Samske ženske
Upam, da se ne branitš ob takih opazkah. To jim potem daje še večji užitek pikanja, ker čutijo,d a te zadane.
Ko te sprašujejo oz. nagovarjajo za otroke, jim preprosto reci, da zaenkrat še vadiš kako se dela otroke. In da ti je tak fajn, da boš še kar malo vadila.[/quote]Mora mu še v isti sapi dodat, da on nekako ni primeren po njenih kriterijih za to opravilo zato naj ga ne skrbi njena vadba ….. 😉
Zaupa? To je tako kot bi mački zaupal klobaso za pazit….. :))))
Tudi jaz se strinjam s tistim o potici, sploh če veš, znaš, zmoreš… znosit na kup prave sestavine zanjo 😉 :))))[/quote]
On_, zdaj sem pa že resno v skrbeh, za kakšno mačko me ti to imaš…..?:D En MON-ovc se je že zmotil o meni ter na koncu obupal. ;))))))
Zaupa? To je tako kot bi mački zaupal klobaso za pazit….. :))))
Tudi jaz se strinjam s tistim o potici, sploh če veš, znaš, zmoreš… znosit na kup prave sestavine zanjo 😉 :))))[/quote]
On_, zdaj sem pa že resno v skrbeh, za kakšno mačko me ti to imaš…..?:D En MON-ovc se je že zmotil o meni ter na koncu obupal. ;))))))[/quote]Ja smo bili podrobno seznanjeni s potekom dogodkov, menda te sedaj vika? 😉 :)))
Kako ne bi obupal, ko je pa mačko samo dražil namesto da bi jo pripravil do tega da bi predla….. 😀
On_, zdaj sem pa že resno v skrbeh, za kakšno mačko me ti to imaš…..?:D En MON-ovc se je že zmotil o meni ter na koncu obupal. ;))))))[/quote]Ja smo bili podrobno seznanjeni s potekom dogodkov, menda te sedaj vika? 😉 :)))
Kako ne bi obupal, ko je pa mačko samo dražil namesto da bi jo pripravil do tega da bi predla….. :D[/quote]
No, v resnici se ni dogajalo nič posebnega med mano in Snoopardom. Ves čas sem ga opozarjala, da me je zamenjal, pa mi ni verjel. Kasneje je ugotovil, da me v resnici ne pozna. Skratka, veliko hrupa za prazen nič. ;)))))
Tvoja opažanja so pravilna, sklep, ki si ga iz tega naredila pa napačen, zmoten, kot so bili zmotni sklepi tvojega oboževalca…. 😉
Škoda zanj, da je zapravil takšno priložnost…. 😉 :))))
ps
Včasih moram tudi še kaj drugega naredit med tem, ko tu pisarim…. 😉
Tvoja opažanja so pravilna, sklep, ki si ga iz tega naredila pa napačen, zmoten, kot so bili zmotni sklepi tvojega oboževalca…. 😉
Škoda zanj, da je zapravil takšno priložnost…. 😉 :))))
ps
Včasih moram tudi še kaj drugega naredit med tem, ko tu pisarim…. ;)[/quote]
Poznaš tisti stari rek “Radovednost je ubila mačko”? No, mene je zanimalo, kaj mi ima za povedat in sem želela ugotoviti, če me res pozna. In tako so dnevi minevali, meni pa je vse skupaj postajalo zelo čudno. ;)))) Kar je dobro iz tega je to, da sem se vsaj nekajkrat nasmejala, sploh jeznim komentarjem na lepih pesmicah v stilu, da si sama podarjam pesmi oziroma da gre za eno in isto osebo. Težko bi rekla, ali je on iskal kakšno priložnost. To bo sam najbolje vedel. V vsakem primeru mu želim vse dobro.
ps: Sem vedela, da ti je žena naročila, da olupiš krompir za kosilo. ;))))
Ne, poznam pa ono drugo zgodbo, ki se začne takole:
Bil je potoček in na enem bregu mačka na drugem jablana na kateri je sedel ptiček.
