Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek KAJ DELATE V TEM VREMENU

KAJ DELATE V TEM VREMENU

Vsega po malem si zaželim,dolgo ostanem v postelji in si vzamem čas za rezmislek ,kako in kje začeti tako lep dan in vedno, se mi porodi kaka prijetna ideja,je pa res ker prihajajo nižje temperature veliko aktivnosti odpade je pa toliko lepše, ko prideš iz savne domov in si privoščiš mala nežna razvajanja….lp

Žan ,kaj pa tebi krejša zimske urice…..lp

Najraje imam romantične sprehode v dvoje po naravi,rad kolesarim,rad hodim v Kolosej,rad tudi poležavam in se seveda lepo imam s svojo ljubeznijo.Včasih se dobim s prijatelji in malo ob kavi poklepetamo.Prosti čas mi kar hitro mine,še dobro po eni strani,da doma nimam računalnika,samo v službi.Si kar prijetna sogovornica.

Hvala, jaz imam rač. tudi doma in tako vsaj virtualno spremljam mojega dragega, so pa trenutki, ko se mi zdi ,kaj pa zdaj, ko tipka power ugasne in spet sama v praznem stanovanju in takrat se človek vpraša kaj v življenju mu največ pomeni in ne glede na vse mislim da je to ljubezen bližnjih,ki nas vseskozi spremlja od rojstva do smrti in lepo je če ti nudijo ljubezen ,še lepše pa je če jo znaš tudi sam ponuditi oz. jo deliti z nekom……lp

Zelo lepo napisano,si res dekle in kapo dol pred tabo.

Veš kako pravijo “bistvo je očem prekrito”…

P.S. Hvala na komplimentu,mislim da vsak človek v sebi nosi neko notranjo lepoto in le iskrica je potrebna ,da jo prebudiš….

In če sta oba istih ali podobnih misli in želja ter podobnih pogledov na življenske radosti,je to zelo dobro in osrečljivo pozitivno.

Če se vrnem k MODERNI,ki pravi, da je v času Cankarja in Moderne dobe v književnosti in da ji on krajša dneve s svojimi kolegi ,ki so delovali v istem obdobju,se spomnim njegovega dela Erotika,ki je zaradi imena in vsebine naletelo na neg.glas kritikov in ljudstva v tistih časih in pomislim, pa se je sploh kaj spremenilo od takrat,res je tako dobrih knjig ne pišejo več,več si upamo povedati naglas oz. javno ,pojem erotika tudi ne uporabljamo več,ker smo ga nadomestili z dosti podobnimi izrazi,ki pa v eni sami besedi ne povedo tega ,kar si v tistem trenutku mislimo oz. želimo in zato je pomembno, če zanaš ti prisluhnit človeku in človek tebi,potem ni nikakršnih ovir, da se ne bi razumela…..lp

Seveda med dvema mora biti razumevanje in ljubezen,če tega ni potem nekaj ni vredu.

Z eno besedo povedano ISKRENOST..lp

Pa energetska privlačnost ima tudi prste vmes.Kako pa gledaš na erotiko.Si z tvojim kdaj ogledata kakšen tak film,si popestrita kdaj vroče večere s tem?

Hm nerodno vprašanje…..glede energetske privlačnosti je tako da kemija vedno deluje,je pa seveda odvisno kako se znaš vživeti v svojo vlogo….glede erotičnih filmov mmmm sploh še obstajajo taki ,ki jim lahko rečemo erotični? Glede današnjih tako imenovanih pornov filmov je pa tako, vsi so narejeni po istem kopitu,tako da če si enega ogledaš je čisto dovolj, ker pri drugih ne boš nič takega videl česar nisi pri prvem,manjka jim izvirnost in domišljija,to si znam pa sama bolj pričarati v dvoje….lp

Da samo porno filmi še ostajajo,erotiko si pa sami ustvarimo s svojo ljubeznijo.Sedaj pa moram iti na sestanek,potem pa domov.Želim ti čim lepši vikend in v ponedeljek nadaljujeva.Me veseli,ker se je prav simpatično pogovarjati s teboj.Še enkrat čao:.

Tudi tebi in vsem ostalim lep konec tedna in upam ,da bo minil v prijetnem vzdušju……lp

Zvezdy hojla kako si kaj preživela vikend sama brez tvoje ljubezni?

Ola,upam ,da si vsaj ti lepo preživel vikend z ljubeznijo,jaz sem ga preživela tudi zelo lepo vendar v malo drugačni družbi…lp

Kakšni družbi?Prijateljic…?

Med drugim tudi v družbi prijateljic in prijateljev… 🙂

Si imela sproščen vikend lepo,lepo.Midva sva se imela tudi zelo vroče,kljub temu ,da je zunaj pihal veter.Z družbo ste kam odšli ali ste kaj zanimivega počeli?

Me veseli zate ,da si se imel tako “vroče” in upam ,da je pred teboj še veliko zelo vročih vikendov v dvoje. Jaz sem se tudi imela vroče vendar v savni :),z družbo je bilo pa kr prevroče,bili smo na roj.dnevu in temperatura je iz minute v minuto naraščala,o detaljih pa ne bi javno mogoče me kdo prepzna,čeprav nismo počeli nič takega se jih je veliko prepustilo toku dogajanja….lp

Glavno,da si ti uživala in se lepo imela.Bistvo je,da se razumete in če ste se malo vroče poigrali to še ni nič.Glavno ,da tvoj ne izve.

Besede varanje nisem omenila,ker tako hudo mi pa spet ni, da bi razmišljala še o tem(no prizmam včasih res malo fantaziram),je pa res nikoli ne veš kaj ti prinese nov dan in zato upam ,če me kdaj premami skušnjava in se odločim pokukati še kam ,da bo vsaj tako vroče kot je zdaj…veš kaj pravijo prepovedan sadež je najslajši! In ti si kdaj pomislil na to ?

Na varanje sem pomislil,ali pa na sex s dvema puncama.Vendar sem ostal samo pri razmišljanjih in fantazijah.Če sta partnerja oba za to ,da medse vzameta še eno deklico za popestritev je to OK,samo da ne pride do ljubosumnosti.Da pa je prepovedan sadež najslajši, se popolnoma srtinjam.

Mogoče bo zvenelo sebično,vendar jaz ne morem skozi svoj barjero v glavi in zato nikoli nisem bila in mislim, da tudi nikoli ne bom za sex v troje.Sem pač oseba ,ki rada uživa v dvoje in mislim ,da tretjega sploh ne pogrešam… 🙂 je pa res nikoli ne reci nikoli! lp

Se kar strinjam s teboj.V sexu je pač treba uživati in biti sproščen.Ali vidva pri sexu uporabljata kakšne pripomočke ali je klasika najboljša?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close