Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

Ronka, zakaj pa se ne bi razkrila oz. kaj ima veze da si tu preveč gor pisala? Saj nisi pisala, da boš koga z mona bičala na srečanju oz. ti nobeden ni rekel, da ko te bo videl, da te bo zažgal na grmadi. 🙂

Saj tudi jaz marsikaj pišem, razen o tem kako izgledam. 🙂

A to nima veze. Pač na monu vsak piše, kar mu pade na pamet.

Mogoče ti je nerodno moške spoznati oz. bi šla na srečanje, če bi se zmenile same ženske?

Jaz se menila več ne bom, če se bomo nekateri želeli spoznati, se bomo že dogovorili preko ZS.

ShyGirl, ni mi do tega, da bi kdo od mojih kolegov vedel stvari, ki sem jih pisala tu gor :).
Ne, tudi, če bi se zmenile samo ženske, ne bi prišla.
Niti mi ni do tega, da bi hodila tako daleč v lokal na klepet. Družbo za it na pijačo, je enostavno dobiti, tudi v domačem kraju :).

Lej ronka, itak že vsi vemo da tebi za nič ni, da samo tipkaš, ko pa je treba kaj udejanjiti pa ni nič od tebe, sami izgovori, tako da lahko nehaš s tem, ker samo še spemaš tale forum.

Grdo napisano, ampak z dobrim namenom, mogoče se boš streznila…

Rovka, če te moji posti motijo, jih preprosto preskoči.
Ti mene ne poznaš pa pljuvaš po meni, misliš, da si potem kaj boljša od mene?
Ljudje, ki pljuvate po ljudeh, ki jih ne poznate, kažete predvsem svoj značaj.

Toliko besed za prazen nič.
govorijo dejanja, ne pa besede.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close