Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ŠPELA GROŠELJ +20 kg v novem videu

ŠPELA GROŠELJ +20 kg v novem videu

Ne morem si pomagat ampak, ko sem videla novi spot, me je skoraj kap. Ženska se je zredila za vsaj 20 kg. Je pa vseeno luštkana, meni je všeč, ampak sem mislila, da ne vidim prav.

Mati ima bolno, verjetno to doda tudi stres in posledično kg.

Bila je moja seksi bombica, zdej pravo razocaranje, pa tok ma za povedat o drugih, pred svojim pragom pa ne zna pocistit.

Pa se pesmica ni bogve kaj.

Škoda je je. Res se je zelo zredila, pa bi lahko bila prav lepa ženska, če bi lepo skrbela za svoje telo.

Verjetno preživlja res nočno moro zaradi osebnih stisk.

Tale pesmica je prav prijetna, nežna, pravo presenečenje.

Ne vem, zakaj si ona ne poišče neke ustrezne strokovne pomoči, da predela ene stvari, ker ima ves čas probleme s prehranjevanjem, s partnerji ji nikakor ne gre, obnaša se zelo najstniško za svoja leta, nekak mi je je res škoda. Njeni mami želim popolno okrevanje.

Odgovor na objavo uporabnika
ne morem verjet, 12.07.2024 ob 11:28

Ne morem si pomagat ampak, ko sem videla novi spot, me je skoraj kap. Ženska se je zredila za vsaj 20 kg. Je pa vseeno luštkana, meni je všeč, ampak sem mislila, da ne vidim prav.

Čustvena lakota je razlog za prenajedanje. Lepo, da sta z mamo tako zelo navezani (kot trdi ona), ni pa to normelen odnos mati – hči. In odsotni oče, tudi ni razmerje za zdrav razvoj otrokove osebnosti. Materialne dobrine so samo t. i. kupovanje “starševske ljubezni”.

Moje nmemje.

Odgovor na objavo uporabnika
2492, 12.07.2024 ob 13:02

Škoda je je. Res se je zelo zredila, pa bi lahko bila prav lepa ženska, če bi lepo skrbela za svoje telo.

Verjetno preživlja res nočno moro zaradi osebnih stisk.

Tale pesmica je prav prijetna, nežna, pravo presenečenje.

Ne vem, zakaj si ona ne poišče neke ustrezne strokovne pomoči, da predela ene stvari, ker ima ves čas probleme s prehranjevanjem, s partnerji ji nikakor ne gre, obnaša se zelo najstniško za svoja leta, nekak mi je je res škoda. Njeni mami želim popolno okrevanje.

Mogoče se je naveličala “skrbeti za telo” in “ustrezati standardom”. Čisto v redu je, pesmica pa prijetna poletna.

Ja pa dobro no…

Stara je skoraj 40.  Enkrat več, kot ko je bila na vrhuncu svoje mladostniške kariere.Ni več mlada najstnica, kot je bila na vrhuncu svoje kariere in tista mladostniška postavca, ko je bilo treba vedno pazit na kile, kljub temu da so preskakali in prepeli cele nočli na špilih in pokurili vse, kar so dali vase.

Je tudi bolj nižje rasti in se ji vse  takoj pozna, če hrano samo že samo pogleda; je zrela dozorela ženska pri 40ih, ki pa zagotovo ne miga in ne skače po odrih, kot je , ko je bila stara 20…..  Ker ji tudi ni več treba…Toliko, za unega , ki jamra: bila je moja “seksbi bombica”

 

Zakaj bi za javnost morala izgledati popolno. Za inštalacije popolno…. Trenutno je kot je, sicer je tu nihče ne obsoja, se pa izpostavljajo kilogrami. Pridejo obdobja preizkušenj in takrat smo lahko samo opora. Mislim, da se vsak izmed nas sam zaveda kadar ni sam dobro. Res je javna oseba, vendar osebno menim, da to nima veze s kilogrami.

