Iskati ljubezen ali ne?
Kaj mislite ali je pametno poslušat tiste, ki pravijo, da ljubezni ne smeš iskati in da pride sama? Ali pa mogoče tiste, da je potrebno iskati ljubezen, ker sama ne bo prišla na vrata?
Meni se tisti nasvet o neiskanju ne obnese. Leta in leta sem ga prakticirala in ugotovila, da je brezvezen in da ne deluje.
Torej bo treba iskati, ampak kako?
Odvisno kakšnega partnerja si želiš met. Če si želiš dobit kvalitetnega moškega, potem si ga boš po vsej verjetnosti mogla sama poiskat. Na takšnega boš že tako težko naletela, kaj šele da bo sam pristopil do tebe. Več bi mogla začet vn hodit, pa se začet socializirat, samo doma ne moreš čepet in upat, da bo kdo pozvonil na domofon.
Odvisno kakšnega partnerja si želiš met. Če si želiš dobit kvalitetnega moškega, potem si ga boš po vsej verjetnosti mogla sama poiskat. Na takšnega boš že tako težko naletela, kaj šele da bo sam pristopil do tebe. Več bi mogla začet vn hodit, pa se začet socializirat, samo doma ne moreš čepet in upat, da bo kdo pozvonil na domofon.
Ne vem, kaj to pomeni? Kako zgleda, da “ne iščeš”? Si bila kje zaprta? Če si nekaj želiš, so vse sile usmerjene v to, brez da bi načrtno kalkulirala, kje, kdaj, kako. Čim več se druži, bodi to kar si in veliko pozitivne energije. Če si pa kakšna nedružabna mona, pol je seveda težko tudi če aktivno iščeš.
POdpis. Preverila več portalov in se izpisala.[/quote]
Govorim na pamet…ampak a niso na teh portalih ljudje?:) Torej vsi tisti, ki jih srečuješ na cesti, v knjižnici, v lokalih, v gorah in podobno.[/quote]
Ja, poročeni ljudje, čudaki. Normalni se hitro izpišejo iz teh portalov.
Poskusi kak portal pa boš videla. Verjetno te bo hitro kliknil kak tip, ki ti bo namesto pozdrava napisal, da bi ti lizal ritko., Ali pa kaka ženska, ki ti bo napisala, da bi rada v troje seksala ali pa kak, ki ti bo napisal, da si želi dominantne ženske ali pa kak, ki ti želi biti gospodar…
Tudi jaz ti odsvetujem portale, nikdar bil, nikdar iskal ljubezni tam.
Sem pa iskal ljubezen in jo tudi našel, še veš, kdor išče najde. In tisti, ki te za-to, da iščeš ljubezen okronajo za obupanega/-o, jaz se samo smejiiiimmm, kako so še vedno sami in javkajo in piskajo, kako bi pa kaj bi,…en klinc bi, spontano ja, kot da ne moreš spontano pričet spontanega pogovora z nekim potencjalnim partnerjem/-ko.
Tako da na lov, samo z glavo in boš dala okolici vtis, da si želiš ljubezni, pa ti bo morda še kdo koga predstavil,….itd
Jaz si iskati ljubezen predstavljam sirse. Ne zgolj kot partnerska ljubezen, ampak tista vseobsegajoca, ki povezuje ljudi, tudi popolne neznance. Ce je tvoja dusa cvetoc travnik, nenehno padajo semena iz tebe in nova ljubezen vzklije lahko na neobicajnih tleh.
Ce si toliko casa namenila “neiskanju”, bi morala bit nekoliko bolj motivirana, ne pa da te privat sporocilca na zmenkarskih portalih odvrnejo od iskanja. Prvi val pisateljev je udarnih, direktnih in mocnih. Tiste spustis dalje. Na sito se ujamejo manjse ribe ki te sprva morda ne pritegnejo, zato se lahko spoznavas neobremenjeno. Vkolikor imas v glavi jasno zacrtan scenarij, je potem tud izkupicek bolj revn.
Ko se boš v svoji koži, pa čeprav samski, počutila dobro, bo tudi kakšen fajn moški zavohal tvoje feromone… 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.