoli ni kriv za psa je odgovoren lastnik in ce je pes na ketni in neizsolan je normalno da bo branil domac teritori. Sem mama dveh pitbullov in imam opravljeno vso solanje, moja dva cukra in se marsikateri pitbull ni nasilen prav tako vsi stadforji in Rottweilerji in nehejte srat pa bluzit pizdarji ker ti psi so dobri in ce take pse neznate hendlad jih fucking ne imejte!!!!!

Mama dveh pitbulov, to pove vse o tvojem podstrešju.

Odgovor na objavo uporabnika
Pomfri, 05.04.2021 ob 14:53

Meni se zdi nek hud ego s kronično željo po pozornosti. In poleg tatujev je iskanje pozornosti tudi s tem bolanim odnosom do psov. Bulli so psi, vzgojeni v laboratoriju, z namenom sodelovanja v pasjih bojih, ubijati.
In kako moten moraš biti, da zagovarjas psa, ki je ubil otroka. Razumem, da to počne Jadranka ampak on je oče. Je pa res, dva otroka sta mrtva zaradi njega, mogoče se poistoveti s psom. Ne vem. Mi je pa grozljivo živeti v takšni družbi, s takim mišljenjem. Meni pač pes ni nad otrokom, niti mi ni enakovreden. In mislim da nikomur, ki je starš, ni. In ja, so trenutki, ko je potrebno stopiti na tuje dvorišče. Reševalec, gasilec, poštar…bo Ronči kar mlel vse po vrsti?

Ne mi Jadranke tu zraven mešat  …

A spet stare teme ven vlečete?

Vprašajte se, kaj je z vami narobe.

Ko prebiram vecina vasih komentarjev mi slabo postane. Da cloveka obsojate zaradi tatujev… kot da bi brala neke srednjeveske komentarje.. jaz osebno si ne bi dala obraza potetovirat ampak mi hudo dol visi kaj delajo ostali in jih zato ne bom obsojala. Njegove preteklosti ne poznam in zato ne bom sodnik kar pa se tice sedanjosti pa kapo dol. Clovek naredi za zivali vec kot vecina tako imenovanih zivaloljubov v Sloveniji skupaj. Ce je zato vcasih malo bolj oster ga razumem, ker spremljam problematiko zapuscenih in zlorabljenih zivali v Sloveniji in je precej alarmantno kako pocasi se kot druzba razvijamo na tem podrocju. V danasnjem casu, ko imajo ljudje na voljo informacij koliko hocejo se raje se vedno drzijo miselnosti da zival ni nic vredna, da zival ne misli in ne cuti kot da so ostali 50 let v preteklosti in se nimajo namena razviti. Ko resujes zivali in se vsak dan srecujes z istimi tezavami ki bi se lahko resile, ce narod ne bi bil namenoma tako zaostal verjamem da si kdaj malo bolj oster do ljudi. Kar pa se tice primera nesrecne deklice je na zalost tako, da si je popolnoma sama kriva za to kar se ji je zgodilo. Zato pa so posledicno starsi krivi ker je niso naucili da ne sme hodit na tujo posest brez lastnika posesti, da ne sme do tuje zivali brez privoljenja lastnika zivali. Ce pa otroka ze ne naucis takih osnovnih stvari pa ga pac moras imeti 24 ur na oceh. Zal tako je. Ce si si otroka znal nardit, ga moras znat se vzgojit. Napacno je misljenje da ga bo svet vzgajal namesto starsev. Svet je krut in ta otrok je dobil na zalost najhujso lekcijo, ker je starsi niso znali nauciti nekaj osnovnih pravil. Zaradi neprimerne vzgoje pa je umrl otrok in pes, oba popolnoma po nepotrebnem. Ce je kdo podrobneje spremljal potek, potem verjetno veste, da je otrok umrl zaradi udarca v glavo, ko je pes (na verigi, v zagrajenem dvoriscu) skocil na puncko, ki je padla in si poskodovala glavo. Na obdukcijskem porocilu ni bilo niti ene sledi ugriza. Zalostno je tudi, da ko je lastnik psa klical resilce ga le ti niso jemali resno (ker je rahlo zaostal) in so prisli prepozno brez prave opreme. Nato so cakali se drugega resilca s pravo opremo tako dolgo, da na koncu deklici ni bilo vec pomoci. In na koncu po vsem tem javnost okrivi psa (najlazje, ker ne bo nazaj govoril), ga po hitrem in nezakonitem postopku evtanazirajo in poskusajo vse skupaj pomest pod preprogo, da se pravih cloveskih krivcev ne bo dalje iskalo. In javnost hladnokrvno sprejme da je deklica umrla od ugrizov, ker je pac bil pes kvazi nevaren kljub obilici drugih dokazov. Simon je bil med redkimi, ki je stal za resnico in je bil ogorcen, da je spet nastradalo najsibkejse bitje, ki se ne more braniti. Ljudje (odrasli) smo odgovorni za svoja dejanja naj bo to vzgoja psa ali otroka. In dokler bomo te odgovornosti prelagali na druge tako dolgo se bodo take stvari se dogajale. Na sreco obstajajo posamezniki kot je on, da branijo bitja, ki so odvisna od nase milosti, ki pa je pogosto ne dobijo.

