Iskrenost na forumu
Mene pa zanima ali si lahko tukaj izberemo več opcij zase al’ samo eno?
Nočem izpasti preveč sebična…
Drugače pa zelo lepo napisano, samo se mi zdi, da je tole ….ma vas rad! bilo rezervirano za marincapikasi in pa za onega drugega…[/quote]
Margot, kako misliš bi izgledal ŽM čvek, če bi ženske za dva tedna mrknile in bi lahko sodelovali samo moški?[/quote]
Iskreno?
Mislim, da bi bil Robi brez dela, ker bi se vsi znašli na forumu Ah, to življenje, ah…
al kako se mu že reče ? :DDDD
če preneseš – ti dam še jaz tisto polovico fračaric, ki jih nimam tako rad, da bi jih dregal[/quote]
Se ti zdi, da si kdaj katero imel? :)[/quote]
Ne. NE zdi se mi ☺
Kako lepo poetično. In to danes ob polni luni. :))) Me veseli, da smo ti polepšali marsikatero urico, samo ne vem, zakaj se ti zdi, da kdo tu išče pozornost. Saj smo praviloma vsi anonimneži. Le malo se jih tu gor pozna tudi v reali. Edino za Robija mislim, da išče pozornost, on nam je vsem vseskozi za petami. :)))))))[/quote]
Poet ima res idealen nick.
Jaz sem bolj za petami kakšnim nepridipravom, ki iščejo pozornost s preveč “iskrenimi” komentarji.:)[/quote]
Daj Robi no..ves “vesele” mi hočeš pobrat::))) vsaj čez praznike daj petke vstran..pojdi na Rožnik in piši:))
Mene pa zanima ali si lahko tukaj izberemo več opcij zase al’ samo eno?
Nočem izpasti preveč sebična…
Drugače pa zelo lepo napisano, samo se mi zdi, da je tole ….ma vas rad! bilo rezervirano za marincapikasi in pa za onega drugega…[/quote]
izberi kar ti paše, al pa tudi nič…jest imam vse rad…sploh predstavnice iz Venere…ima taaaaakoooo široookoooo srce….[/quote]
Videti je, da si svoj imidž široookoooo zastavil. Mu nekaj manjka in tu ni podobnosti z marincem.
Forum je zaprt za komentiranje.