Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali obstajajo moški, ki so…

Ali obstajajo moški, ki so…

Ko šankisti v odsotnosti žene/punce skrivaj pogledujete proti mladi brhki kelnarci, ona vas pa ne šljivi pet posto, ker je vaša življenjska zgodba ne zanima, to zame ni nobena zvestoba.

Prava zvestoba je, da je moški tako nor na sovjo žensko, da drugih sploh ne opazi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kako ne opazi?
Da hodi celo življenje (ko je z nekom) po svetu kot fiakerski konj?
Verjetno tudi sam iščeš kako takšno in si ves nesrečen, ko te nobena tako ne prevzame kot si ti domišljaš, da bi te morala…. Oprosti ampak to ni normalno, da če si z nekom, da ne boš nikoli nikogar več (niti) pogledal. Kaj takega si lahko želi le kak posesivnež, ki nima razčiščenih pojmov kaj naj bi bila ljubezen… 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Prava zvestoba je, da je moški tako nor na sovjo žensko, da drugih sploh ne opazi.

To pa daj za naslov nove teme.

Glej, sej mi je jasno, da je vam copatarjem težko priznat, da je v bistvu edini razlog, da ne varate v tem, da se bojite posledic.

In tukaj vse vaše nakladacije padejo v vodo.

Bla bla, če bi bila večina vas vezanih dedcev res srečnih, vas ne bi bili lokali polni, ampak bi zvečer raje crkljali svojo ženo..

In če bi bili vezani dedci res neka kvaliteta…ne bi bilo toliko vezanih žensk nezvestih.

xe xe xe

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Varanje za sabo vedno povleče neke posledice. Tebi posledice niso mar oz se jih ne želiš zavedat, ti bi varanje preprečeval s tem, da bi imel eno tako, ki bi te za celo življenje obnorela, da ne bi nobene druge pogledal…..
Itak ti v tem primeru nebi bil nič kriv, kaj se pa ni dovolj trudila zate, baba lena….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Spider, zveniš kot kak star zatežen ded. 🙂
Če si ti tisto, da človek, ki je ob svoji srečen, ne bi smel več nobene opaziti, mislil resno, potem mora pač tak človek hoditi naokrog z zaprtimi očmi.
Sicer pa ne vidim nič slabega v tem, da opazim druge. Pomembno se mi zdi, da nimam želje biti zaželjen v njihovih očeh.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spider, mislim da so določene ženske že po naravi “nezveste” in bi bile take ne glede na kvaliteto svojih partnerjev. Poznam en tak primer nezveste žene – njen mož je bil tako v redu, da smo bili vsi šokirani, ko smo izvedeli, da ga je prevarala. Ljubimec je bil veliko slabši od njenega moža, močno dvomim tudi, da je bil nek hud akrobat v postelji. Precej žensk se odloči za zakon in družino, ker ne želijo izstopati, koliko si pa v resnici želijo teh obveznosti, je vprašanje.

Saj noben ne pravi, da so vsi vezani dedci neka kvaliteta. Pravi kvečjemu, da so kvelitetni dedci vezani. V tem dvojem je pa velika razlika.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V tem je razlika – ampak, to tudi pomeni, da so po njegovem mnenju vsi nevezani dedci nekvalitetni. Kaj torej preostane samski ženski po tej logiki? Da razdre kak zakon, vezo? Da počaka, da se bo kak razvezal, ovdovel? Ali pa naj se spolno “preusmeri”? :)))

Mislim pa, da so ženske praviloma bolj pogumne pri priznavanju samskosti. Moški se pogosto lažejo, da imajo partnerico, ali vsaj punco. Zdaj si pa predstavljaj kako to izgleda v reali – če se nek samski moški laže, da ima punco, potem je zelo težko samski ženski pristopiti k temu moškemu v smislu, da bi z njim flirtala. Če je ženska poštena, si bo mislila, da je tip pač zaseden. Preden ona ugotovi, da se je lagal, gre vlak mimo. Razumeš?

V tem je razlika – ampak, to tudi pomeni, da so po njegovem mnenju vsi nevezani dedci nekvalitetni. Kaj torej preostane samski ženski po tej logiki? Da razdre kak zakon, vezo? Da počaka, da se bo kak razvezal, ovdovel? Ali pa naj se spolno “preusmeri”? :))) [/quote]
Treba je vedeti, da “kvaliteta”, ki se jo omenja ni nekaj, s čemer se rodimo, ampak je to nekaj, česar se lahko naučimo. Torej ima vsak to možnost, postati “kvaliteten”. Tudi vse ženske, ki so samske, niso “kvalitetne”, pa ne mečem vseh v isti koš in to sploh ne pomeni, da niso primerne za zvezo. Govora je predvsem o različnih in predvsem nerealnih pričakovanjih. Pričakovanja pa so posledica nezmožnosti prilagajanja razmeram. Kdor se ni zmožen ali pa se ne želi prilagoditi, pričakuje, da bodo to storili drugi. To pa ni več realno, posledica tega je občutek razočaranja oziroma odločitev, da se nekdo v zvezo ne želi podajat, ker se mu zdi prenaporno.
Pa ne zdaj tega vzet (razumet) kot ekstrem, kjer se moramo prilagajati samo mi, drugi pa ne, saj je jasno, da v zvezi sta vedno dva, torej to velja za oba. 🙂

