Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iskati ljubezen ali ne?

Iskati ljubezen ali ne?

He he, to pa še kako velja! Pred leti, ko sem se začel zavedati, da sem obtičal v polomljenem zakonu in se začel ozirati preko plota za predstavnicami ženskega spola, so se kar naenkrat začela odpirati vrata. Sodelavka mi je tedaj dejala, da sem kot kakšen živalski samec, ki v času gonjenja oddaja poseben vonj, ki privlači samice…in prišla je tudi tista prava!

Portalov se izogibajte na daleč. SPloh kakega kupida. Podn od moških.

saj v tem je čar, ona bi rada ENEGA normalnega…ampak preden prideš do normalnega je treba defektne prečesat a ne?[/quote]
Jih je preveč. Več ali manj izbiraš samo med defekti, normalnih sploh ni gor.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Znat je treba izlocit zrnje od plev in bit potrpezljib, morda spremenit oglas da bo bolj inovativen. Edino ce pricakujes da ti bo princ padel v narocje prvih pol ure ko se bos logirala na portal. Kar je nerealno. Prijava na portal ni kot vklop carobnega gumba ki to bo prinesel partnerja na pladnu. Preprosto ne verjamem da se ne da najt. Poznam prevec parov ki so se nasli na tak nacin, celo zivijo skupaj ipd. Ce si izbircna metka, ne bos spoznala ne na portalu ne v zivo.

Krivokljun, prvo poskusi, potem govori. Pišem iz izkušenj. Ne pol urnih, ampak večmesečnih. Se močno strinjam s Sadnim.

In po cem sklepas da ne pisem iz izkusenj? Dejstvo je da na vsake nekaj mesecev postavis identicno temo z enakim vprasanjem in se odzivas enako, torej nisi nicesar spremenila v svojem dojemanju in razmisljanju.


To ti misliš. Jst sem že takoj ugotovil, da pišeš iz izkušenj, če ne niti ne bi tok na hard zagovarjala takšen način spoznavanja. Se ti je pač ukenjalo naletet na enga normalnga tipa, big deal. Itak pa, nimamo vsi enakih kriterijev, mene povprečne punce ne zanimajo, tudi če je normalna, je na koncu še vedno samo normalna, torej nič posebnega…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ah, daj no! Kaj pa Sadni ve, saj mu je vendar pod častjo, da bi šel na kak tak portal, saj ne ve, kako je v resnici! Mwahaha!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Krivokljun, kadar je tema o teh portalih, vedno isto napišem. Pač slabe izkušnje, ki sem jih imela (seveda ne svetim več na takih portalih). Ti pa napiši dobre, če jih res imaš. V to namreč resno dvomim.


To ti misliš. Jst sem že takoj ugotovil, da pišeš iz izkušenj, če ne niti ne bi tok na hard zagovarjala takšen način spoznavanja. Se ti je pač ukenjalo naletet na enga normalnga tipa, big deal. Itak pa, nimamo vsi enakih kriterijev, mene povprečne punce ne zanimajo, tudi če je normalna, je na koncu še vedno samo normalna, torej nič posebnega…[/quote]

A potem je zapecala tipa tam gor? Sem mislila, da je samska, ker je vedno tako tečna :).

Poskusi na Dogodki za samske.

Lepe ženske z lahkoto najdejo moškega, grde pa ga ne dobijo. TO je to.
Naj bo neumna ali pametna, bogata ali revna, pridna ali lena, to ni nič važno. Važno je, da ima lepo postavo, dobre joške, dobro rit. To je to. Ja pa da je kolikor toliko mlada.

Vidva se kar ukvarjajta z lajfom drugim, namest sama s sabo. Jst ti lahk povem zakaj si kronicno samska. Ker si nemogoca. In si nenehno sabotiras moznosti da se ti zgodi kaj lepega na ljubez.podrocju.

Krivokljunček, obe sva samski. Torej sva obe nemogoči? lepo, da priznaš, da so samske nemogoče, torej priznaš tudi zase :).

Sem razmišljala o tem. Pregovarjam kolegico, da bi tudi ona šla. Sama si ne upam it :).

Ti kar kalkuliraj. Sama se nisem izrazila ne sem ne tja in tudi ne mislim. Zame stejejo samo odnosi v zivo.

Se strinjam. Nemogoč folk ne bo našel ne v virtuali ne v reali, ker osebnostne lastnosti prevladujejo in so preveč moteče za normalen partnerski odnos. Mogoče je dobro prvo sam pri sebi razčistit, kdo si in podobno, predno se greš “afnat” z zvezami:)).

Ma kaj vam babnice ni jasno?
Če ste fejst, boste dobile komot dedca. Če pa niste fejst pa bodo luzerji letali okrog vas. Najprej pogledamo, če je ženska lepa. Če ni lepa odpade.
Če je lepa pa nas zanima še tudi kaj o značaju in tako naprej. Če je grda pa se zanjo zanimajo samo luzerji.


To ti misliš. Jst sem že takoj ugotovil, da pišeš iz izkušenj, če ne niti ne bi tok na hard zagovarjala takšen način spoznavanja. Se ti je pač ukenjalo naletet na enga normalnga tipa, big deal. Itak pa, nimamo vsi enakih kriterijev, mene povprečne punce ne zanimajo, tudi če je normalna, je na koncu še vedno samo normalna, torej nič posebnega…[/quote]

A potem je zapecala tipa tam gor? Sem mislila, da je samska, ker je vedno tako tečna :).[/quote]
Itak, da je samska. Pa verjetno še vedno visi po teh portalih, haha

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz sem poskušal na par portalih. Podn od žensk. Ene že na fotki čisto mimo. Druge imele še kar ok fotko, ampak ko je prišla na zmenek pa podn. Očitno je dala ne PhotoShop fotko gor.


najprej suhi trening:
– nastavljaj se, da vidiš kaj splo pritegne tipe
– ko dobiš nabor zainteresiranih, pa “išči”

[sub]kaj sem pameten, anede[/sub]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Nas moške zanima postava, obraz, riti in joški.

Same neke izobražene, ampak neurejene ženske so na portalih. Pa lene, feministke zatežene.

Torej bo treba iskati, ampak kako?

Z glavo.

Bi rada videla tebe:)).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close