Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ali obstajajo moški, ki so…

Ali obstajajo moški, ki so…


Dobro vprašanje..Le odgovor ni tako preprost.

Ker pa imamo ljudje na splošne težave v odnosih in s samim seboj, kar kažejo tudi naraščanje psihosomatskih bolezni, menim, da je težava na splošno v sami družbeni organiziranosti.
V zadnjih desetletjih je človek naredil ogromen napredek na področju tehnike in znanosti. Favorizirali smo in še vedno zagovarjamo tehnološki razvoj, tekmovalnost in materijalizem na splošno. Ob vsem tem pa smo zapostavili svojo drugo plat. Pozabili smo na naše telesne in čustvene potrebe. Zato so v porastu bolezni, ki so tipično pogojene z načinom življenja, saj nas sistem sili in prepričuje k temu, da svoje telo uporabimo in zlorabimo kot nek predmet za dosego svojih ciljev, ki nam jih je vcepil sam sistem, da se lahko ohranja.

In seveda se potem človek na podlagi tega kar je doživel in v kar verjame, logično vpraša, čemu živeti v neki vezi, če me le-ta ne zadovoljuje, ampak le omejuje…?
Vprašat pa se je treba, omejuje pri čem ? Pri uresničevanju naših želja, ki so sproducirane s strani sistema, ki so le njemu v korist ?
Kot, da človek ni nič drugega, kot pa le orodje…Da nimamo globljih čustvenih potreb, kot pa le spolnih ?

A ni logično, da če si nasilen, tepeš tiste ljudi, ki so ti najbolj priročni in ki ti nič ne morejo? Ali pa bi po tvojem mnenju bilo bolj logično, da bi tepel policaja ali nekoga, ki živi na drugem kontinentu?

Zakaj je toliko varanja? Zato ker vsaka oseba ima neko potrebno po raznolikosti in nekatere jo uresničujejo na takšen način.


Tisti, ki beži pred njo, zanj njegova žena že dolgo več ni ljuba. Verjetno je imel tak človek napačna pričakovanja o sami zvezi, odnosu, ni pa toliko pogumen, da bi temu naredil konec. Čeprav to, da nekdo gre na pijačo s kolegi, še ne pomeni, da beži od žene.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mene pa zanima, če obstajajo samski moški nad 30 let, ki ne živijo več pri starših? Kaj se res vsi samci držijo mamic za kiklco?

Robi, sori, ampak vedno znova te zanese v poudarjenje čustvenih potreb, čustva, čustva..In omalovaževanje potreb, ki niso zgolj samo čustvene. Za te potrebe praviš, da so “umetne”..

V bistvu pa opisuješ svojo realnost, kar ni narobe, narobe je, da jo hočeš drugim vsiliti kot eidno normalno in druge obtožiti, d abi morali k temu težiti, če ne težijo, pa da bežijo od sebe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nekaj že mora bit “narobe”, da so še samski 😉

A ti si ne upaš it v borbo z njegovo mamo?….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nekaj že mora bit “narobe”, da so še samski 😉

A ti si ne upaš it v borbo z njegovo mamo?….. :)))[/quote]

Se strinjam s tabo 🙂

Nekaj jih je…. no malo. Tako kot velja tudi obratno.

Seveda obstajajo!

In kaj zdaj s temi mešanimi informacijami? 😉

Ja kam naj pa gredo? Ogromno je brezposelnih, pa še če imajo eni službo, boš sam težko kupil nepremičnino. Če je hiša velika in ni prostorske stiske ne vidim nujno razloga, da se mora kdo iti stiskat v kakšno podnajemniško stanovanjce ali se zapufat do groba.

Ja, dobra samotolažba, jemati kot kriterij lastno žalostno realnost, to je, biti v dolgočasni vezi.:)

Taki, kot si ti, niste nikoli ničesar izbirali. Pobrali ste edino žensko, ki je pokazala kakršnokoli zanimanje za vas in to je to. Ker je to bil edini način, da si zagotovite reden seks, ste pristali na “resno zvezo ” z njo in vse pripadajoče obveznosti.

Zdaj na racionalnem nivoju prepričujete sebe in druge, da ste si to želeli in da je to naravno, ter da si vsi tega želijo oz. bi morali.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja kam naj pa gredo? Ogromno je brezposelnih, pa še če imajo eni službo, boš sam težko kupil nepremičnino. Če je hiša velika in ni prostorske stiske ne vidim nujno razloga, da se mora kdo iti stiskat v kakšno podnajemniško stanovanjce ali se zapufat do groba.[/quote]

Zakaj pa je pri ženskah zadeva povsem drugačna? Zakaj se večina žensk preseli? Kdo pa pravi, da je treba kupit, obstajajo tudi najemi. Da ne govoroimo o tem, da ženska dosti težje dobi službo, ker vsak, če ima na izbiro dva enako izobražena in izkušena, raje vzame moškega, ker ne bo šel v porodniško.
Potem pa dobiš takega fanta, ki se ti kar v stanovanje prislini. Ti k njemu ne moreš nikoli, on pa se ti kar priseli v stanovanje, če hočeš biti z njim.

