ŠPELA GROŠELJ +20 kg v novem videu
Škoda je je. Res se je zelo zredila, pa bi lahko bila prav lepa ženska, če bi lepo skrbela za svoje telo.
Verjetno preživlja res nočno moro zaradi osebnih stisk.
Tale pesmica je prav prijetna, nežna, pravo presenečenje.
Ne vem, zakaj si ona ne poišče neke ustrezne strokovne pomoči, da predela ene stvari, ker ima ves čas probleme s prehranjevanjem, s partnerji ji nikakor ne gre, obnaša se zelo najstniško za svoja leta, nekak mi je je res škoda. Njeni mami želim popolno okrevanje.
ne morem verjet, 12.07.2024 ob 11:28
Ne morem si pomagat ampak, ko sem videla novi spot, me je skoraj kap. Ženska se je zredila za vsaj 20 kg. Je pa vseeno luštkana, meni je všeč, ampak sem mislila, da ne vidim prav.
Čustvena lakota je razlog za prenajedanje. Lepo, da sta z mamo tako zelo navezani (kot trdi ona), ni pa to normelen odnos mati – hči. In odsotni oče, tudi ni razmerje za zdrav razvoj otrokove osebnosti. Materialne dobrine so samo t. i. kupovanje “starševske ljubezni”.
Moje nmemje.
2492, 12.07.2024 ob 13:02
Škoda je je. Res se je zelo zredila, pa bi lahko bila prav lepa ženska, če bi lepo skrbela za svoje telo.
Verjetno preživlja res nočno moro zaradi osebnih stisk.
Tale pesmica je prav prijetna, nežna, pravo presenečenje.
Ne vem, zakaj si ona ne poišče neke ustrezne strokovne pomoči, da predela ene stvari, ker ima ves čas probleme s prehranjevanjem, s partnerji ji nikakor ne gre, obnaša se zelo najstniško za svoja leta, nekak mi je je res škoda. Njeni mami želim popolno okrevanje.
Mogoče se je naveličala “skrbeti za telo” in “ustrezati standardom”. Čisto v redu je, pesmica pa prijetna poletna.
Ja pa dobro no…
Stara je skoraj 40. Enkrat več, kot ko je bila na vrhuncu svoje mladostniške kariere.Ni več mlada najstnica, kot je bila na vrhuncu svoje kariere in tista mladostniška postavca, ko je bilo treba vedno pazit na kile, kljub temu da so preskakali in prepeli cele nočli na špilih in pokurili vse, kar so dali vase.
Je tudi bolj nižje rasti in se ji vse takoj pozna, če hrano samo že samo pogleda; je zrela dozorela ženska pri 40ih, ki pa zagotovo ne miga in ne skače po odrih, kot je , ko je bila stara 20….. Ker ji tudi ni več treba…Toliko, za unega , ki jamra: bila je moja “seksbi bombica”
Zakaj bi za javnost morala izgledati popolno. Za inštalacije popolno…. Trenutno je kot je, sicer je tu nihče ne obsoja, se pa izpostavljajo kilogrami. Pridejo obdobja preizkušenj in takrat smo lahko samo opora. Mislim, da se vsak izmed nas sam zaveda kadar ni sam dobro. Res je javna oseba, vendar osebno menim, da to nima veze s kilogrami.
Alaria, 12.07.2024 ob 14:18
Hahahaha – v videu na 0:41 minuti pokaže dvojnega “fakiča” v kamero, medtem ko poje:……da te te te iz srca izbrišem…..:
upam, da zdaj prime YT link:
a kilogrami te motijo? daj, poglej si tale njen intervju, https://youtu.be/W0E1wYrsVVs?si=bDz8JlfQZJTsHXGI da še mal izobrazis.
Druge pevke ponavadi same migajo z ritjo v objektiv, da zrajcajo in privabijo poslušalce, tale pa je morala najeti tri lepe ritke za ta namen. 🙂 Sicer pa, nekdo sprašuje, zakaj si ne najde pomoči. Saj jo ima. Ona ima numerologinjo. Ta ji je naprimer svetovala glede cenika storitev, pa tudi pred vsakim zmenkom se posvetuje z njo. Jo baje zelo ceni in ji zaupa. Ja, vidimo, da ji res blazno pomaga.
Komad je budast, plehek. Njene kilo toliko ne motijo, ozrite se okoli, vsaka druga ženska ima preveč kg. In očitno se ona ne sekira več in to ji štejem v plust. Komad pa butast do amena. Zaradi njega bi ji bilo lahko nerodno, ne zaradi debelosti. Le kdo piše take plehke komade na prvo žogo in kdo jih želi sploh poslušati. Tisti, ki nimajo pojma o dobri muziki.
Babe ve ste zmesane tiste ki jo opravljate.
Zenska ma 40. Ce ne veste se takrat zacne marsikaj dogajat. Grem stavit da ne poje tolk velik ampak ji zdravje nagaja. Plus skrb za mamo.
