Privlačni bančniki v kravatah ali privlačni razgaljeni fizikalci?
Matjazko je izbral dobrega tipa, ni kaj.
Če lahko mimogrede vprašam ženske in moške na tem forumu. Ali se samo meni zdi, da v reali nekatere ženske, kadar jim je všeč nek moški izpadejo kot neresne frflice oziroma se obnašajo kot kakšne najstnice. Čim pride kak nov moški v kolektiv, za katerega pa tudi ni potrebno, da je lepotec kot tale na sliki, se že cela četa žensk lepi nanj. Ali se vam zdi, da se tudi moški tako obnašajo pri ženskah, ali pa imam le jaz napačen občutek, da so takšne praviloma ženske?
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://jeremyyeo.com/wp-content/uploads/2008/06/hunk1.jpg[/img]