32-letnica kaj se mi dogaja
Statistično gledano, res ne. 🙂
A zato obstaja razlog, da ji domišljija tako dela.
Če bi to cenila kar ima in bi jo to čustveno izpolnjevalo, ne bi iskala popestritve.
To je relativno. Pridna v tem primeru pomeni le to, da je sledila vcepljenim prepričanjem. Ne pa to, da je vlagala ogromno truda, da je našla resnega partnerja.
Po moje tudi. Če se on strinja s trojčkom, potem je ena fantazija že uresničena. :)[/quote]
Robi, si ti vedno čustveno izpopolnjen? Nimaš nikoli nenavadnih želja? Si vedno enak in predvidljiv? Če si na vse odgovoril z da, potem si ti dolgočasen:). Po moje je avtorica posta v popolni vezi, samo kar se njej dogaja v glavi, ni usklajeno z življenjem, ki ga ima in živi. Ujela in skočila je na vlak, ki je že davno odpeljal. Samo vidim rešitev, da to poišče v partnerju in skupaj nekaj scumprata:). Kaj ne sme imeti želja? Saj to še ne pomeni, da bo posexala vse kar lazi:). Bolje domišljija in energična ženska kot pusto mrtvilo.
Statistično gledano, res ne. 🙂
A zato obstaja razlog, da ji domišljija tako dela.
Če bi to cenila kar ima in bi jo to čustveno izpolnjevalo, ne bi iskala popestritve.
To je relativno. Pridna v tem primeru pomeni le to, da je sledila vcepljenim prepričanjem. Ne pa to, da je vlagala ogromno truda, da je našla resnega partnerja.
Po moje tudi. Če se on strinja s trojčkom, potem je ena fantazija že uresničena. :)[/quote]
Robi, si ti vedno čustveno izpopolnjen? Nimaš nikoli nenavadnih želja? Si vedno enak in predvidljiv? Če si na vse odgovoril z da, potem si ti dolgočasen:). Po moje je avtorica posta v popolni vezi, samo kar se njej dogaja v glavi, ni usklajeno z življenjem, ki ga ima in živi. Ujela in skočila je na vlak, ki je že davno odpeljal. Samo vidim rešitev, da to poišče v partnerju in skupaj nekaj scumprata:). Kaj ne sme imeti želja? Saj to še ne pomeni, da bo posexala vse kar lazi:). Bolje domišljija in energična ženska kot pusto mrtvilo.[/quote]Malo me je strah če bo vagonček dohajal to lokomotivo polno vroče pare?…… :))))
Robi, si ti vedno čustveno izpopolnjen? Nimaš nikoli nenavadnih želja? Si vedno enak in predvidljiv? Če si na vse odgovoril z da, potem si ti dolgočasen:). Po moje je avtorica posta v popolni vezi, samo kar se njej dogaja v glavi, ni usklajeno z življenjem, ki ga ima in živi. Ujela in skočila je na vlak, ki je že davno odpeljal. Samo vidim rešitev, da to poišče v partnerju in skupaj nekaj scumprata:). Kaj ne sme imeti želja? Saj to še ne pomeni, da bo posexala vse kar lazi:). Bolje domišljija in energična ženska kot pusto mrtvilo.[/quote]Malo me je strah če bo vagonček dohajal to lokomotivo polno vroče pare?…… :))))[/quote]
:)))…ti to iz lastnih izkušenj?:)) Je težko?:)))
Robi-hvala za mnenje,vendar si si ustvaril popolnoma zgrešeno mnenje o meni in zgrešil bistvo problema.Prekleto hvaležna sem za to kar imam,saj mi ni nič padlo iz neba.Domisljijo imam res že od nekdaj,vendar ne v te smeri.Bistvo je da sem naenkrat postala spolno bitje.Tako gledam tudi na druge ljudi moske in zenske.Rada bi bila spet jaz-zadovoljna in zadovoljena.