Aja pa btw zakaj pa je clovesko zivljenje vec vredno od zivljenja psa? Po mojem mnenju bo pes v svojem zivljenju prinesel ogromno vec dobrega za clovestvo in naso zemljo kot pa en povprecen clovek. Ljudje smo na zalost bolj virus za Zemljo. Pocasi ubijamo vse kar je dobrega in lepega na tem planetu, medtem ko vam lahko vsak pravi lastnik psa pove, da mu je verjetno njegov pes ze kdaj resil zivljenje (predvsem v psihicnem smislu) in da ni in nikoli ne bo naredil nic hudobnega zanalasc tako kot to delajo ljudje na dnevni bazi. Tako, da tudi jaz takoj izberem  zivljenje povprecnega psa nad zivljenjem povprecnega cloveka ne glede na to kako se “sodobnemu” zaostalemu cloveku zdi to sokantno 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Otok smeti, 07.06.2022 ob 14:09

Ko prebiram vecina vasih komentarjev mi slabo postane. Da cloveka obsojate zaradi tatujev… kot da bi brala neke srednjeveske komentarje.. jaz osebno si ne bi dala obraza potetovirat ampak mi hudo dol visi kaj delajo ostali in jih zato ne bom obsojala. Njegove preteklosti ne poznam in zato ne bom sodnik kar pa se tice sedanjosti pa kapo dol. Clovek naredi za zivali vec kot vecina tako imenovanih zivaloljubov v Sloveniji skupaj. Ce je zato vcasih malo bolj oster ga razumem, ker spremljam problematiko zapuscenih in zlorabljenih zivali v Sloveniji in je precej alarmantno kako pocasi se kot druzba razvijamo na tem podrocju. V danasnjem casu, ko imajo ljudje na voljo informacij koliko hocejo se raje se vedno drzijo miselnosti da zival ni nic vredna, da zival ne misli in ne cuti kot da so ostali 50 let v preteklosti in se nimajo namena razviti. Ko resujes zivali in se vsak dan srecujes z istimi tezavami ki bi se lahko resile, ce narod ne bi bil namenoma tako zaostal verjamem da si kdaj malo bolj oster do ljudi. Kar pa se tice primera nesrecne deklice je na zalost tako, da si je popolnoma sama kriva za to kar se ji je zgodilo. Zato pa so posledicno starsi krivi ker je niso naucili da ne sme hodit na tujo posest brez lastnika posesti, da ne sme do tuje zivali brez privoljenja lastnika zivali. Ce pa otroka ze ne naucis takih osnovnih stvari pa ga pac moras imeti 24 ur na oceh. Zal tako je. Ce si si otroka znal nardit, ga moras znat se vzgojit. Napacno je misljenje da ga bo svet vzgajal namesto starsev. Svet je krut in ta otrok je dobil na zalost najhujso lekcijo, ker je starsi niso znali nauciti nekaj osnovnih pravil. Zaradi neprimerne vzgoje pa je umrl otrok in pes, oba popolnoma po nepotrebnem. Ce je kdo podrobneje spremljal potek, potem verjetno veste, da je otrok umrl zaradi udarca v glavo, ko je pes (na verigi, v zagrajenem dvoriscu) skocil na puncko, ki je padla in si poskodovala glavo. Na obdukcijskem porocilu ni bilo niti ene sledi ugriza. Zalostno je tudi, da ko je lastnik psa klical resilce ga le ti niso jemali resno (ker je rahlo zaostal) in so prisli prepozno brez prave opreme. Nato so cakali se drugega resilca s pravo opremo tako dolgo, da na koncu deklici ni bilo vec pomoci. In na koncu po vsem tem javnost okrivi psa (najlazje, ker ne bo nazaj govoril), ga po hitrem in nezakonitem postopku evtanazirajo in poskusajo vse skupaj pomest pod preprogo, da se pravih cloveskih krivcev ne bo dalje iskalo. In javnost hladnokrvno sprejme da je deklica umrla od ugrizov, ker je pac bil pes kvazi nevaren kljub obilici drugih dokazov. Simon je bil med redkimi, ki je stal za resnico in je bil ogorcen, da je spet nastradalo najsibkejse bitje, ki se ne more braniti. Ljudje (odrasli) smo odgovorni za svoja dejanja naj bo to vzgoja psa ali otroka. In dokler bomo te odgovornosti prelagali na druge tako dolgo se bodo take stvari se dogajale. Na sreco obstajajo posamezniki kot je on, da branijo bitja, ki so odvisna od nase milosti, ki pa je pogosto ne dobijo.

