Privlačni bančniki v kravatah ali privlačni razgaljeni fizikalci?
Absolutno, tipi v srajcah in kravatah. Torej, izgled naj bi bil približno tak – visok, temnolas, in s kravato, ki se barvno sklada s srajco. :))) Opažam pa, da nekateri tipi nosijo srajce, ne pa kravat. Tu sta dve možnosti – ali želi delovati bolj sproščeno, ali pa kravate ne zna zavezati, torej, poznam tudi nekaj takih, ki kravate ne znajo zavezati.
Mogoče je pa ne zna zavezati, ker je sploh ne želi nosit in mu tega sploh ni potrebno znat. 🙂
Robi brez zamere.
Daj pusti ženskam naj svojo všečnost napišejo. Zakaj moraš res vedno, kaj pa notranjost.
In spet je šla tema v druge smehe. Namesto, da bi ostala sanjska :-).
To je isto kot bi se pogovarjali o avtomobilih in nekdo uleti prekine debato ker želi povedati kako je kolo dober. Malo empatije do soljudi bi lahko zate tudi rekli.
Daj pusti nam ženskam, da se razpišejo. Tu ni pomembna notranjost. Vse vemo kako je pomembna. Tega nam ni treba pisati.
Lilika, kdo ti pa preprečuje, da napišeš svoje mnene o zunajosti. Namesto, da si se sputila na osebni nivo, bi lahko napisala osebno mnenje glede na zunanjost. Zakaj nisi, če ti je tako zelo pomembna rdeča nit debate?
Kravato se lahko vedno naučiš zavezat. Recimo takrat, ko se odločiš, da jo boš nadel, če sploh kdaj. Vedno se naučimo stvari takrat, ko jih potrebujemo. Ali boš šla v tečaj za vožnjo aviona, kljub temu, da v tem trenutku tega ne potrebuješ? Tako, za vsak slučaj, ker je vedno dobro znati neko stvar več, kot jo potrebuješ? 🙂
Ah, Marko, zavezati kravato je lažje kot voziti avion. Če bi imela toliko poguma, bi vozila tudi avion, zakaj pa ne. Lahko pa rečeš svoji boljši polovici, da ti enkrat za popestritev pokaže, kako se kravata zaveže, potem pa jo lahko zavežeš še kam drugam :).
Zanima me, ali se dajo tudi kupiti kravate na elastiko, ali pa imajo take le v uniformiranih službah, kot je npr. policija, ali kdo ve?
Pri obleki smo si ženske očitno zelo različnih mnenj.
Kaj pa glede postave? Verjetno bodibilderji večini niso privlačni? Kaj pa recimo moški tipa naslovnice MensHealth? So vam všeč? Meni niso. Tudi preveč mišic pa preveč pobriti. Spet v ozadju takoj pomislim, da tip nima drugega časa kot se urejat in dvigovat uteži (joj kako sili ta značaj naprej).
Kaj pa zelo suhi? Ali pa malček trebuščka? Tako na prvi pogled seveda, ob kakem dvakrat vdihnete?
No, saj želel sem le povedat, da če nekdo ne nosi kravate, je po vsej verjetnosti ne nosi zato, ker je enostavno ne želi nosit in ne zato, ker je ne bi znal zavezat. Saj ni neka znanost.
Moški tipa MensHealth in podobni Keni z baby face-om mi niso všeč, ker imam raje malo bolj robustne obraze. Raje kak kg preveč, kot premalo – a spet ne preveč torbast. Pri višini mi je važno le, da je vsaj malo višji od mene. Za službo pa vemo, da ste nekateri primorani v te smotane kravate – zato pa fajn, da se lahko preoblečete.
Sama pa se recimo bolje počutim v elegantni opravi in balerinkah kot v planinskih gojzarjih (teh ne dam nase in si raje kupim lične teniske), pri moških mi je všeč nasprotno.
Antilopa, pojma nimam o kravatah. Samo enkrat sem jo nosil in upam da zadnjič. Nerad nosim nekaj, kar bi se NAJ nosilo, če meni to ni všeč. 🙂
Ampak samo zate, očitno obstajajo ja.