In mačka gleda ptička in si misli kako dobro bi bilo če bi ga pojedla, a v tistem opazi, da ptiček gleda črvička kako leze iz ene od jabolk. Pa pravi: bolje, da počakam, da ptiček poje črvička se bo malo bolj zredil in potem ga bom pojedla. Vendar ptiček ni prišel takoj iz jabolka, ker je čakal, da jabolka dozori. Tudi ptiček si je misli, bolje, da počakam, da jabolko dozori, ga črviček poje, potem ga bom pojedel.
In tako so čakali, jabolka je končno dozorela, črviček jo je pojedel, črvička je pojedel ptiček, takrat se je muca pripravila, da bo skočila nad ptička, a ptiček je odletel in muca je padla v potok….
Kaj je nauk zgodbe?
Po vsaki dolgi predigri postane (mogoče tudi ostane;) muca mokra…..
Ps
zdaj moram še po solato 😉
Mislim, da mi domišljija ne dela težav v smislu, da bi je imel premalo ;), sem se pa “naučil”, da ni dobro vsega izustit vsakomur, da ne zamočim kot je tisti “tvoj” maček, ko si je nekaj domišljal in na podlagi tega delal napačne sklepe…. :)))
To si pa dobro ugotovil, ne vem, kako ti je to uspelo. ;)[/quote]Se že nalupil nekaj krompirja, a?… 😉 :)))
Lahko pa napišeš kake domneve, sklepe na podlagi domišljije…..
Da vidim kakšno domišljijo imaš…. 😀
To si pa dobro ugotovil, ne vem, kako ti je to uspelo. ;)[/quote]Se že nalupil nekaj krompirja, a?… 😉 :)))
Lahko pa napišeš kake domneve, sklepe na podlagi domišljije…..
Da vidim kakšno domišljijo imaš…. :D[/quote]
A ti to meni govoriš kot moškemu – “nalupil”?
Daj povej, a si včeraj ženo razveselil s kosilom? A te je kasneje pogostila s “potico”? :)))
Antilopa tvoja domišljija je na nekem drugem tiru? 🙂
Ne razumeva se več najbolje in hitro se nama lahko zgodi, da bi kdo (spet) zamočil… 😉
Da povzamem.
Spraševala si: To si pa dobro ugotovil, ne vem, kako ti je to uspelo. ;)
Odgovor je bil v stilu, da kdor nalupi toliko krompirja ima že toliko izkušenj, da “ugane” takšna vprašanja.
Sedaj ne vem a tebe zanima kakšne sorte krompir imamo? Desire, jerla, calingford, kenebek…..
Lahko ti zrihtam sortno listo za naslednje leto, če imaš namen sadit, samo povej ali bolj poznega, zgodnjega, beli, rumeni…… izbira je velika 😉
Ti samo dobro pripravi njivco, pa bo šlo seme gladko pod brazdo….. :)))
Pri nas je potica vedno na voljo, to sploh ni vprašanje, bolj je zanimivo s kakšnim nadevom jo postržemo…. 😀
Hvala za tole 🙂
Ja, kaj pa je potem, saj nisem nič takega napisal, čisto običajne stvari krompir in sorte krompirja, potica in njeni nadevi….. Ja res ne vem kaj bi lahko bilo sporno moje pisanje?
Razen če v tebi, v tvojih mislih, domišljiji te reči pričarajo kakšne pregrešne misli in zaradi tega ne bi smeli to brat mlajši od 15….. :)))
Samo za “vihar” pod tvojo streho pa nisem jaz kriv…. 😀
Ni čudno, da je tisti mucek stisnil rep med noge….. 😉 :D:D
Meni se zdi, da odkar je On omenil krompir, ti nanj (krompir mislim) še pomislila nisi, ampak na vse kaj drugega. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.