Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek 75% Slovencev predebelih

75% Slovencev predebelih

Aleluja, da sem blond:).


27 letnik te je pošolal. Sramota :>[/quote]

Jaz nisem 27 😛 sem manj 😀 (več kot 1 leto manj :P)

sem pa tu nekje ja :D[/quote]
vidva DoSadni in Matkić sta kot gojenca v vrtcu za otroke s posebnimi potrebami
WYWH je pa namestnik ravnatelja

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Goldi, pri malih številkah je vsaka minimalna razlika lahko ogromen gap. :)[/quote]

Tak kot med tvojo 75 A košarico in 75 B ;))))))))))))

OGROMNA RAZLIKA indeed 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kaj hočemo, danes, kot vedno, sta nas ponovno zabavala in poučevala:

Mojster
avtokratskih
teorij o
kilah
in
centimetrih

in

Strokovnjak
adolescentno
dolgočasne
navidezne
inteligence

Goldi, pri malih številkah je vsaka minimalna razlika lahko ogromen gap. :)[/quote]

Tak kot med tvojo 75 A košarico in 75 B ;))))))))))))

OGROMNA RAZLIKA indeed ;)[/quote]

Hahahah, se mi je zdelo ja, da še nisi imel kakšne podobne košarice v rokah. :)))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kaj piješ? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz nisem 27 😛 sem manj 😀 (več kot 1 leto manj :P)

sem pa tu nekje ja :D[/quote]
vidva DoSadni in Matkić sta kot gojenca v vrtcu za otroke s posebnimi potrebami
WYWH je pa namestnik ravnatelja[/quote]
Ti si pa tam zaposlen, kot hišnik, ki zlorablja 5 letne fantke ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

A še nisi odišo ?

A te spet iritiravam idva mladeniča… saj jeba je ko mava midva skup manj let kot ti verjetno 😉

Mišic pa 6x več 😀

v glavi pa 10x več…

tak to je ko ostaneš za časom v 80tih (ki imajo super muziko btw)

Papa… pojdi že 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kaj piješ? :)))[/quote]
se pridružujem plačilu pijače, ploskam, twelve pointz … ☺☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


vidva DoSadni in Matkić sta kot gojenca v vrtcu za otroke s posebnimi potrebami
WYWH je pa namestnik ravnatelja[/quote]
Ti si pa tam zaposlen, kot hišnik, ki zlorablja 5 letne fantke ?[/quote]
nope … sem lastnik ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kaj piješ? :)))[/quote]
se pridružujem plačilu pijače, ploskam, twelve pointz … ☺☺[/quote]

Dej no, bomo raje dvakrat pili. Nisem škrte sorte. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Še vedno se greje tisto pivo od tekme med Bayernom in Borussio Dortmund …

Še vedno se greje tisto pivo od tekme med Bayernom in Borussio Dortmund …[/quote]

A sva potem even? Eh, jaz sem pa mislila, da bo pijača. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nm-3w, ti si se že rodil kot poraženec. Že, ko so te povlekli iz vagine si padel po tleh in fasal pretres možganov. To je pa to, ko so tvojo mamo pumpali nigerski cocki in si zdrsnil ven, kot po toboganu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Dej no, bomo raje dvakrat pili. Nisem škrte sorte. :)[/quote][/quote]

zgleda (zgoraj) , da boš morala mene prosit, da prideš do drinka ☺☺
vidva sta kompenzirala ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja, jaz pa da bosta najmanj dve, da o NM-3w pivskem podaljšku sploh ne govorim …

Ja, jaz pa da bosta najmanj dve, da o NM-3w pivskem podaljšku sploh ne govorim …[/quote]

Tako se govori! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja, jaz pa da bosta najmanj dve, da o NM-3w pivskem podaljšku sploh ne govorim …[/quote]

Tako se govori! :)[/quote]
kje in kdaj se je pa Japkica ušunjala k mojemu plačevanju???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Tale je pa vredna pijače 🙂

Tale je pa vredna pijače :)[/quote]

Res je… še bolj pa je vredna tista da ga nisva ziritirala… ker samo nekdo ziritiran bi šel to pisat za nekoga… meni se nebi dalo 😉

Starček pa itak nima kaj za delat več pa piše neke fore 😉

No vsaj nekaj zna če mišic nima 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

On s poezijo očara žensko, da mu ta razširi noge. Mu reče nazaj, ah srči, danes si pa še posebej pomehkužen, kar predala se ti bom.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tale je pa vredna pijače :)[/quote]

Res je… še bolj pa je vredna tista da ga nisva ziritirala… ker samo nekdo ziritiran bi šel to pisat za nekoga… meni se nebi dalo 😉

Starček pa itak nima kaj za delat več pa piše neke fore 😉

No vsaj nekaj zna če mišic nima ;)[/quote]

Ni vse v mišicah 🙂
Najbrž si že slišal da je pero močnejše od meča…

Me prav zanima kakšen vzorec so vzeli pri tej raziskavi. Večkrat, pri teh vzorcih (75% predebelih, to mi ni logično) imam na sumu, da zajamejo preveč starejših npr. nad 65 let. Pa glede tega koliko je samskih žensk in koliko moških, imam občutek, da prav tako. Sicer so starejši nad 65 let številčno močnejši..

🙂 kakšno iskreno olajšanje in navdušenje 🙂

ojej … fanta … a se zavedata, da sta vsako sekundo bližje smrti brez zagotovila, da bosta živa še dve sekundi ☺

pa, da vaju lahko doleti, da umreta nedolžna ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close