Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samske ženske

Samske ženske

Moj komentar je “štartal” iz predpostavke, da imate/jo tudi v službi neke “prijateljske” odnose, da imate/jo nek odnos s sodelavci.
Se pa strinjam, da se da takim vprašanjem o privat zadevah rešit s tem, da se koga spomni na njegov “opis del in nalog” in se ga vpraša, če so ta vprašanja tudi del tega opisa….. 😉
Samo potem greš v službo in tam delaš striktno zaradi “opisa del in nalog” tudi sam…. Ni kavic, ni čveka s sodelavci, ni nasmehov, ni vicev, bog ne daj kakega flirtanja in ne nazadnje tudi po monu ne pisat med službenim časom…. Ok? :)))[/quote]

On_, zakaj pa ne bi samska ženska v službenem času flirtala s samskim sodelavcem? :))[/quote]To se tudi jaz sprašujem….. :/
Mogoče jima to celo omogoča njun “opis del in nalog….?” :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_ ves čas pišem, da taka vsiljiva vprašanja postavlajjo poročeni :), ne samski. Se ti torej zdi primerno tako flirtanje?

Vprašaj ga, če je njegova žena seznanjena, kaj govori svojim sodelavkam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Antilopa, ja točno to se meni zdi. Nadlegovanje.
Sicer pa vidiš, ON_ je takoj namiginil, da imam globok dekolte. In ON naj ti namignem, da nimam ne mini krilc, ne globokega dekolteja, ne kažem popka, ne kažem modra, ne kažem ramen. Imam vedno strogo do vratu zaprta oblačila. Tako, da je moje komentiranje njegove moškosti ravno tako primerno kot njegovo komentiranje mojih prsi.

On_, zakaj pa ne bi samska ženska v službenem času flirtala s samskim sodelavcem? :))[/quote]To se tudi jaz sprašujem….. :/
Mogoče jima to celo omogoča njun “opis del in nalog….?” :)))))[/quote]

Absolutno, če sta samska, njuno flirtanje nikomur ne povzroča škode, razen morda kakšnemu drugemu zavistnemu samskemu sodelavcu ali sodelavki. :)) Še več, lahko se poveča delovna storilnost in uspešnost projekta. Če pa predvsem flirtata in nič ne delata, pa temu tudi sama nasprotujem. :))

Glede na to, da vsi vemo, da jo vara in da se s tem rad pohvali… ji to verjetno ni nič novega.

Taki moški so vpričo svoje žene najbolj krotki. Mene je sodelavec, ko sta me srečala z ženo na cesti, komaj upal pozdraviti, v službi pa si je privoščil marsikatero pikantno izjavo. :))

[/quote]

Varajo tudi tisti, ki se s tem ne hvalijo in ki navzven delujejo kot angelčki. Taki so, verjemi, še bolj nevarni v smislu zvestobe.

Samo tisti me ne motijo :), ker se ne vtikajo vame :).

Nasvet – takega nekaj časa ignoriraj, se bo utrudil. Moški, ki imajo v planu varanje, se hitro umaknejo, ko vidijo, da nimajo uspeha pri določeni ženski. Verjemi, je preveč interesentk na trgu (ljubice), da bi se v nedogled ukvarjal s tabo, ki ne kažeš zanimanja zanj. Ampak, pri ignoriranju moraš biti dosledna. Ne se en dan smehljat njegovim foram, naslednji dan pa ga oštevat.

Saj ta dva sodelavca ne pecata sodelavk, ni njun namen imet kaj s katero, niti ne poskušata v to smer. Rada pa se pohvalita s svojimi skoki čez plot. Še raje težita samskih sodelavkam kdaj bodo imele otroke in kako so čudne, da so samske pa na dolgo in široko razpravljajo o tem kam bi morale it, da bi si našle fante. Ne nagovarjajao nas v smislu seksa,ampak prepričujejo nas, da si moramo ustavrit družine. Ne z njimi, ampak z resnimi fanti.

:)))) Veš poročeni so (smo;) “varno za ograjo” in potem lajajo iza nje….. Samskega bi lahko še napadla in se revež ne bi mogel branit, porečen ti pa reče: “ne to delat, sem poročen…..” 😉 :)))))

Mislim, da so to bolj dejanja iz obupa ali se je pa le doma potice preobjedel…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To se tudi jaz sprašujem….. :/
Mogoče jima to celo omogoča njun “opis del in nalog….?” :)))))[/quote]

Absolutno, če sta samska, njuno flirtanje nikomur ne povzroča škode, razen morda kakšnemu drugemu zavistnemu samskemu sodelavcu ali sodelavki. :)) Še več, lahko se poveča delovna storilnost in uspešnost projekta. Če pa predvsem flirtata in nič ne delata, pa temu tudi sama nasprotujem. :))[/quote]Kako, da ne? Delovni proces trpi, saj ju niso zato zaposlili, da bi flirtala, dejtala, mogoče celo piiiiiiip na delovnem mestu!?…. 😀

