SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)
Meni se pa zdi, da so med nama vedno neke iskre preskakovale? Kje čutiš pomlad, na vodni gladini? :D[/quote]
Dragi cukrčk Matjažko…ja, seveda da preskakujejo! Jaz sem od naelektrenosti postala že hodeča žarnica in imam že toliko metuljčkov v trebuščku, da še sama letim kot metuljček, tako da pomlad čutim v sebi doma. :)) Pa prosim izbriši ZS, ker je toliko zabasan verjetno od samo mojih sporočilc, ki ti jih ne morem več pošiljati. 🙂 Oh, moj ti srček, srčkani… 🙂
In “za kroniko”, seveda bova tako prijazna in povedala, kdaj bova izpadla it tega kroga flirtanja. 🙂 A če se srečava uživo…mislim, da bi se oba še dolge dni na to smejala. :)) In tako tudi vi, ki bi pričali srečanju. :))
Dobra ugotovitev…:)
Verjamem, da želja po spoznavanju obstaja…A po drugi strani je pa ogromno nekih dvomov, pa strahu, pa raznih misli, kot so: Kaj, če bom spet razočarana….Kaj, če izpadem butasto….Kaj, če me nihče ne bo maral…Kaj, če ostanem brez besed….In podobni izgovori…..In če so te pesimistične misli močnejše od želje po spoznavanju, potem samska oseba, ostane samska.
Sčasoma se malo natreniraš, da čimmanj pričakuješ in ti postane vseeno, če bo kaj ali ne….In ravno takrat je zato največ možnosti, da koga spoznaš.[/quote]
Saj tega ne razumem, zakaj bi se nekdo počutil butasto ali z občutkom, da ni zaželjen, ali zaprtih ust, ali razočaran…če je pač samski in se znajde v krogu sebi enakih. Namen srečanja je, da se povežemo, se srečujemo, spoprijateljimo, širimo poznanstva, aktivnosti,…, če pa med nekom iskrica prešine, pa tud ne bo umrl. 🙂
Seveda, da ne.
Debata je, kdaj in kje se srečamo samski. Pa eden noče, da se spoznamo na sončku na kavi, drugi noče da v Ljubljani, pa tretji noče da se ve zanj…potem pa se to razveze čisto v druge vode…
Če bi zdaj napisala:
Dobimo se 17. marca ob 18h v Mačku pri Ljubljanici.
Kdor pride, naj potrdi.
Torej, bi z zgornjo terminacijo srečanja naredila rez med izmišljevanjem, in kdor bi si želel priti, bi že prišel.
Tako kot grem jaz na Dunaj in nazaj v enem dnevu zaradi posla, ki me ne samo veseli, ampak osrečuje.
Saj se gre samo za prvo srečanje, potem pa se bomo že dobivali in hodili od Šmarne do Triglava! 😉
Kje točno čutiš pomlad? V krilih? :))
Kdaj se torej bova UDARILA …. na paritji šaha, ker nama obema hribolazenje ne ustreza? Ni večjega užitka, ko premišljeno premikaš figure, zraven pa ti je postreženo s slastno pito in čajem. :D[/quote]
V krilih in pod krilih. :))
Uuuu, partija šaha…te pa že dooolgo nisem odigrala, milsim vsaj ne s specialistom ženske psihe. 🙂 Prav fino, da sem našla nekoga, s katerim se lahko najdem v nižinah. :)))
Predlagi termin, jaz spečem pito + čaj, ti pa sprinesi sladko smetano. :)))
PS: pri šahu poznam samo frazo šah-mat. :))))
ShyGirl
Drži, krila imajo posebno aerodinamično obliko, še posebej če od spodaj dol iz Pohorja podpihne štajerski veter proti Ljubljani, te potem kar samo dviga gor v neslutene višave.
Prinesem svežo, iz domačih jajčk, ker jaz sem vaški fante in je vse naravno pri meni. Malo boš flaško zatresla in bova nacirala pito ali tortico, ki jo boš pripravila zame – seveda po tvojem okusu, čeprav jaz ravno nimam najbolj sladke smetane, saj je tortica že itak sama po sebi dovolj sladka, a ne? Ali je iz dietnega biskvita, takšne kot Katenjka dela, ker je vegetarijanika in pazi na prehrano?
