Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

ma bi loh tut pr men parkiral :))))[/quote]
Tega pa se nisem spomnil…:)

Potem se lahko dobimo kar pri tebi 🙂

To pa lepo za prebrati. Edino me zanima, zakaj pa? Ker hočeš videti v živo pojave od nas žensk, ki tako kompiciramo, filozofiramo, nimamo razčiščene same s seboj glede lastnih kompleksov pri moških…itn. :))))))))

Midve z Aleksandro sva iz Ljubljane, a ne Aleksandra, si iz Ljubljane a ne?

No, sej bi ti midve zrihtale parkirplac in to še zastojn. :)))

ma bi loh tut pr men parkiral :))))[/quote]
Tega pa se nisem spomnil…:)

Potem se lahko dobimo kar pri tebi :)[/quote]

Vidiš, kako zna naša Aleksandra v šusu vse organizirat. :)))
.
Drugič, ti napiši povabilo! :)))

To pa lepo za prebrati. Edino me zanima, zakaj pa? Ker hočeš videti v živo pojave od nas žensk, ki tako kompiciramo, filozofiramo, nimamo razčiščene same s seboj glede lastnih kompleksov pri moških…itn. :))))))))

Midve z Aleksandro sva iz Ljubljane, a ne Aleksandra, si iz Ljubljane a ne?

No, sej bi ti midve zrihtale parkirplac in to še zastojn. :)))[/quote]

to, da filozofiraš in nimaš razčiščeno kr zase govor hahaaaaa

ja iz lj ja


Pa ti mi bereš misli…:)
Ne bom nič več dodal, da ne bom še česa kriv.:)

To pa lepo za prebrati. Edino me zanima, zakaj pa? Ker hočeš videti v živo pojave od nas žensk, ki tako kompiciramo, filozofiramo, nimamo razčiščene same s seboj glede lastnih kompleksov pri moških…itn. :))))))))

Midve z Aleksandro sva iz Ljubljane, a ne Aleksandra, si iz Ljubljane a ne?

No, sej bi ti midve zrihtale parkirplac in to še zastojn. :)))[/quote]

to, da filozofiraš in nimaš razčiščeno kr zase govor hahaaaaa

ja iz lj ja[/quote]

Ne mislim nase, ampak na nas kot žensko populacijo, ki ji nenehno Robi in Matjažko polagata “besede v usta”, da smo bejbe take in drugačne. A v bistvu…ja, kar pridita, pa bosta videla, da smo bejbe na mestu. :)))

Kul, potem greve lahko skupaj. 🙂


Pa ti mi bereš misli…:)
Ne bom nič več dodal, da ne bom še česa kriv.:)[/quote]

Hahahahaha…ne berem tvoje misli, pač pa tvoje odgovore. :)))

Ma hecam se, da potem še jaz ne bom še česa kriva po nepotrebnem. 🙂


Če boste sedele na stolu, boste res na mestu…:)

Me res zanima ali smo moški krivi, da ste samske ali pa…..:)


Če boste sedele na stolu, boste res na mestu…:)

Me res zanima ali smo moški krivi, da ste samske ali pa…..:)[/quote]

ma loču se boš pol haloooooo :))))

drago te bo stala tale kava v grosupljem :)))


Če bi me tako drago stala ta kava, potem bom pa verjel, da imate prav in da res ni pametnih dedcev.


Če boste sedele na stolu, boste res na mestu…:)

Me res zanima ali smo moški krivi, da ste samske ali pa…..:)[/quote]

Hahahahaha…ja za enkrat v programu ni bilo predvidenega plesanja po mizah. 🙂

Zanima te, če ste moški krivi, da smo samske? Ne, kriva je samo tista razlika oz. podobnost, da smo ženske z Venere, moški pa z Marsa. 🙂


Če boste sedele na stolu, boste res na mestu…:)

Me res zanima ali smo moški krivi, da ste samske ali pa…..:)[/quote]

ma loču se boš pol haloooooo :))))

drago te bo stala tale kava v grosupljem :)))[/quote]

Hahahahahahahahaha…Aleksandra, glej da boš potem speljala tudi mediacijo v postopku ločitve. 🙂

Sej če bo Robi tebe spoznal, še ne pomeni, da bo kaj izgubil, lahko tudi pridobi. 🙂


Če bi me tako drago stala ta kava, potem bom pa verjel, da imate prav in da res ni pametnih dedcev.[/quote]

Aleksandra, glej da ga bo kava drago stala, da nam bo koooončno verjel, da ni pravih decov. :)))


Slabo berete ženske…Postopek ni potreben….:)


Slabo berete ženske…Postopek ni potreben….:)[/quote]

jaz sem dobr prebrala :))


Slabo berete ženske…Postopek ni potreben….:)[/quote]

jaz sem dobr prebrala :))[/quote]
Sramežljiva pa ni…:)


Slabo berete ženske…Postopek ni potreben….:)[/quote]

Tokrat ne, ker sem z ločitvijo posplošila ločitev zakoncev ali koruznikov. 🙂

Pač, če s partnerico živiš, je tudi potreben določen ločitvenipostopek, mar ne? Pa čeprav samo premoženjski. 🙂

punca – sam vprašaš se al hočeš met mir al hočeš met prov…. in odločitev je na dlani. če hočeš met mir, vrečke pa gas :))

Tako je, Carla Del Ponte! 🙂

Jaz sem hotela imeti prav in mir, pa sem jaz spakirala bivšega. :))) In to je bila moja najmodrejša odločitev v celem življenju!

tut jaz sem šla z vrečkami, ampak miru pa vseeno še dolgo ni bilo………

odločitev modra, ampak draga. ego je pa hudič (ne moj :)))))))))

Pri meni pa se je super končalo, tudi mir sem dobila, pa čeprav čez pol leta. 🙂 Mene ni ničesar drago stalo, temveč njega. Ego, hudič? Moški ja, kar že pove spol besede hudič. 🙂

Mislim, kakšna praznina…

Noben se ne javi, nobenega ne zanima srečanje samskih…razen Robija, ki samo želi potrditi svojo tezo, zakaj smo samske… :)))

Aleksandra, imaš boljši predlog glede srečanja samskih?

metulko bom sam napokala pa prpeljala, tko da to je rešeno :)))))

število ni merilo za kvaliteto srečanja, tko da jaz si s tem ne belim glave

metulko bom sam napokala pa prpeljala, tko da to je rešeno :)))))

število ni merilo za kvaliteto srečanja, tko da jaz si s tem ne belim glave[/quote]

No fino.

Se strinjam glede merila za srečanje. Verjamem, da se bomo še kako nasmejali. :)))

Jaz pridem 🙂 je dogovorjeno kdaj bo? Najbrž bi bilo dobro napisat mal starost, da se orientiramo 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close