So pa razne take “sodelavke” zelo glasne, nič kaj profesionalne, da so razni nedojebanci (po moji prijateljici Krivokljunki 😉 že čisto slinasti…., ko pa njim ne paše pa reče, da loči med službo in družbo…..
Tu so izvzete vse tiste brez minic, brez dekoltejev, zapete do grla in ostale delavne in pridne….. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

:)))) Veš poročeni so (smo;) “varno za ograjo” in potem lajajo iza nje….. Samskega bi lahko še napadla in se revež ne bi mogel branit, porečen ti pa reče: “ne to delat, sem poročen…..” 😉 :)))))

Mislim, da so to bolj dejanja iz obupa ali se je pa le doma potice preobjedel…. :D[/quote]

Ta zadnji stavek je zgodovinski. :))) Jaz bi mu rekla, da se mi ne mudi poročiti, ker se bojim, da bom v tem primeru tudi sama kmalu prisiljena v varanje. 😉 ;))))))), če kot izhodišče vzamem njega.

:)))) Veš poročeni so (smo;) “varno za ograjo” in potem lajajo iza nje….. Samskega bi lahko še napadla in se revež ne bi mogel branit, porečen ti pa reče: “ne to delat, sem poročen…..” 😉 :)))))

Mislim, da so to bolj dejanja iz obupa ali se je pa le doma potice preobjedel…. :D[/quote]

Ta zadnji stavek je zgodovinski. :))) Jaz bi mu rekla, da se mi ne mudi poročiti, ker se bojim, da bom v tem primeru tudi sama kmalu prisiljena v varanje. 😉 ;))))))), če kot izhodišče vzamem njega.[/quote]Hočeš povedat, da tvoje “kuharske spretnosti” niso ravno tvoj adut?…. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ta zadnji stavek je zgodovinski. :))) Jaz bi mu rekla, da se mi ne mudi poročiti, ker se bojim, da bom v tem primeru tudi sama kmalu prisiljena v varanje. 😉 ;))))))), če kot izhodišče vzamem njega.[/quote]Hočeš povedat, da tvoje “kuharske spretnosti” niso ravno tvoj adut?…. 😉 :)))[/quote]

Jaz sem objektivno dekle, težko sama sebe hvalim ali kritiziram. :))))

Hočeš povedat, da tvoje “kuharske spretnosti” niso ravno tvoj adut?…. 😉 :)))[/quote]

Jaz sem objektivno dekle, težko sama sebe hvalim ali kritiziram. :))))[/quote]A to lahko razumem kot ponudbo?…. 😀

No pa smo tam kjer ni muh…… :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz sem objektivno dekle, težko sama sebe hvalim ali kritiziram. :))))[/quote]A to lahko razumem kot ponudbo?…. 😀

No pa smo tam kjer ni muh…… :)))))[/quote]

Če lahko vzameš kot ponudbo? A mar povprašuješ? :))))) Pa bi tvoja žena dovolila, da skupaj potico spečeva? 😉

Aaaaaammmm ne vem bom jo fprašal…..

ps
Če me dolgo ne bo nazaj prosim pošlji rešilca…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Čudovito napisano. Tudi jaz tako.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Aaaaaammmm ne vem bom jo fprašal…..

ps
Če me dolgo ne bo nazaj prosim pošlji rešilca…. ;)[/quote]

On_, kaj ti ji bilo take žene treba. Na MON-u bi našel svojo sorodno dušo. ;)))))

Aaaaaammmm ne vem bom jo fprašal…..

ps
Če me dolgo ne bo nazaj prosim pošlji rešilca…. ;)[/quote]

On_, kaj ti ji bilo take žene treba. Na MON-u bi našel svojo sorodno dušo. ;)))))[/quote]Kaj se ti nič ne smilim? Daj ne take pisat spet bom dobil batine….. :))))))

Čeprav nisem glih prepričan, ko se vse tako “šporheta” branite in dokler je ona sposobna tako potico spečt… ne vem ni razloga, da bi menjal 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_, kaj ti ji bilo take žene treba. Na MON-u bi našel svojo sorodno dušo. ;)))))[/quote]Kaj se ti nič ne smilim? Daj ne take pisat spet bom dobil batine….. :))))))

Čeprav nisem glih prepričan, ko se vse tako “šporheta” branite in dokler je ona sposobna tako potico spečt… ne vem ni razloga, da bi menjal 😉 :))))[/quote]

Tvoja žena je dala predhodno soglasje, zato batin ne boš dobil. Rekla je, da mi zaupa. ;)))))

Strinjam se, da je potica temelj vsake uspešne veze.

Upam, da se ne branitš ob takih opazkah. To jim potem daje še večji užitek pikanja, ker čutijo,d a te zadane.
Ko te sprašujejo oz. nagovarjajo za otroke, jim preprosto reci, da zaenkrat še vadiš kako se dela otroke. In da ti je tak fajn, da boš še kar malo vadila.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, tole je pa najboljši odgovor za vsiljivce :). Če jim pa to ne bo zaprlo kljunov :). Hvala.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close