SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)
Ronka, zakaj pa se ne bi razkrila oz. kaj ima veze da si tu preveč gor pisala? Saj nisi pisala, da boš koga z mona bičala na srečanju oz. ti nobeden ni rekel, da ko te bo videl, da te bo zažgal na grmadi. 🙂
Saj tudi jaz marsikaj pišem, razen o tem kako izgledam. 🙂
A to nima veze. Pač na monu vsak piše, kar mu pade na pamet.
Mogoče ti je nerodno moške spoznati oz. bi šla na srečanje, če bi se zmenile same ženske?
Jaz se menila več ne bom, če se bomo nekateri želeli spoznati, se bomo že dogovorili preko ZS.
Forum je zaprt za komentiranje.