Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Privlačni bančniki v kravatah ali privlačni razgaljeni fizikalci?

Privlačni bančniki v kravatah ali privlačni razgaljeni fizikalci?

Ja Robi, to sem mislila povedati. To se mi je dogajalo, zdj se ne več ker prej prepoznam kdo je iskren z mano in kdo ne.


Saj bi bili moški še bolj iskreni, če ne bi nekatere ženske bile tako občutljive in se počutile užaljeno, če jim poveš kar misliš.

Zabaven si, kot papež v svojih nagovorih, res.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zabaven si, kot papež v svojih nagovorih, res.[/quote]
Pazi Spider. Papež je marsikomu zabaven. Če tebi ni, še ne pomeni, da ni zabaven. Gotovo se najde kdo, kateremu si tudi ti zabaven, čeprav se meni zdiš zelo razočaran. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tip mora bit visok, suh in s širokimi rameni. Če je v obleki, even better. Mišičnjakov ne maram. In pakete raje odvijam sama, kot pa da bi bili že nagi

O pandora skrinjico zapri..:)

Zanimiv okus imaš pandora..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zabaven si, kot papež v svojih nagovorih, res.[/quote]
Pazi Spider. Papež je marsikomu zabaven. Če tebi ni, še ne pomeni, da ni zabaven. Gotovo se najde kdo, kateremu si tudi ti zabaven, čeprav se meni zdiš zelo razočaran. :)[/quote]
Никола́й Васи́льевич Го́голь(Nikolaj Vasiljevič Gogolj), ukrajinski pisatelj (1809-1852), prikazoval je groteskno čudaško podobo takratnega? ruskega? človeka, priporočam v branje klasike Plašč, komedijo(?) Revizor in Mrtve duše, to je prvi in menda edini roman v svetovni literaturi brez ljubezenske zgodbe (le zakaj?) zate Marko izjemen primer homeopatične psihoanalitične terapije oziroma bolj po domače en najosnovnejših principov v kemiji, da se podobno raztaplja v podobnem; mogoče se celo kje prepoznaš in boš razumel še več kot nekaj teh suhoparnih fraz, ki jih pišeš sem na tisoč in en način.
In ne nisem slabe volje, me spominjaš vedno znova na mojo veliko ljubezen, rusko literaturo, nekje zaprašeno, izgubljeno v enem zadnjih kotičkov moje duše… kaj naredi napačen študij, bog mi odpusti, da sem srečna brez tega ….
Ne resno, čitaj ruski realizem, svet je lep, in življenje verjetno tudi zna biti, če ga ne razumeš :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ej ti resnično dragi internetni neznanec, ne vem zakaj se tu izpoveduješ z dejstvi iz najinega zasebnega življenja, kdo neki ti bo verjel, še mene mora nekdo prepričati, kako se je mogoče videti s podmuklim tipom človeka, ki gleda v.. tla…?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz zadnje čase bolj malo čitam in tudi nimam želje po čitanju česa novega. To, na kogar te spominjam, je tvoj “problem”. Mogoče si pa izpustila zlato iz rok, pa tega ne veš. 😉
Svet je lep in življenje je krasno. To pa vem, brez da čitam ruski realizem. Ga namreč živim. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Evidentno ja :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pojasni to…
??

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kako strašna slepota je človeka…!!!

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sam res katenjka, zakaj ima Matjazko tak žalosten avatar, mi res ni jasno. Matjazko zakaj si dal gor enega zamorjenega deca, ki gleda v tla pa se ja ne edinteficiraš s takim?

Jaz zadnje čase bolj malo čitam in tudi nimam želje po čitanju česa novega.

Nisem še nikjer opazila, da bi človeku škodilo branje, prej obratno od tega, pravzaprav ljudje, ki ne berejo nekako nazadujejo.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče ima kaj s tem melanholična narava slovanskih duš, samo ti si bolj specializirana na indoevropske mešanice z Otoka…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Poskušam biti hladen in čustveno neodziven oz. nedostopen, vidiš, kako trzate name. :)))
Skoraj bom dosegel sloves najbolj željenega moškega na forumu, ki ga ima Marko, ga že resno ogrožam. haha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pozabil si Spiderja…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Matjazko, daj si za avatar tako slikico:)

http://www.youtube.com/watch?v=AicSFEGVxBw&feature=related

Matjazko, daj si za avatar tako slikico:)

http://www.youtube.com/watch?v=AicSFEGVxBw&feature=related%5B/quote%5D

Dylan Dog živi na Craven Road 7, ga lahko obiščeš, ko boš v Londonu, in ga pozdraviš v mojem imenu. Je bivši policist, detektiv za paranormalne pojave, pada na lepotice in z večino klientk konča v postelji. Kar pojdi k njemu in mu zateži z Bermudskim trikotnikom. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

I will:) najprej grem pa spat da se dam prvo v sanjah dol z njim.

Glavno, da ni Slovenec, ali pa da te vsaj malo spominja name. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako strašna slepota je človeka…!!![/quote]
To, kar si napisala, je resnica Katenjka. Ne vem pa, ali si mi želela s tem kaj osebnega povedat. Potem bodi kar direktna, sem radoveden. 😉
Kako pa ti zase veš, da nisi slepa? Jaz te namreč vidim točno takšno, če si že dregnila v to.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pri moških me recimo takoj odbije, če se hvali, da je lep in pameten pa čeprav je res pameten in lep, ampak, ko se začne s tem hvalit pa se mi želodec obrne. Isto velja za ženske.
Pametnim in lepim ljudem ni treba kar naprej poudarjat, da so lepi in pametni. Kdor je lep in pameten, ljudje to sami opazimo, ni nam potrebno povedat.
Ni ga boljšega kot fejst moški, pameten, razgledan, zraven pa skromen, nesamovšečen, to je odlična kombinacija.
Lastna hvala, cena mala.


Pazi Spider. Papež je marsikomu zabaven. Če tebi ni, še ne pomeni, da ni zabaven. Gotovo se najde kdo, kateremu si tudi ti zabaven, čeprav se meni zdiš zelo razočaran. :)[/quote]
Никола́й Васи́льевич Го́голь(Nikolaj Vasiljevič Gogolj), ukrajinski pisatelj (1809-1852), prikazoval je groteskno čudaško podobo takratnega? ruskega? človeka, priporočam v branje klasike Plašč, komedijo(?) Revizor in Mrtve duše, to je prvi in menda edini roman v svetovni literaturi brez ljubezenske zgodbe (le zakaj?) zate Marko izjemen primer homeopatične psihoanalitične terapije oziroma bolj po domače en najosnovnejših principov v kemiji, da se podobno raztaplja v podobnem; mogoče se celo kje prepoznaš in boš razumel še več kot nekaj teh suhoparnih fraz, ki jih pišeš sem na tisoč in en način.
In ne nisem slabe volje, me spominjaš vedno znova na mojo veliko ljubezen, rusko literaturo, nekje zaprašeno, izgubljeno v enem zadnjih kotičkov moje duše… kaj naredi napačen študij, bog mi odpusti, da sem srečna brez tega ….
Ne resno, čitaj ruski realizem, svet je lep, in življenje verjetno tudi zna biti, če ga ne razumeš :))))[/quote]

Zelo lepo napisano…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Dobro blefiraš, “črevo” postaja kar dolgo in smešno:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close