Iskati ljubezen ali ne?
Kakšne nesmisle spet pišeš. Večina takih ljudi preživi celo življenje v neki vezi. Neke vsebine v taki vezi najbrž ni, ampak formalisti je itak ne iščejo.[/quote]
Vidiš, da pišem smisle, ker takšni ljudje obstajajo. Celo ti trdiš, da preživijo celo življenje v neki vezi. Zame to ni lajf in govorim o svojem pogledu.
Ne vem jaz tega, zakaj naj gre moški v vezo, to moraš vprašati moške, ki so v vezi. Po moje so v vezi predvsem zato, ker ne znajo kuhat, ali sesat, pa ker težko dobijo seksat drugače.[/quote]
Kako pa drugače lahko ženska dobi seks, če ni v vezi?
Recimo variante, greš v gostilno ali na žur in se zmeniš z neznancem mi niso niti malo povšeči.
Kako torej do seksa, če nisi v vezi in nočeš seksat z neznancem. Ja ženskam nam je pomembna tudi varnost. Povhr tega pa pri neznancu nikoli ne veš, da ni kak nasilnež. Je treba moškega prej vsaj malo poznati, da veš, da ni kak psihič. Torej kako?[/quote]
Je med tema dvema popolnoma nasprotnima variantama še kakšna vmesna možnost? Kaj misliš?
A v tem je point…dec ga lahko vsepovsod namaka, ženska naj bo pa tiho in vesela, da lahko gospodinji:))). Še vseeno bi raje moškega s pametjo zgoraj, ne pa da njegova glava spodaj usmerja tempo življenja. Zakaj naj gre moški sploh v zvezo, saj po tvoji logiki je ne rabi. Naj mu mama pere gate in kuha kosilo, on se pa lahko goni kolikor ga je volja.[/quote]
Saj je Spider razumljivo napisal. Če parafraziram: če ima pes dovolj dolgo ketno, se ne bo trgal z nje. (Sicer to danes ni politično korekten izrek, ker naj psi ne bi bili več na verigah, ampak mislim, da je ponazoritev še vedno dobra.)
Ne vem jaz tega, zakaj naj gre moški v vezo, to moraš vprašati moške, ki so v vezi. Po moje so v vezi predvsem zato, ker ne znajo kuhat, ali sesat, pa ker težko dobijo seksat drugače.[/quote]
Kako pa drugače lahko ženska dobi seks, če ni v vezi?
Recimo variante, greš v gostilno ali na žur in se zmeniš z neznancem mi niso niti malo povšeči.
Kako torej do seksa, če nisi v vezi in nočeš seksat z neznancem. Ja ženskam nam je pomembna tudi varnost. Povhr tega pa pri neznancu nikoli ne veš, da ni kak nasilnež. Je treba moškega prej vsaj malo poznati, da veš, da ni kak psihič. Torej kako?[/quote]
Tako kot spoznaš ljudi za druge sorte opravil. Pač pri nekaterih opaziš potencial za skupne športne aktivnosti, pri drugih za pogovor, pri tretjih za družinska srečanja, pri četrtih za politične debate, pri petih za kulturno udejstovanje, pri šestih za seks. In se potem dogovoriš, če sta oba za stvar. Sploh če nimaš predsodkov proti vezanim ljudem, ne bi smel biti večji problem najti koga za dolgotrajnejšo občasno crkljanje.
Stvar je povsem enostavna. Samski moški se zadržujejo ali na netu/TV/doma ali pa so v gostilnah.
Samske ženske so ponavadi po raznih hobijih: zumba, razne druge vadbe, jezikovni tečaji, športanje.
Moški, ki iščete žensko, pojdite na tečaje, na športe. Ženske pa pojdite kdaj v gostilne. Za one non stop na netu pa ni rešitve.
A v tem je point…dec ga lahko vsepovsod namaka, ženska naj bo pa tiho in vesela, da lahko gospodinji:))). Še vseeno bi raje moškega s pametjo zgoraj, ne pa da njegova glava spodaj usmerja tempo življenja. Zakaj naj gre moški sploh v zvezo, saj po tvoji logiki je ne rabi. Naj mu mama pere gate in kuha kosilo, on se pa lahko goni kolikor ga je volja.[/quote]
Saj je Spider razumljivo napisal. Če parafraziram: če ima pes dovolj dolgo ketno, se ne bo trgal z nje. (Sicer to danes ni politično korekten izrek, ker naj psi ne bi bili več na verigah, ampak mislim, da je ponazoritev še vedno dobra.)[/quote]
Saj sem ga razumela, kaj je povedal. To je njegovo mnenje. Zame odnos ni ketna, zato ne razmišljam o dometu te ketne. Odnos je odločitev, da si z nekom, ga spoštuješ in uživaš z njim. Če se partner ob tem počuti zadušenega, ne more izražati svojih spolnih potreb z drugimi, ki mu prekrižajo pot…potem to ni zame in naj si poišče nekoga, ki mu bo vseeno s kom in kdaj spi.