Aja pa btw zakaj pa je clovesko zivljenje vec vredno od zivljenja psa? Po mojem mnenju bo pes v svojem zivljenju prinesel ogromno vec dobrega za clovestvo in naso zemljo kot pa en povprecen clovek. Ljudje smo na zalost bolj virus za Zemljo. Pocasi ubijamo vse kar je dobrega in lepega na tem planetu, medtem ko vam lahko vsak pravi lastnik psa pove, da mu je verjetno njegov pes ze kdaj resil zivljenje (predvsem v psihicnem smislu) in da ni in nikoli ne bo naredil nic hudobnega zanalasc tako kot to delajo ljudje na dnevni bazi. Tako, da tudi jaz takoj izberem  zivljenje povprecnega psa nad zivljenjem povprecnega cloveka ne glede na to kako se “sodobnemu” zaostalemu cloveku zdi to sokantno 🙂

Ne, to niso tatuji, ampak je naredil iz sebe totalno spako, Torej je pri njemu v betici čisto vse narobe, kar je lahko narobe. In ti nisi nič boljše, ce smo zate spet drugi krivi in z nami narobe, ki realno povemo. Seveda si vse povedalo že v prvem stavku in tvojih črev nima smisla brat.

Boljse da ne beres prevec ja. Baje lahko z branjem osvojis kako novo znanje pa vidim, da je pri tebi ze zdavnaj prepozno tak da bi bla samo zguba casa. Ce je njegovo telo, pol jaz ne vidim problema. Jaz ne bi sla tak dalec ampak kaj pa drugi delajo sami iz sebe pa mi je hudo vseeno. Podpiram pravico odlocitve polnoletnega posameznika, da dela s svojim telesom kaj zeli dokler ne skodi drugim. Kdo pa sinfa druge (ceprav jih sploh ne pozna) jim dela skodo, kar pomeni, da ti zdaj delas skodo njemu, meni in verjetno se marsikomu. Predvidevam, da imas hude tezave v zivljenju, da se raje ukvarjas s sinfanjem kot pa da bi se lotil svojih problemov tako, da se mi dejansko kr smilis. Upam, da se ti zivljenje poslihta in ti zelim vse dobro 🙂

Aja mogoce pa bi ti potreboval kakega pasjega sopotnika, da bi spil to negativo in prinesel nekaj dobrega v tvoje zalostno omejeno zivljenje. Potem se mogoce ne bos obremenjeval z izgledom drugih ljudi. Samo predlog.

Eno je biti ljubitelj tetovaž in si daš naredit 1,2,3..10 tetovaž. Ampak celo telo??? Na čelu narisane oči!? Brezdelnež bil in ostal.. na oni svet poslal dva otroka.. Ne vem kam je gledala punca, ki mu je rodila dva otroka. Mora biti fejst srečna ob takšnem psihopatu.

Simon rešitelj psov? Dajte no ga srat. Simon je rešitelj svoje denarnice, hohohoho

Čuden patron. Skregan z vsemi,zavetišču, društvi, samo on je najboljši, samo on kaj naredi, vsi ostali so podn. Ampak ja on je čudak, se večji čudaki so pa ljudje ki ga spremljajo, donirajo, ga podpirajo, tolerirajo tako komunikacijo.  Bil je tudi dvakrat obsojen, vidiš ko govori, da ni diht. Se mi kar smili žena in otroci.

Aja prov tebi je prišel na dom težit za denar ?

Stara tema iz leta 2021.

Ne bluzi.Oce ni bil sploh pijan mpak se je peljal z otroci k svoji za rakom oboleli zeni v bolnico!

Le zakaj bi bil Simon obtozen ce bi bil oce pijan!Daj si malo zakone poglej!

Simon je dirkal po cesti in vzel prednost gospodu z otroci in sploh ni bremzal in lepo direkt zapicil v njih!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close