Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

Kako je bilo 17. marca pri Mačku?


Fajn je bilo. Smo izvedli tudi nočno kopanje na prostem, je bilo prilično toplo pri mačku. Pa še drugi dan smo ga imeli (mačka še vedno). Drugič bomo vso stvar ponovili na štajerskem, plaže ob dravi so bolj romantične.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Fajn je bilo. Smo izvedli tudi nočno kopanje na prostem, je bilo prilično toplo pri mačku. Pa še drugi dan smo ga imeli (mačka še vedno). Drugič bomo vso stvar ponovili na štajerskem, plaže ob dravi so bolj romantične.[/quote]

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA…

Joooj, res je bilo nepozabno. Ti, Katenjka, daj pošlji mi na na mail slike, ko si fotkala naše nepozabne trenutke, boš, pliiiiiiz? :)))))))

No moj predlog je fino pokazal, kako se nekateri samski, željni družbe, raje tipkajo kako so samski, kot pa da bi kaj naredili, da ne bodo več samski, vsaj v smislu nove družbe. 🙂 To ni problem mon-a, to je že postal splošen družben problem. Korajže ni več, zaradi strahu, da se bo ponovila ista stara zgodba – razočaranje.

Itak pa je tako, če se bo kdo res hotel z nekom srečati, pa mu je nerodno da za to ve cel mon, mu bo že pisal na ZS.

:)))

Še par utrinkov s kopanja:

[img]http://www.moderaterisk.net/images/punks_at_the_river.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjaž kaj je tebi, je napisala, naj jaz pošljem fotke… v eni temi se imaš za boga, v drugih pišeš kot da si svoja prijateljica, tu zdaj pošiljaš fotke v mojem imenu… a ne bi ti še koga drugega malo bral kot samo košička… ne vem, če se je on ukvarjal še s to tvojo motnjo…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne vem, če bi se vsi MONovci želeli razkriti? Jaz sem preveč tu gor pisala, da bi si želela srečanja v živo. To je eno.
Drugo je to: jaz osebno nisem ljubiteljica ne lokalov in mest :).
Grem tu in tam na kako srečanje samskih, ampak nikoli se ne vozim par ur, da bi šla samo na pijačo.
Grem raje, če je kaka stvar v bližini mojega kraja ali pa na kak izlet. To pa grem včasih.


Fajn je bilo. Smo izvedli tudi nočno kopanje na prostem, je bilo prilično toplo pri mačku. Pa še drugi dan smo ga imeli (mačka še vedno). Drugič bomo vso stvar ponovili na štajerskem, plaže ob dravi so bolj romantične.[/quote]

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA…

Joooj, res je bilo nepozabno. Ti, Katenjka, daj pošlji mi na na mail slike, ko si fotkala naše nepozabne trenutke, boš, pliiiiiiz? :)))))))

No moj predlog je fino pokazal, kako se nekateri samski, željni družbe, raje tipkajo kako so samski, kot pa da bi kaj naredili, da ne bodo več samski, vsaj v smislu nove družbe. 🙂 To ni problem mon-a, to je že postal splošen družben problem. Korajže ni več, zaradi strahu, da se bo ponovila ista stara zgodba – razočaranje.

Itak pa je tako, če se bo kdo res hotel z nekom srečati, pa mu je nerodno da za to ve cel mon, mu bo že pisal na ZS.[/quote]

Lahko ti je zgolj žal, zamudila si pravcato orgijo!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A ti si bil pa ta glavni v tej orgiji :).
Imam te na sumu, da si ravno tako zagret za razkrivanje svoje identitete kot jaz 🙂


🙂 🙂 a ne da… moram poiskati fotke… na tej ga ni,ker je on slikal.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


🙂 🙂 a ne da… moram poiskati fotke… na tej ga ni,ker je on slikal.[/quote]

Saj lahko ti daš ono sliko gor, kjer si me z najstnicami pofotkala, ko se me mazale z oljem, da sem lepo zagorel in sekal rečne valove kot vidra. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz sem jim repe gor držal. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


🙂 🙂 a ne da… moram poiskati fotke… na tej ga ni,ker je on slikal.[/quote]

Saj lahko ti daš ono sliko gor, kjer si me z najstnicami pofotkala, ko se me mazale z oljem, da sem lepo zagorel in sekal rečne valove kot vidra. :))[/quote]
Misliš tisto z lanskega poletja? Tisto nisi ti na fotki… se še nismo poznali takrat… spet si nekaj zabluzil…
Ronka res škoda da te ni bilo, ampak midve bova šli na škrlatico in tudi dali fotke gor a ne?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Fotk pa ne dam 🙂

Saj lahko ti daš ono sliko gor, kjer si me z najstnicami pofotkala, ko se me mazale z oljem, da sem lepo zagorel in sekal rečne valove kot vidra. :))[/quote]
Misliš tisto z lanskega poletja? Tisto nisi ti na fotki… se še nismo poznali takrat… spet si nekaj zabluzil…
Ronka res škoda da te ni bilo, ampak midve bova šli na škrlatico in tudi dali fotke gor a ne?[/quote]

Sej ne rabiš ti, bom jaz. Al pa bo Matjaž saj vidiš, kako rad jih sem lepi.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

matjazek, a si ti ta z rdečo čepico ali rdečo rutico? 🙂

Kje pa so kake fotke s kakega srečanja MONovcev?
Jaz ne dovolim, da se moje fotke kje objavljajo tako, da bom šla samo s takim na Škrlatico, ki ne bo dajal fotk na MON :).

Eh pa daj ronka, kje pa sem napisala, da boš ti na slikici? Škrlatica bo a ne… a ni to najlepša gora pri nas?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

To pa lahko :).
Najlepša? Ne vem, ne vem, še nisem bila. Tu se lokal patriotske stvari oglasijo in ob besedi najlepša se spomnim bolj na domač pogled :).


Boš vse pozabila, sem prepričana, ti bo zresetirala spomin… in ko bova gor prišli, ti bo njalepša… aja pa za tipe ti bo tudi vseeno 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

V Sloveniji je toliko lepot, da se je težko odločiti kaj je najlepše. Že gore so tako lepe, kje je še vse ostalo. Lepa je naša Slovenija.
Med lepotami Slovenije se najde tudi kaj na dveh nogah, da si ženska spočije oči 🙂


Boš vse pozabila, sem prepričana, ti bo zresetirala spomin… in ko bova gor prišli, ti bo njalepša… aja pa za tipe ti bo tudi vseeno 🙂 :)[/quote]


Ne vem kaj misliš, lovca iz pravljice o Zlatorogu? Neumen je bil, pač.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Evo ga, divji petelin:
[img]http://www.petelin.info/SLIKE-divjipetelin.si/oglasanje-klepanje.JPG[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Ne vem kaj misliš, lovca iz pravljice o Zlatorogu? Neumen je bil, pač.[/quote]

Pripovedka o Zlatorogu se je v slovenskem in tudi v ruskem ljudskem izročilu ohranila prek stoletij, kot posledica usodne soodvisnosti med naravo in človekom in medsebojne globoke povezanosti.


Iz Wikipedije, slovenske proste enciklopedije

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Res je lepotec pa še na dveh nogah 🙂

Evo ga, divji petelin:
[img]http://www.petelin.info/SLIKE-divjipetelin.si/oglasanje-klepanje.JPG[/img][/quote]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close