Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Privlačni bančniki v kravatah ali privlačni razgaljeni fizikalci?

Privlačni bančniki v kravatah ali privlačni razgaljeni fizikalci?

Se opazi, da nekaj šmirama, a ne? Samo ni nič resnega, poleti ji samo trato kosim, spomladi pa ji vrt preštiham…[/quote]

Ups, sem mislil, da sprašuješ, če sem Antilopin prijateljček. 🙂 Ne, tisto na sliki je moj starejši brat.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Imaš kaj keša, da ga boš plačala, zatonj te tale ne bo mazal? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Valda da me bo:), čak sam mal da si slino obrišem, kaplja že čez balkon:)

Aja, naj prinese Hawaiian Tropic olje za mazanje brez faktorja. Kosilnica je pa že uzuni. Pa v boksarcah naj pride:)

Se opazi, da nekaj šmirama, a ne? Samo ni nič resnega, poleti ji samo trato kosim, spomladi pa ji vrt preštiham…[/quote]

Kot kaže je tole bilo zame. Jap, zaradi Matjazka sem bila v dvomih ali naj grem z moškim 111, Bibito in japkico v Kenijo ali ne, pa sem rekla, da Matjazka ne morem pustiti na cedilu :))).

Se opazi, da nekaj šmirama, a ne? Samo ni nič resnega, poleti ji samo trato kosim, spomladi pa ji vrt preštiham…[/quote]

Kot kaže je tole bilo zame. Jap, zaradi Matjazka sem bila v dvomih ali naj grem z moškim 111, Bibito in japkico v Kenijo ali ne, pa sem rekla, da Matjazka ne morem pustiti na cedilu :))).[/quote]

Antilopa, saj tebe pa lahko jaz pridem namažem. S sabo bom vzel bolj močan faktor, ali kakega rabiš ti? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zelo močan faktor, bela kot sneg, temnolasa kot ena oseba iz pravljice :).

Princes bi ti lahko kaki temnejši faktor zrihtala iz Anglije, jaz imam samo belega. Sicer pa se lahko vseeno odzoveš na povabilo Moškega in greš v Afriko, boš tam dobila črni faktor. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, jaz se ne odzivam tako hitro kot ti misliš. 🙂 Sicer pa bo moškega 111 zabavala Bibita, sem ji odstopila svoj sedež v jeepu. 😀

Mocca chocolate zame please:) z modrimi al pa zelenimi očki.

Ženska različica, 🙂
[img]http://www.celebritiesheight.com/wp-content/uploads/2011/09/Vanessa-Williams.jpg[/img]
http://www.youtube.com/watch?v=Tq66mD_MG54

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja Vannessa Williams, full je huda, ona more bit zdj že čez 40, sam še vedno dobro zgleda.

Rob Pilatus 🙂
[img]http://static.wix.com/media/940ff19f6d165e2030c7ad9f932a8826.wix_mp[/img]

http://www.youtube.com/watch?v=sZG-VvlErJY

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A to je tisti, ki je samo odpiral usta, medtem ko je nekdo drug v resnici pel (Milli Vanilli)?

Ne vem, še vedno mislim, da imamo v SLO precej čednih fantov in deklet in nam ni potrebno gledati “čez mejo”.

aaaaaaa, milli vanilli, Girl u know its true..uuu uuu uuu..no it wasn’t true:) Frank Farian nemški music producent jih je skupi spravu, pel je pa en drug tip črnc. Spomnim se ja k sta mogla na mtv music awards vrniti tisto nagrado.

Jap, mati je bila nemška prostitutka, oče začasno stacioniran ameriški vojak v Nemčiji. Oddan je bil v rejniško družino v Munchnu. Rob je umrl zaradi prevelikega odmerka mamil. Menda naj bi oba (naivna) fanta izkoristil producent Frank Farian.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Rojen pod nesrečno zvezdo. Enim res ni z rožicami postlano, drugi pa se preseravajo, pa se jim to nikoli ne maščuje, vsaj ne v tem življenju.

Princess je simpatična, ker je na nek način “pozitivno šašava”, to prosim, vzemi kot kompliment. Ni zategnjena in vzvišena kot kakšna fancy dečva.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close