Tudi moški so brez obleke bolj privlačni, ampak po cesti in pač kjerkoli se zadržujemo ženske pa hodijo večinoma oblečeni. Pa moramo take ocenjevat. A ni fajn, da lahko kdaj tudi ženske vas oglodamo?
Obleka pa lahko marsikaj razkrije kar se tiče značaja.
Alexis, tudi meni je všeč, če je moški višji od mene pa fajn je tudi, da ima kak kg več od mene :). Drugače pa me ne moti, če ima kak kg preveč (to seveda ne pomeni velikega bierbaucha), bolje kot tisti fitnes-tipi.
Marko, saj sem od vsega začetka vedela, kaj želiš povedati, ampak sem se morala malo pohecati. Nekoč sem nosila rutke okoli vratu, takšne ali drugačne, imam jih doma ogromno, sedaj pa jih ne nosim več, ker ne prenesem, da me karkoli “davi” okoli vratu. Verjetno imajo tudi nekateri moški tak občutek pri kravati. Kravata sicer pomeni urejenost, ampak “omejuje”.
Jaz ne dam nič na neko zunanjo podobo in se tako dobro počutim v svoji koži. Okus glede oblačil in obutve pa je pri meni najraje v smeri mešanice med klasiko in športnim, da ni vpadljivo in da je hkrati nekako “luftik”, udobno. Torej kakšen je moj značaj? Jebiveterski? 😀
Meni tut niso všeč metrosexualci, v stilu Men’sHelath revije. Všeč so mi vmesne kombinacije. Torej da je tip obvezno nad 185cm, da ima dlake na prsih, deluje možato ampak še vedno urejeno. Full ne maram če so pobriti po prsih to mi tako gay deluje in metrosex. Samo vseeno urejenost mora biti, da ima nek poseben stil. Kombinacija med business in street stilom.
Kravate so mi out, me preveč na politike spominjajo in zategnjence. Krava je okay mogoče za res kake svečane priložnosti in pa za določena delovna mesta kjer je krava del dress code-a.
Le kdo ti bo verjel, da nič ne daš na zunanjo podobo, ti, ki lepiš fotke razno raznih žensk sem gor?
Razen, če si mislil povedat, da pri sebi ne daš nič na zunanjo podobo, pri ženskah pa veliko.
Glede tvojega stila oblačil: tak kot moj stil, sebi pa ne bi rekla, da sem jebiveterska :). Saj sem napisala zgoraj nekje: kavbojke, majica.
Jaz ne dam nič na neko zunanjo podobo in se tako dobro počutim v svoji koži. Okus glede oblačil in obutve pa je pri meni najraje v smeri mešanice med klasiko in športnim, da ni vpadljivo in da je hkrati nekako “luftik”, udobno. Torej kakšen je moj značaj? Jebiveterski? :D[/quote]
Pa zlato pero v riti. :)))
Kaj pa, če je 184,9 cm? Potem odpade? 😀 Ti še nisi zrela za poroko, če tako kompliciraš. 😉
To je najstniško razmišljanje, saj princeske še morajo dozoreti, preden jih oženi kralj in jih spremeni v kraljico. 😀
preprostapunca
Bi fante tudi, ampak vas je preveč samskih, že sedaj ste preveč razgrete ob takšnih nedolžnih temah.
Vidiš, midva sva ustvarjena drug za drugega, samo po nebesnih znamenjih in kitajskem horoskopu se še morava ujemati… 😀
Princess, jaz bi se bala biti tvoja prijateljica. Se mi zdi, da bi se ob tebi vedno počutila tako brezvezno in neprivlačno, itak pa bi imela slab okus za moške in modni stil :))).
Matjazko, ta tvoj stil je čisto o.k., ampak sem imela občutek, da nam je avtorica te teme dala samo dve opciji. In jaz sem izbrala tisto “nefizikalno”.
Forum je zaprt za komentiranje.