En-dva-tri pa to ne gre. Kakšne poteze in katero figuro ti najraje na začetku potegneš? Seveda se prvo moraš odpreti, da daš lovcu ali tekaču pravi domet. Potem pride na plano skakač ali konj, ki se s svojim posebnim gibanjem, tako da preskakuje polja, nevarno in počasi pomika na sovražnikov teritorij. Namreč šah je stateška igra, ni napad vedno najboljša obramba. Se mi zdi, da se ti prehitro odpreš, ko preveč hlastno napadaš, tako da si najbolj ranljiva v defenzivi, to je varnostna luknja, saj sovražniku omogočiš, da zelo hitro napreduje in penetrira na tvoja polja, kjer ogrozi preveč izpostavljeno kraljico – in ta potem pade v nekaj potezah. Potem pa se barva figur zamenja v drugi rundi.
Domišljija je res važnejša od znanja, od prakse pa ne… Boljše tortice in pite znam jaz peči, v to sem tako prepričana, da ne bi šla niti preverjat… šah pa zna boljše od Matjažka igrat moj bivši… No zdaj, ko je vse jasno, pa še ta podatek…
Aja da ne bo pomote tisto z dietnim testom… ce n’est pas vrai 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Domišljija je res važnejša od znanja, od prakse pa ne… Boljše tortice in pite znam jaz peči, v to sem tako prepričana, da ne bi šla niti preverjat… šah pa zna boljše od Matjažka igrat moj bivši… No zdaj, ko je vse jasno, pa še ta podatek…
Aja da ne bo pomote tisto z dietnim testom… ce n’est pas vrai 🙂 :)[/quote]
Brez domišljije ne bi bilo umetnosti, pa tudi znanosti ne! 😀
Domišljija je res važnejša od znanja, od prakse pa ne… Boljše tortice in pite znam jaz peči, v to sem tako prepričana, da ne bi šla niti preverjat… šah pa zna boljše od Matjažka igrat moj bivši… No zdaj, ko je vse jasno, pa še ta podatek…
Aja da ne bo pomote tisto z dietnim testom… ce n’est pas vrai 🙂 :)[/quote]
Katenjka, potem pa se kar dobimo pri tebi na tortici. Naj samo še dodam, da imam jaz najbolj rada z borovničkami, jogurtom in skuto. 🙂
Domišljija je res važnejša od znanja, od prakse pa ne… Boljše tortice in pite znam jaz peči, v to sem tako prepričana, da ne bi šla niti preverjat… šah pa zna boljše od Matjažka igrat moj bivši… No zdaj, ko je vse jasno, pa še ta podatek…
Aja da ne bo pomote tisto z dietnim testom… ce n’est pas vrai 🙂 :)[/quote]
Katenjka, potem pa se kar dobimo pri tebi na tortici. Naj samo še dodam, da imam jaz najbolj rada z borovničkami, jogurtom in skuto. :)[/quote]
Ja ni problema. Samo bi najraje vidla, da pridete na štajersko, doma imamo krušno peč še za pico, tu v lj sem kar se tega tiče malo omejena. Aja pa oči si lahko spočiješ po slovenskih goricah… jaz bi umrla, če bi morala živet na sami ravnini… v lj je vsaj šmarna gora pa vsaj občasno razgled na alpe… si predstavljaš, kako grozno mora bit živet npr. na ptujskem polju? A bi ti bla tam? Potem pa ni čudno, da se ljudje bojijo višine…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Domišljija je res važnejša od znanja, od prakse pa ne… Boljše tortice in pite znam jaz peči, v to sem tako prepričana, da ne bi šla niti preverjat… šah pa zna boljše od Matjažka igrat moj bivši… No zdaj, ko je vse jasno, pa še ta podatek…
Aja da ne bo pomote tisto z dietnim testom… ce n’est pas vrai 🙂 :)[/quote]
Jaz pa nisem tako prepričan in bi raje preveril…:)
Pa nisem mislil šaha….:)
Potem je lokacija določena ?
Ja, kaj še komu kaj ni jasno? Ti si sicer bil vabljen na trgatev, samo zdaj ne vem, če se ne boš popravil in začel bolj prijazno pisat…[/quote]
V kakšnem smislu prijazno ?[/quote]
Da boš pisal tako kot jaz, ki jo na vsakem koraku pohvali, kako je OH in AH. 🙂
Meni je obljubila domači kruh iz krušne peči, samo bukova polena moram s sabo prinesti za žerjavico.
Forum je zaprt za komentiranje.