32-letnica kaj se mi dogaja
Ne miško, novodobni konformizem furaš ti, ne jaz. Happy familiy, pa to. Ampak ženska še vedno sanjari in tega nek terapevt, ki jo bo prepričeval, da ni potrebna, ne bo spremenil.[/quote]
A misliš, da je funkcija psihoterapevta prepričevanje žensk, da niso potrebne? haha 😀
Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]
To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.
Jaz nisem čisto ziher, da je to sploh ženska. :)[/quote]
sej ti Bikini_ tudi nisi zihr, če si to sploh ti … lahko si samo manjko sperme tvojega Moža, ki išče kam naj se vdene ☺
aja … če česa ni nima kam biti .. jejhata no ☺
Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]
To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]
Margot-, odlična izjava.
Jaz nisem čisto ziher, da je to sploh ženska. :)[/quote]
sej ti Bikini_ tudi nisi zihr, če si to sploh ti … lahko si samo manjko sperme tvojega Moža, ki išče kam naj se vdene ☺
aja … če česa ni nima kam biti .. jejhata no ☺[/quote]
A si ti gej? Mal obseden se mi zdiš z mojim možem odkar sem ga toliko hvalila. 🙂
sej ti Bikini_ tudi nisi zihr, če si to sploh ti … lahko si samo manjko sperme tvojega Moža, ki išče kam naj se vdene ☺
aja … če česa ni nima kam biti .. jejhata no ☺[/quote]
A si ti gej? Mal obseden se mi zdiš z mojim možem odkar sem ga toliko hvalila. :)[/quote]
Seveda, da je latenten pederko, to se prepozna po načinu komunikacije, kakšen “attitude” ima do ženskih in kakšen do moških piscev, pred časom je odprl temo, da ima raje “ženske” z nižjim glasom….halo Bikini_? Kaj še rabiš? Dokaz v živo?
Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.[/quote]
To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]
A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.
To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]
A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.[/quote]
Bikini_, zakaj je potrebno izjavo 24/h/dan vzeti dobesedno?
To je povsem vsakdanje ravnanje ženske tvojih let in s temi tvojimi fantazijami ladybug ni nič narobe. Ni žensk, ki ne bi fantazirale, so samo takšne, ki tega za živo glavo nikoli ne bi priznale.[/quote]
A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.[/quote]
Bikini, poročena si, pa še nič ne fantaziraš. Ti boš šla gotovo v nebesa!
A to je tebi normalno, da 24 ur na dan fantazira?? Potem me pa veseli, da sem nenormalna.
Me pa hkrati nečudi,da imajo pri takšnih ženskah CSDji toliko dela z zanemarjenimi in lačnimi otroci.[/quote]
Bikini, poročena si, pa še nič ne fantaziraš. Ti boš šla gotovo v nebesa![/quote]
Jaz sem že v nebesih. 🙂
Za vse pretekle grehe sem se pa pokesala pred poroko. Priznam pa, da z žensko nisem nikoli grešila niti me to nikoli mikalo. Najbrž nisem normalna. 🙂
In zaenkrat lahko tudi domišljijo veliko boljše izkoristim v praksi kot pa da jo nekaj brezveze kurim na suho. Tisto bom rajši na stara leta. Zakaj bi vegetirala, dokler še lahko živim.
Forum je zaprt za komentiranje.