Antilopa, imaš izkušnje s takimi, ki se lažejo, da imajo punco, čeprav je nimajo? Kako pa potem zveš, da je nimajo? Če zveš, se meni zdi, da vlak še ni šel mimo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni se pa zdi, da je bolje, da gredo mimo nje ti lažnivi vlaki….
Škoda bi je bilo za tacga neiskrenega strahopetca 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Imam občutek,da sta si Spider in antilopa zelo simpatična-predlagam,da stopita izpred računalnika in se dobita v realnem življenju.

Vprašanje je samo ZAKAJ bi moški ki je lep samozavesten, pa še preskrbljen (povprečna plača) želel biti zvest samo 1 ženski…

Kaj je na tej ženski tako dobrega da bi želel met samo njo CELO življenje?

ničesar najverjetneje, v tem je problem, večino teh žensk ki iščete samskega z vsemi takimi oh in sploh lastnostmi (ki se vam zdijo za povrh še samoumevne ???) ve sploh niste 70% tak dobre kot to kar iščete.

Tu pa je problem da ste skozi to emancipacijo zguble ženske te ŽENSKE lastnosti in pridobile ogromno lastnosti ki moškim sploh niso všeč (hlače nosi ženska itd karikiram)

Torej imamo na eni strani ogromno žensk z oprano glavo da si ZASLUŽIJO NIČ MANJ kot to pa takega na drugi strani pa relativno MALO moških ki imajo vse to ampak oni si PA TEH ISTIH žensk SPLOH ne želijo (izjeme!)

Ti moški si želijo lepo pametno žensko z obilico humorja… moški humor pa je tudi vulgaren in ko se ženska ne zna ob takem humorju nasmejat je pri meni avtomatsko konec pri marsikaterem samozavestnem moškemu…veste na koncu lepota zbledi humor pa ostane jaz rečem, in če moram zbrat med malo manj lepo žensko z obilico humorja al pa z namaskiranko kot da je pust z čobasto držo potem bom raje izbral tisto prvo.

Bo se vsaj znala pošalit ko ji bom v hecu reko da je ”nikakva”

Samo tega ženske ne boste razumele… moški smo ENOSTAVNA bitja… za mene je luksuz če si lahko naročim na dom pico pogledam v spodnjih hlačah najljubše fuzbal tekme grem na kolo se odpeljem do igrišča kjer odigramo par iger košarke potem pa na 1 pir te fino prime in potem domov še kakšno rundo strategije na računalnik odšpilat in potem spat…

samo to je potrebno da sem jaz SREČEN, no ja pa seks, pa da se nasmejim… in zdaj mi povejte kaj od tega mi lahko ženska da, samo zadnji 2 pa še to zelo redke OBE, večinoma samo seks, zato pa prepričanje da so ženske kos mesa in DAJO, zato ker je to višek njihove PONUDBE od tega kar moški hočemo (večinsko)

Vsi ki so pa v zvezah pa so tam zato ker nekdaj je bilo pranje mozganov o skupnem življenju drugačno ali pa zato ker jih druge ne povohajo oz. vejo podzavestno da nimajo šans (anti socialni ljudje itd)

To je vsa resnica tega problema,

Torej vprašajte se ženske KAJ si moški načeloma želi potem pa naredite SPISEK kaj mu vi lahko ponudite, in potem zračunajte kolikšna je verjetnost da vas bo prevaral

***seveda ni vse matematično ampak okvirje lahko postavimo)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Meni se pa zdi, da je bolje, da gredo mimo nje ti lažnivi vlaki….
Škoda bi je bilo za tacga neiskrenega strahopetca ;)[/quote]
Hja, meni se zdi, da če se ji nekdo zlaže, da ni samski, tako ali tako ni preveč zainteresiran zapustiti svojega “stanu” oziroma izstopiti iz svojega “vlaka”. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaaaaaaaa…. :))))
Naj pa srečanje/dogajanje predvajata v živo na teh straneh, da bomo še mi imeli kaj od tega 😉 :))))