Saj je Spider razumljivo napisal. Če parafraziram: če ima pes dovolj dolgo ketno, se ne bo trgal z nje. (Sicer to danes ni politično korekten izrek, ker naj psi ne bi bili več na verigah, ampak mislim, da je ponazoritev še vedno dobra.)[/quote]
Saj sem ga razumela, kaj je povedal. To je njegovo mnenje. Zame odnos ni ketna, zato ne razmišljam o dometu te ketne. Odnos je odločitev, da si z nekom, ga spoštuješ in uživaš z njim. Če se partner ob tem počuti zadušenega, ne more izražati svojih spolnih potreb z drugimi, ki mu prekrižajo pot…potem to ni zame in naj si poišče nekoga, ki mu bo vseeno s kom in kdaj spi.[/quote]Potem je zate tudi dovolj zgolj en dober samček in ne x njih kot to zagovarja Spider? 🙂
Saj sem ga razumela, kaj je povedal. To je njegovo mnenje. Zame odnos ni ketna, zato ne razmišljam o dometu te ketne. Odnos je odločitev, da si z nekom, ga spoštuješ in uživaš z njim. Če se partner ob tem počuti zadušenega, ne more izražati svojih spolnih potreb z drugimi, ki mu prekrižajo pot…potem to ni zame in naj si poišče nekoga, ki mu bo vseeno s kom in kdaj spi.[/quote]Potem je zate tudi dovolj zgolj en dober samček in ne x njih kot to zagovarja Spider? :)[/quote]
Nisem zbirateljica:))). Kvaliteta pred kvantiteto. Spider pa naj kar zbira, ker mu kaj drugega ne preostane.
Fantje tvojih prijateljic. Torej vezani moški. Jaz pa govorim o samskih.
Čitaj MON pa boš videla kaj počno samski moški.
Tisti samski, ki ne želijo biti v vezi, ne štejejo zraven :).[/quote]
Si pa smesna! A prej ko je bil samski, je visu po gostilnah, kjer ga je nasla moja prijateljica, in potem je spoznal da je tenis boljse kot alko in je zdej postal good guy? :))) Ne. Ze prej je hodil na te hobije, kar se v vezi ni spremnilo, le da si ga vec ne privosci tako pogosto, se vedno pa 2x tedensko.
Saj je Spider razumljivo napisal. Če parafraziram: če ima pes dovolj dolgo ketno, se ne bo trgal z nje. (Sicer to danes ni politično korekten izrek, ker naj psi ne bi bili več na verigah, ampak mislim, da je ponazoritev še vedno dobra.)[/quote]
Saj sem ga razumela, kaj je povedal. To je njegovo mnenje. Zame odnos ni ketna, zato ne razmišljam o dometu te ketne. Odnos je odločitev, da si z nekom, ga spoštuješ in uživaš z njim. Če se partner ob tem počuti zadušenega, ne more izražati svojih spolnih potreb z drugimi, ki mu prekrižajo pot…potem to ni zame in naj si poišče nekoga, ki mu bo vseeno s kom in kdaj spi.[/quote]
Iz tvojega dodatnega pojasnila žal ne pridem do drugačnega sklepa, kot da ne razumeš, kaj je hotel povedati Spider.
Saj sem ga razumela, kaj je povedal. To je njegovo mnenje. Zame odnos ni ketna, zato ne razmišljam o dometu te ketne. Odnos je odločitev, da si z nekom, ga spoštuješ in uživaš z njim. Če se partner ob tem počuti zadušenega, ne more izražati svojih spolnih potreb z drugimi, ki mu prekrižajo pot…potem to ni zame in naj si poišče nekoga, ki mu bo vseeno s kom in kdaj spi.[/quote]
Iz tvojega dodatnega pojasnila žal ne pridem do drugačnega sklepa, kot da ne razumeš, kaj je hotel povedati Spider.[/quote]
Pri njemu je izrazit živalski nagon, danes z eno samico, jutri z drugo. Jst se vidim med ljudmi, z razvitim notranjim občutkom, vrednotami in globjim smislom zakaj smo na zemlji. Ni vse v razmnoževanju:).
Forum je zaprt za komentiranje.