 

Hahahaha – v videu na 0:41 minuti pokaže dvojnega “fakiča” v kamero, medtem ko poje:……da te te te iz srca izbrišem…..:

 

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 12.07.2024 ob 14:18

Hahahaha – v videu na 0:41 minuti pokaže dvojnega “fakiča” v kamero, medtem ko poje:……da te te te iz srca izbrišem…..:

 

 

upam, da zdaj prime YT link:

http://www.youtube.com/watch?v=a4veQir4HsE

a kilogrami te motijo? daj, poglej si tale njen intervju, https://youtu.be/W0E1wYrsVVs?si=bDz8JlfQZJTsHXGI da še mal izobrazis.

Druge pevke ponavadi same migajo z ritjo v objektiv, da zrajcajo in privabijo poslušalce, tale pa je morala najeti tri lepe ritke za ta namen. 🙂 Sicer pa, nekdo sprašuje, zakaj si ne najde pomoči. Saj jo ima. Ona ima numerologinjo. Ta ji je naprimer svetovala glede cenika storitev, pa tudi pred vsakim zmenkom se posvetuje z njo. Jo baje zelo ceni in ji zaupa. Ja, vidimo, da ji res blazno pomaga.

Končno je babi podobna,prej tista suhljad ni blo za nikamor. Le tako naprej Špelčk.

Predebela je. Prestara za rdečo barvo las. Preredke lase ima za dolgo frizuro. Komad je butast.

Komad je budast, plehek. Njene kilo toliko ne motijo, ozrite se okoli, vsaka druga ženska ima preveč kg. In očitno se ona ne sekira več in to ji štejem v plust. Komad pa butast do amena. Zaradi njega bi ji bilo lahko nerodno, ne zaradi debelosti. Le kdo piše take plehke komade na prvo žogo in kdo jih želi sploh poslušati. Tisti, ki nimajo pojma o dobri muziki.

Odgovor na objavo uporabnika
Xxxx386, 12.07.2024 ob 11:36

Mati ima bolno, verjetno to doda tudi stres in posledično kg.

Ko so meni starši umirali , sem shujšala tako da sem bila že presuha. Ponavadi se v takih dogodkih shujsas. Hči je imela maturo, pa pravi da so vse sošolke shujšale .

 

Babe ve ste zmesane tiste ki jo opravljate.

Zenska ma 40. Ce ne veste se takrat zacne marsikaj dogajat. Grem stavit da ne poje tolk velik ampak ji zdravje nagaja. Plus skrb za mamo.

Je pa se neki.

Ok ko si mlad si lahko suh

Ampak ko gres proti starosti. Pa ni vec ok. Da si suh. Zakaj.

Bla od pon do petka v bolnici. S kilazo v ponedeljek 75 kg. V petek torej danes sla ven iz 67kg. Povejte mi kam bi hujsala pred 20 leti s kilam 58kg.

Jz sem predebela to itak. Ampak res ne bi hotla met manj kot 65kg. Ker so leta tu. In kokr kej zbolis kile grejo dol. Bodte pametne pa ne hujsite ce vam ni treba.

Odgovor na objavo uporabnika
Lenka se seta, 12.07.2024 ob 14:49

Babe ve ste zmesane tiste ki jo opravljate.

Zenska ma 40. Ce ne veste se takrat zacne marsikaj dogajat. Grem stavit da ne poje tolk velik ampak ji zdravje nagaja. Plus skrb za mamo.

Je pa se neki.

Ok ko si mlad si lahko suh

Ampak ko gres proti starosti. Pa ni vec ok. Da si suh. Zakaj.

Bla od pon do petka v bolnici. S kilazo v ponedeljek 75 kg. V petek torej danes sla ven iz 67kg. Povejte mi kam bi hujsala pred 20 leti s kilam 58kg.

Jz sem predebela to itak. Ampak res ne bi hotla met manj kot 65kg. Ker so leta tu. In kokr kej zbolis kile grejo dol. Bodte pametne pa ne hujsite ce vam ni treba.

Debeluška bo zmeraj zagovarjala debeluške. Špela nima niti 40 let, mislim da ima 38 let,  nikoli ni rodila. Ni v menopavzi. Živi od nastopov, od tega kako se promovira. Ni ona v Sparu prodajalka, da se lahko razlezein ji bo vseeno za izgled. Nima discipline, da ji teža tako niha. Jaz imam 49 let, dva odrasla otroka, 171 cm in 60 kg.pa sem 10 let starejša od njega in rodila sem.