Ps.
Poročeni/vezani moški bomo gledali la Spiderja 😉 ,če dela vse prav kot smo ga učili …. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Isto vprašanje si postavlja ženska, ko sreča tega moškega, ki se vidi takega, kot si ga opisal. Samozavesten moški nima potrebe iskati pozornosti pri drugih. Samovšečen pa to rabi, ker si je všečnost nadel sam kot masko za druge, v resnici pa si to všečnost potrjuje pri drugih ženskah. Od tod tudi nezvestoba.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vprašanje, ki se ženskam ob tebi postavlja je, kaj pa lahko ti njej daš, da bi sploh karkoli želele imet s teboj. Ko gledaš fuzbal, ji ne koristiš, ko si s kolegi, prav tako ne, ko si v spodnjih hlačaš, to je tud vprašanje :), ko greš na basket, ji spet ne koristiš, ko si na računalniku, pa spet ne. Torej, ne potrebuje te in posledično ti ne potrebuješ nje, ker ji tako nimaš kaj nudit. Ti si srečen, ona pa tudi, da ni ob tebi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni se pa zdi, da je bolje, da gredo mimo nje ti lažnivi vlaki….
Škoda bi je bilo za tacga neiskrenega strahopetca ;)[/quote]
Hja, meni se zdi, da če se ji nekdo zlaže, da ni samski, tako ali tako ni preveč zainteresiran zapustiti svojega “stanu” oziroma izstopiti iz svojega “vlaka”. :)[/quote]

Marko, jaz te pa vprašam, zakaj mi gre tip razlagat, da ima punco, če ga sploh nisem o tem nič vprašala? Po tem “razodetju” pa me je “pecal” kot da bi bil samski in se čudil, zakaj nisem dovzetna za njegove “čare”.

Kakšno igro se gre, bo on sam najbolje vedel, ima pa On_ prav, ko je rekel, da gre za neiskrenega strahopetca. :)))

Ti imaš morda tak občutek, ampak jaz nimam občutka, da bi bila Spiderju (virtualno) všeč. Sem in tja pripomni kakšno v hecu. Je pa res, da je do mene (zaenkrat) bolj prizanesljiv kot do drugih. :)))


Verjetno si ga prikrito osvajala. 😉 Ne vem, kakšne so to taktike. Mogoče si ga tako hitro očarala, da je kar pozabil na svojo. 🙂
Kako pa peca tak tip, me pa res zanima?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Verjetno si ga prikrito osvajala. 😉 Ne vem, kakšne so to taktike. Mogoče si ga tako hitro očarala, da je kar pozabil na svojo. 🙂
Kako pa peca tak tip, me pa res zanima?[/quote]

Marko, radovednost je ubila mačko, pravijo Angleži. :)) Prikrito osvajala? Kakšno pa je prikrito osvajanje?

Prevod? Ja v igri sem-aktiven igralec, zenske me zelijo 🙂 Pohiti (dodaten prevod: spusti zavoro) dokler je trgovina se odprta 🙂


Zanimivo vprašanje, ki se vsakemu povprečnemu človeku zdi popolnoma smiselno in logično…Saj se ob tem vprašanju porajajo še dodatna podobna vprašanja….Na primer: Zakaj bi moral 10 let voziti isti avto, če pa imam kup denarja in si lahko ob vsaki priložnosti privoščim novega ?

Gre se za tipično potrošniško razmišljanje, ki nas sili k temu, da v primeru nezadovoljstva, le spremenimo objekt skozi katerega doživljamo nezadovoljstvo.

V resnici pa se v ozadju skriva le nezmožnost pogledati vase in se vprašati, če je res kriv avto, da se znajdemo v nesrečnih situacijah ali pa je mogoče kriv voznik….

Se podpišem.
Res je to! Zvestoba je, da se za nekoga odločiš.
Ne pa da si z njim zato, ker te nobena druga ne j*** in se bojiš, da te bo tvoja dobila…


Vprašanje, ki se ženskam ob tebi postavlja je, kaj pa lahko ti njej daš, da bi sploh karkoli želele imet s teboj. Ko gledaš fuzbal, ji ne koristiš, ko si s kolegi, prav tako ne, ko si v spodnjih hlačaš, to je tud vprašanje :), ko greš na basket, ji spet ne koristiš, ko si na računalniku, pa spet ne. Torej, ne potrebuje te in posledično ti ne potrebuješ nje, ker ji tako nimaš kaj nudit. Ti si srečen, ona pa tudi, da ni ob tebi. ;)[/quote]

Zanimivo je da imaš 100% prav in je tvoje vprašanje povsem na mestu.

Samo 1 malenkost ki zadevo obrne 180 stopinj si pozabil povedat.

To je da ŽENSKE večinoma iščejo partnerje in ne moški.

Ni moški tisti ki tu piše ampak ženska, torej je ona tista ki si nekaj želi ne moški, ko si moški nekaj fejst želi se prilagodi dokler tistega ne dobi (seks) potem pa pač odide ali vara.

Tu je problem in rešitve ni dokler 1 stran ne popusti ali pa obe. ampak običajno pač mora tista ki si nekaj bolj želi 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close