Ja kam naj pa gredo? Ogromno je brezposelnih, pa še če imajo eni službo, boš sam težko kupil nepremičnino. Če je hiša velika in ni prostorske stiske ne vidim nujno razloga, da se mora kdo iti stiskat v kakšno podnajemniško stanovanjce ali se zapufat do groba.[/quote]

Zakaj pa je pri ženskah zadeva povsem drugačna? Zakaj se večina žensk preseli? Kdo pa pravi, da je treba kupit, obstajajo tudi najemi. Da ne govoroimo o tem, da ženska dosti težje dobi službo, ker vsak, če ima na izbiro dva enako izobražena in izkušena, raje vzame moškega, ker ne bo šel v porodniško.
Potem pa dobiš takega fanta, ki se ti kar v stanovanje prislini. Ti k njemu ne moreš nikoli, on pa se ti kar priseli v stanovanje, če hočeš biti z njim.[/quote]

Kavkarca, ženske smo enostavno večinoma bolj zrele in odgovorne. Razumem kaj praviš, ker imam lastno nepremičnino in moji partnerji so vedno imeli velike hiše. Ampak če ima fant doma premoženje, da deduje, ne vidim nič spornega, če ostane doma.

Glede na moje izkušnje, večina samskih nad 30 moškega spola ždi doma pri starših v stanovanju pa četudi je to hiša. Kaj bodo čakali do smrti svojih staršev, da bo lahko prišla k njim kaka ženska?
Si ne predstavljam,d a bi hodila k fantu domov v stanovanje njegovih staršev, v njegovo otroško sobo. Četudi je to stanovanje v hiši, je stvar ista. Ždijo v istem stanovanju, z isto kopalnico, isto kuhinjo s starši. K takim ne pridem niti blizu.
Tako kot je on pisal, ne želim se dobivat z njegovo mamo.

Naključja z veliko hišo pri mojih bivših ni.. služba pa zna bit problem, tu včasih pride prav izobrazba (katere pa tud jaz nimam zelo visoke). Taki moški? Ga imam in ga ne dam! 🙂

Če je ženska prilagodljiva, se bo preselila k njemu, dolgoročno ima tudi to prednosti. Več denarja na kupu, dom že preskrbljen, varstvo otrok, tu vskočijo tašče…

Takšni pubeci se lahko tudi znajdejo in se preselijo k njej, kjer je ljubezen, se dobi pot….

Zdaj mi je jasno. Ti bi se rada k nekomu prišlepala.

Boom, močno se motiš. Sem na svojem. Že par let. NIsem pa ravno navdušena, da bi nekdo od mamine kiklce prišel k meni na stanovanje. Taki moški so nesamostojni, ker jim mamka vse k riti prinese. Nočem igrat druge mamice.
Latissa, živim na svojem, potem bi se pa priselila k njegovim staršem? No way.
Bolje večji stroški in mir kot pa manjši stroški in živet s taščo in tastom.

Ja, dobra samotolažba, jemati kot kriterij lastno žalostno realnost, to je, biti v dolgočasni vezi.:)

Taki, kot si ti, niste nikoli ničesar izbirali. Pobrali ste edino žensko, ki je pokazala kakršnokoli zanimanje za vas in to je to. Ker je to bil edini način, da si zagotovite reden seks, ste pristali na “resno zvezo ” z njo in vse pripadajoče obveznosti.

Zdaj na racionalnem nivoju prepričujete sebe in druge, da ste si to želeli in da je to naravno, ter da si vsi tega želijo oz. bi morali.[/quote]Ajde Pajki kaj te spet žuli?

A se ti je spet težko sprijaznit z dejstvom, da je lahko nekdo tudi boljši od tebe? 🙂

Kdo je po tvojem bolj sposoben: tisti, ki je s prvim/prvo našel kar je iskal ali tisti, ki jih je zamenjal že n pa še vedno (nekaj) išče? 😉

Ps
Pa beseda narobe je bila napisana v narekovajih, si spregledal? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mogoče samo nisi sposobna sobivat z ljudmi/starši/njegovimi sorodniki… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Verjamem, da srečuješ večinoma takšne moške, saj so takšni moški za večino žensk nezanimivi in s tem posledično samski Prav tako pa so verjetno tudi sami bolj zaprti in zato še težje spoznajo kakšno resno žensko.

ok, ti si na svojem, iščeš nekoga, ki bo na svojem, v čem je potem problem? Lahko bosta vsak na svojem ne glede kje on živi.

Boom, moški, ki jim vse mamica spedena, niso resni in zreli, v tem je problem.
Problem je v tem, da skoraj ni samskih nad 30, ki bi bili samostojni, ki ne bi živeli v otroški sobici poleg spalnice njegovih staršev.
Mene zanimajo zreli moški za resno vezo, skupno življenje.

Ronka, milijon postov si že napisala na isto lajno, kaj te zanima. Zagotovo si lahko prepričana, da nobene sorte moškega ne zanima, kaj tebe zanima, sploh če je ženska nezanimiva in zafrustirano piše pod tisočimi niki z neko jezo iz razočaranja, ker je noben moški ne povoha. Negativistična ženska, kjatera stalnica je pritoževanje nad “krivičnim svetom” in nad moškimi, ne more biti le tem zanimiva, ampak odbijajoča.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

O, tjaži – ženskomrzec spet na delu. Ja, vidiš, spet si me ujel. Tako kot sem jaz tebe. Saj veš, da vem, da si ti tisti, ki mi je toliko težil preko nekega portala.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close