Včasih fantaziram o trojčku. 🙂
Problem je le, da ženske niste tako odprte za takšne popestritve, kot moški. 🙂
Niti ne. Včasih presenetim s čim. 🙂
Nisem odgovoril na vse z da. Potem bi bil tebi zanimiv. Samo ne vem, če bi se ti strinjala s trojčkom. 🙂
Saj ne pravim, da ne sme imeti želja. Le pomagam razumeti situacijo. Saj bi to avtorica rada.
Včasih fantaziram o trojčku. 🙂
Problem je le, da ženske niste tako odprte za takšne popestritve, kot moški. 🙂
Niti ne. Včasih presenetim s čim. 🙂
Nisem odgovoril na vse z da. Potem bi bil tebi zanimiv. Samo ne vem, če bi se ti strinjala s trojčkom. 🙂
Saj ne pravim, da ne sme imeti želja. Le pomagam razumeti situacijo. Saj bi to avtorica rada.[/quote]
Misliš reči, da tvoja ženska ni odprta za takšne popestritve:). To je vajina stvar, očitno te kljub temu osrečuje, zapolnjuje. Morda pa nekoč, nekje tudi pri tebi pride do klika, ko boš želel uresničiti kaj več kot le rutino. Moje mnenje o trojčku in podobno na tem mestu sploh ni pomembno:). Naj ti dela domišljija:))). Po moje se vsak par slej kot pred sreča s podobnimi vzorci, vprašanje je le glede intenzitete in drznosti, da uresničiš sanje.
Včasih fantaziram o trojčku. 🙂
Problem je le, da ženske niste tako odprte za takšne popestritve, kot moški. 🙂
Niti ne. Včasih presenetim s čim. 🙂
Nisem odgovoril na vse z da. Potem bi bil tebi zanimiv. Samo ne vem, če bi se ti strinjala s trojčkom. 🙂
Saj ne pravim, da ne sme imeti želja. Le pomagam razumeti situacijo. Saj bi to avtorica rada.[/quote]
Misliš reči, da tvoja ženska ni odprta za takšne popestritve:). To je vajina stvar, očitno te kljub temu osrečuje, zapolnjuje. Morda pa nekoč, nekje tudi pri tebi pride do klika, ko boš želel uresničiti kaj več kot le rutino. Moje mnenje o trojčku in podobno na tem mestu sploh ni pomembno:). Naj ti dela domišljija:))). Po moje se vsak par slej kot pred sreča s podobnimi vzorci, vprašanje je le glede intenzitete in drznosti, da uresničiš sanje.[/quote]Mislim, da je bolj delikatno o čem sanjaš, ker se lahko zgodi, da se ti sanje enkrat tudi zares uresničijo…..kar pa realno ni vedno glih prijetno…..
Ribica ti si še čist neizkuš(nj)ena…… :)))
Misliš reči, da tvoja ženska ni odprta za takšne popestritve:). To je vajina stvar, očitno te kljub temu osrečuje, zapolnjuje. Morda pa nekoč, nekje tudi pri tebi pride do klika, ko boš želel uresničiti kaj več kot le rutino. Moje mnenje o trojčku in podobno na tem mestu sploh ni pomembno:). Naj ti dela domišljija:))). Po moje se vsak par slej kot pred sreča s podobnimi vzorci, vprašanje je le glede intenzitete in drznosti, da uresničiš sanje.[/quote]Mislim, da je bolj delikatno o čem sanjaš, ker se lahko zgodi, da se ti sanje enkrat tudi zares uresničijo…..kar pa realno ni vedno glih prijetno…..
Ribica ti si še čist neizkuš(nj)ena…… :)))[/quote]
Vidim, da si ti zelo izkušen:))). Kdo bi vedu, a ne:)).
Ja, vsaka misel teži k realizaciji. In nam daje občutke nezadovoljstva dokler ni realizirana.
Je pa treba razmisliti ali smo lahko zaradi realizacije še bolj nezadovoljni, kot prej. 🙂
Niti ne. 🙂
Zato je pomembno razmerje med samo željo po popestritvi in med tem v kolikšni meri me odnos zadovoljuje.
Če mi odnos ne pomeni veliko, potem bom bolj nezadovoljen, ker bo moja fantazija bolj v ospredju, kot pa sam odnos.
