KAJ DELATE V TEM VREMENU
A TIPA MAŠ ŠE?
————————-
Ja, pa še tja se mi ni ljubilo zapeljat, 50 km stran, sicer sem pa delala popoldan in tud ni blo časa… Juhu, danes ko je lepši dan, je vse lepše, edin kar me je včeraj v resnici mučilo je bilo to, da sem iskala eno pametno delo prek študenta, pa nič, evo danes ko je lepši dan, gre pa vse po načrtih, dobila kar sem iskala :))) Nč, kopel pride šele čez vikend 🙂
Jaz žal svojega ta vikend ne morem presenetiti ,ker mi ni na dosegu roke 🙂 ,se bom pa ob prvi skupni priložnosti potrudila,da mu bodo ti trenutki ostali v lepem spominu in da bo komaj čakal da se spet vidiva.Glede tega kako ,bi pa ti presenetil svojo partnerico, ti žal ne morem pomagati,ker ne vem v kakšnem odnosu sta oz.koliko si lahko dovolita…lahko ti pa povem da ženski veliko pomeni že to ,da jo skušaš presenetiti ni važno kaj ji “ponudiš”, da bi jo osrečil, včasih že lepa beseda lepo mesto najde in vse se lahko konča s prijetnim večerom v dvoje…..kraj in čas nista važna…..lp
Forum je zaprt za komentiranje.