Kok ste dosadne babe s temi kilami. “Jaz sem imela stres in sem shujšala”. Ja, okej, to si ti in tvoje telo. Pri enih je kontra. So pa tudi ljudje, ki radi jejo, imajo kakšno kilo več na ta račun, pa kaj pol. Meni so veliko bolj prijetni ljudje, ki znajo uživat v kosu torte, kot tiste preklaste suhice, ki štejejo lešnike in se obsesivno vagajo vsak dan. “Bi lahko več naredila za svoje zdravje”. Toliko kot ima Špela viška kil ni prav nič življenjsko ogrožujočega. Ne vem zakaj enačite bit v top fizični kondiciji z zdravjem. Zbolevajo tako športni kot nešportni ljudje. Debelost ogroža zdravje pri višjih kilažah kot jih ima Špela. Tako kot en kozarec vina na dan še ne naredi ciroze jeter ane. Pretiran šport je pa vse prej kot zdrav, da o psihološkem zdravju obesedencev tako z videzom kot s športanjem ne govorimo… Samo da se babe na kile drugih obešate in komentirate, le s kakšnim namenom, da se same bolje počutite v svojih “idelanih” postavah direkt za naslovnico.

Daj daj daj, ona je že od nekdaj lepo porejena. A ima že celo življenje 40 let? Pa tudi mame nima že celo življenje bolne, kar vi nekateri mečete naprej za razlog. Razlog njenih kg je pač hrana in amen. Saj je sama povedala, da je bila vitka le takrat, ko je redno vadila in porihtala hrano. Torej?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna244, 12.07.2024 ob 14:59

Debeluška bo zmeraj zagovarjala debeluške. Špela nima niti 40 let, mislim da ima 38 let,  nikoli ni rodila. Ni v menopavzi. Živi od nastopov, od tega kako se promovira. Ni ona v Sparu prodajalka, da se lahko razlezein ji bo vseeno za izgled. Nima discipline, da ji teža tako niha. Jaz imam 49 let, dva odrasla otroka, 171 cm in 60 kg.pa sem 10 let starejša od njega in rodila sem.

Ja,bravo zate ????? kako zelo čudovita in vrhunska ženska si ? ful si boljša od nje. Si zadovoljna zdaj, ko se tako hvalis?

Ko komentirate desce in njihove trebuhe, takrat niste tako prizanesljive, hinavke. Takrat pa leta, bolezni in stres niso olajševalne okoliščine, dec je vedno sam kriv za svojo kilažo. Pa za plešo si je tudi vsak sam kriv po vaše. De ne govorim o velikosti “orodja”. Kolikokrat kokoši zasmehujete moške zaradi tega, kot da so oni imeli kaj vpliva pri tej rasti.

pač je stara 40 kg  – zgleda še vedno bolje, kot veliko 40 letnic.

 

veliko se da popraviti z dobrimi stajlingi. oblačila, ki jih nosi v videu, predvsem kratke hlače in majčka nad popkom, pa poslabšajo sittuacijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Itak240, 12.07.2024 ob 15:19

Ko komentirate desce in njihove trebuhe, takrat niste tako prizanesljive, hinavke. Takrat pa leta, bolezni in stres niso olajševalne okoliščine, dec je vedno sam kriv za svojo kilažo. Pa za plešo si je tudi vsak sam kriv po vaše. De ne govorim o velikosti “orodja”. Kolikokrat kokoši zasmehujete moške zaradi tega, kot da so oni imeli kaj vpliva pri tej rasti.

Tako, kot vi krivite žensko, ki je rodila vašega otroka, da je sedaj po porodu spodaj preveč raztegnjena. Tudi to je nekaj, kar ni odvisno od nje same, pa vam vseeno pride prav za kritiziranje. Pa veselo kritizirate znake staranja in tulite, da so ženske že pri 30 samo še za na odpad. Tudi za staranje niso same krive. Resnica boli, a ne?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close