Fantazije se lahko realizirajo znotraj odnosa, torej predstavljajo del. Odnos je kvalitetnejši, če znata dva manevrirati med vsem, kar te v lajfu zadane. S pravo mero, zdravim pristopom in predvsem uravnoteženostjo, česa si dva želita v partnerstvu, njun odnos raste. Ne vem, zakaj bi vse dušil v sebi, ker bi menil, da to zatira odnos in prinaša nezadovoljstvo. Če si deliktu, potem imaš že problem.
Fantazije se lahko realizirajo znotraj odnosa, torej predstavljajo del. Odnos je kvalitetnejši, če znata dva manevrirati med vsem, kar te v lajfu zadane. S pravo mero, zdravim pristopom in predvsem uravnoteženostjo, česa si dva želita v partnerstvu, njun odnos raste. Ne vem, zakaj bi vse dušil v sebi, ker bi menil, da to zatira odnos in prinaša nezadovoljstvo. Če si deliktu, potem imaš že problem.[/quote]
Saj si partnerja ne želita vedno isto in nimata istih želja.
Ne moreš vsega realizirati.
Fantazije se lahko realizirajo znotraj odnosa, torej predstavljajo del. Odnos je kvalitetnejši, če znata dva manevrirati med vsem, kar te v lajfu zadane. S pravo mero, zdravim pristopom in predvsem uravnoteženostjo, česa si dva želita v partnerstvu, njun odnos raste. Ne vem, zakaj bi vse dušil v sebi, ker bi menil, da to zatira odnos in prinaša nezadovoljstvo. Če si deliktu, potem imaš že problem.[/quote]
Saj si partnerja ne želita vedno isto in nimata istih želja.
Ne moreš vsega realizirati.[/quote]
Tako je. Lahko se pa o tem pogovarjaš in to že od vsega začetka. Samo na takšen način izveš, kaj si misli drugi.
Kaj se ti dogaja? Glede na to, da nekaj podobnega opažam pri večini 30+letnicah, ki so imele otroke pred tridesetim letom, verjetno nič posebnega.
Nekatere to sčasoma mine in se umirijo, druge postanejo avanturistke, ki hočejo svoje življenje kar naenkrat napolnit s ful adrenalina – če ne morejo recimosvingat, začnejo pa s padalom skakat ali kaj podobnega, tretje se pa preprosto ločijo. Posebna podkategorija tovrstnih ločenk si potem omisli celo dosti mlajšega moškega. In ponovno, ponavadi okorg 35. leta, izpije eliksir mladosti.
Kot so že nekateri drugi napisali, mudilo se ti je živet. Živet po svojih načrtih ne po svojih željah. Zdaj pa se počutiš staro in, čeprav si določene življenjske stvari že odkljukala, si notranje neizpolnjena in očitno tudi spolno nepotešena, brez kakšnih novih jasnih življenjskih ciljev na obzorju in brez kakšne prave radosti in veselja do rutine jutrišnjega dne. Mimogrede, a prvi pornič si videla šele pri 30ih?
Imaš pravico do svojega mnenja, vtis je pa lahko tudi napačen.
Drugače pa povem samo kar mislim. Če se ti to zdi obsojanje, je to pač stvar tvoje percepcije.
Sama se sprašuješ, če se ti meša. Ni treba, da te obsojam, ampak čisto vsakdanje pa ravno ni, da žensko tvojih let tako mede. Zato pa vedno pravim, da se mora tudi ženska, ne samo moški, zdivjat in izživet določene stvari preden začne delat otroke ali pa pristane v zvezi z nekom,s katerim ni popolnoma svoboden. Seveda boš to ponovno zanikala in vse, kar sem napisala, označila za neumnost. In tukaj sploh ne gre za moje kriterije. Moji kriteriji so moji in veljajo samo zame in za moje življenje. Drugi lahko zaradi mene živijo kakor hočejo, ampak če s svojim “problemom” pridejo prej na forum kot k svojemu partnerju, jih očitno določeno tuje mnenje zanima. Seveda lahko pri tem narediš tudi selekcijo in si izbereš samo tista mnenja, ki ti ustrezajo. Po želji.
Forum je zaprt za komentiranje.