Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?

Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?

Upošteval sem tvoj nasvet, žepe sem si natlačil s sivko, ampak Katenjka se še vedno zanima zame. 🙁

Če imam vzdržljivost terenca? Ja ne vem, boš me testirala? Znaš uporabljati avtomatski menjalnik?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]



V to ne dvomim. Če sama ni zanesljiva, bo vsak moški, ki skrbi za lastno zanesljivost, odšel k drugi “mehaničarki”. 🙂

Odločen lahko pomeni tudi trmast. Na vsak način bo hotel, da je po njegovem. Kar je značilno za leve in levinje.

Upošteval sem tvoj nasvet, žepe sem si natlačil s sivko, ampak Katenjka se še vedno zanima zame. 🙁

Če imam vzdržljivost terenca? Ja ne vem, boš me testirala? Znaš uporabljati avtomatski menjalnik?[/quote]

Seveda te bom testirala, saj zato imamo MON. 🙂 In, pazi, da ne pogrneš na testu. Avtomatskega menjalnika pri avtu pa res še nisem uporabljala.

Nisi še avtomatskega uporabljala? Ta je itak na baterije, to ne velja, ti bo vsaka rekla. :))
Potem pa ročno, prva, druga, tretja, četrta, gor-dol in že šibamo. To menda ja znaš? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, ne zafrkavaj me, bom morala na zagovor h Katenjki. 🙂

Ah, čakajo me gospodinjska opravila…

Antilopa, rabiš pomoč? Bi me lahko ponucala kje. Močna moška roka vedno prav pride. Ali boš sama zmogla?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hm, ne vem, zadnjič si me obtožil vohunjenja za tabo s pomočjo Katenjke. Ranil si me, še vedno se nisem pobrala :)). Le katera te je v življenju tako prizadela, da mi ne zaupaš? 🙂

Ne! Ne!!! Jaz sem kriva ker te nisem posvarila. To je eno od tistih treh vprašanj, ki ga ne smeš vprašat, prijateljica… !

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Upošteval sem tvoj nasvet, žepe sem si natlačil s sivko, ampak Katenjka se še vedno zanima zame. 🙁
[/quote]Noro… jaz nimam nič pri tem razen da mi je sivka všeč…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Upošteval sem tvoj nasvet, žepe sem si natlačil s sivko, ampak Katenjka se še vedno zanima zame. 🙁
[/quote]Noro… jaz nimam nič pri tem razen da mi je sivka všeč…[/quote]

Antilopa, kaj pa sedaj? Zaradi tebe sem zabredel v to godljo, si mi svetovala lavando. Naj se čimprej rešim hlač in se slečem do sponjic? Ali so se tudi spodnjice navlekle sivke, tudi z njimi dol?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tega tudi ne štekam, sem ti lepo napisala, da se raje ne povezuj s temno silo, samo ti hočeš imeti vse transparentno… kaj ne vidiš, da matjažko samo muti tukaj…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Aha, Matjažko, sedaj te pa imam. Ena ti je zagrenila življenje, zato pa se sedaj ne moreš ustaliti :)). No, s pravimi prijemi je možno rešiti tudi ta problem. Rada imam izzive. :))

Če sivka ni pomagala, potem pa si daj venec čebule okoli vratu :)).

Tega tudi ne štekam, sem ti lepo napisala, da se raje ne povezuj s temno silo, samo ti hočeš imeti vse transparentno… kaj ne vidiš, da matjažko samo muti tukaj…[/quote]

Katenjka, jaz imam svoje metode in prijeme.

Tega tudi ne štekam, sem ti lepo napisala, da se raje ne povezuj s temno silo, samo ti hočeš imeti vse transparentno… kaj ne vidiš, da matjažko samo muti tukaj…[/quote]

Katenjka, jaz imam svoje metode in prijeme.[/quote]Ti si tudi menda družboslovka, da ti teamsko delo ni blizu :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

S kmetov je, ima rada čebulo in česen z zaseko. To bo ji še bolj teknilo.

Imaš rada izzive, praviš. Moški smo menda največji izzivi ženskam. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tega tudi ne štekam, sem ti lepo napisala, da se raje ne povezuj s temno silo, samo ti hočeš imeti vse transparentno… kaj ne vidiš, da matjažko samo muti tukaj…[/quote]

Katenjka, jaz imam svoje metode in prijeme.[/quote]

Katenjka ne šteka, kako se delajo potakjenci. :))
Kakšni so tvoji prijemi? Imaš kakšne specialne metode? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti veš točno, kaj ima rada? Aha, se mi je zdelo, da nimaš mirne vesti. :))

Antilopa, ti že imaš to, kar bi rada? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pusti se presenetiti, nikar ne bodi tako nestrpen. Treba je delati sistematično, premišljeno…;))

Pusti se presenetiti, nikar ne bodi tako nestrpen. Treba je delati sistematično, premišljeno…;))[/quote]podtalno prihuljeno podmuklo :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Za dobrim konjem se praši! :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Aja? Tja do 2000 km proti severu :)))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pusti se presenetiti, nikar ne bodi tako nestrpen. Treba je delati sistematično, premišljeno…;))[/quote]podtalno prihuljeno podmuklo :))))[/quote]

A ti komplimenti so namenjeni meni ali Matjažku?

podtalno prihuljeno podmuklo :))))[/quote]

A ti komplimenti so namenjeni meni ali Matjažku?[/quote]

Meni, saj jaz sem vajin seksualni objekt poželenja, menda? phaha :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Še dobro da je napisal objekt, objekt je pač karkoli si pod to predstavljaš…in predstava je vzajemna, ali pač?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close