kako gledate na 43 letne
Ah, sploh nisem tako občutljiva za svoja leta. Jih povsem dobro nosim. :)[/quote]
Mah, kaj te to je, nekaj gor na podlago 40. Če imaš dober križ, vse preneseš! :)))
Ker je križ utrjen, bi tudi kakšnega težkega 50-letnika bila sposobna nositi, a ne? :D[/quote]
Buci buc, kaj te pravzaprav muči? 🙂
Mah, kaj te to je, nekaj gor na podlago 40. Če imaš dober križ, vse preneseš! :)))
Ker je križ utrjen, bi tudi kakšnega težkega 50-letnika bila sposobna nositi, a ne? :D[/quote]
Buci buc, kaj te pravzaprav muči? :)[/quote]
phaha, ljubezen, pa tebe? :)))) Te muči kaj ljubezen, kdaj pa kdaj? 😀
Buci buc, kaj te pravzaprav muči? :)[/quote]
phaha, ljubezen, pa tebe? :)))) Te muči kaj ljubezen, kdaj pa kdaj? :D[/quote]
artritis, pa demenca… pa te zadeve. :)))))))))))
Tako je. Če je le ona za. :)[/quote]
To je pa potem že drugo vprašanje. Načeolma je vsak(a) za. Vprašanje le kdaj, kje in s kom :-))))[/quote]
Drži. Potem je le še vprašanje ali je le za ponucat ali je za imet. 🙂
še dobro, da si ženska … toliko ali pa starejšega moškega bi vsi spoštljivo pozdravljali … nikoli se ne ve, če ni to oče obiskovalcev nočnega kluba.
Forum je zaprt za komentiranje.