Je pa se neki.
Ok ko si mlad si lahko suh
Ampak ko gres proti starosti. Pa ni vec ok. Da si suh. Zakaj.
Bla od pon do petka v bolnici. S kilazo v ponedeljek 75 kg. V petek torej danes sla ven iz 67kg. Povejte mi kam bi hujsala pred 20 leti s kilam 58kg.
Jz sem predebela to itak. Ampak res ne bi hotla met manj kot 65kg. Ker so leta tu. In kokr kej zbolis kile grejo dol. Bodte pametne pa ne hujsite ce vam ni treba.
Lenka se seta, 12.07.2024 ob 14:49
Babe ve ste zmesane tiste ki jo opravljate.
Zenska ma 40. Ce ne veste se takrat zacne marsikaj dogajat. Grem stavit da ne poje tolk velik ampak ji zdravje nagaja. Plus skrb za mamo.
Je pa se neki.
Ok ko si mlad si lahko suh
Ampak ko gres proti starosti. Pa ni vec ok. Da si suh. Zakaj.
Bla od pon do petka v bolnici. S kilazo v ponedeljek 75 kg. V petek torej danes sla ven iz 67kg. Povejte mi kam bi hujsala pred 20 leti s kilam 58kg.
Jz sem predebela to itak. Ampak res ne bi hotla met manj kot 65kg. Ker so leta tu. In kokr kej zbolis kile grejo dol. Bodte pametne pa ne hujsite ce vam ni treba.
Debeluška bo zmeraj zagovarjala debeluške. Špela nima niti 40 let, mislim da ima 38 let, nikoli ni rodila. Ni v menopavzi. Živi od nastopov, od tega kako se promovira. Ni ona v Sparu prodajalka, da se lahko razlezein ji bo vseeno za izgled. Nima discipline, da ji teža tako niha. Jaz imam 49 let, dva odrasla otroka, 171 cm in 60 kg.pa sem 10 let starejša od njega in rodila sem.
Kok ste dosadne babe s temi kilami. “Jaz sem imela stres in sem shujšala”. Ja, okej, to si ti in tvoje telo. Pri enih je kontra. So pa tudi ljudje, ki radi jejo, imajo kakšno kilo več na ta račun, pa kaj pol. Meni so veliko bolj prijetni ljudje, ki znajo uživat v kosu torte, kot tiste preklaste suhice, ki štejejo lešnike in se obsesivno vagajo vsak dan. “Bi lahko več naredila za svoje zdravje”. Toliko kot ima Špela viška kil ni prav nič življenjsko ogrožujočega. Ne vem zakaj enačite bit v top fizični kondiciji z zdravjem. Zbolevajo tako športni kot nešportni ljudje. Debelost ogroža zdravje pri višjih kilažah kot jih ima Špela. Tako kot en kozarec vina na dan še ne naredi ciroze jeter ane. Pretiran šport je pa vse prej kot zdrav, da o psihološkem zdravju obesedencev tako z videzom kot s športanjem ne govorimo… Samo da se babe na kile drugih obešate in komentirate, le s kakšnim namenom, da se same bolje počutite v svojih “idelanih” postavah direkt za naslovnico.
Anonimna244, 12.07.2024 ob 14:59
Debeluška bo zmeraj zagovarjala debeluške. Špela nima niti 40 let, mislim da ima 38 let, nikoli ni rodila. Ni v menopavzi. Živi od nastopov, od tega kako se promovira. Ni ona v Sparu prodajalka, da se lahko razlezein ji bo vseeno za izgled. Nima discipline, da ji teža tako niha. Jaz imam 49 let, dva odrasla otroka, 171 cm in 60 kg.pa sem 10 let starejša od njega in rodila sem.
Ja,bravo zate ????? kako zelo čudovita in vrhunska ženska si ? ful si boljša od nje. Si zadovoljna zdaj, ko se tako hvalis?
Ko komentirate desce in njihove trebuhe, takrat niste tako prizanesljive, hinavke. Takrat pa leta, bolezni in stres niso olajševalne okoliščine, dec je vedno sam kriv za svojo kilažo. Pa za plešo si je tudi vsak sam kriv po vaše. De ne govorim o velikosti “orodja”. Kolikokrat kokoši zasmehujete moške zaradi tega, kot da so oni imeli kaj vpliva pri tej rasti.
Itak240, 12.07.2024 ob 15:19
Ko komentirate desce in njihove trebuhe, takrat niste tako prizanesljive, hinavke. Takrat pa leta, bolezni in stres niso olajševalne okoliščine, dec je vedno sam kriv za svojo kilažo. Pa za plešo si je tudi vsak sam kriv po vaše. De ne govorim o velikosti “orodja”. Kolikokrat kokoši zasmehujete moške zaradi tega, kot da so oni imeli kaj vpliva pri tej rasti.
Tako, kot vi krivite žensko, ki je rodila vašega otroka, da je sedaj po porodu spodaj preveč raztegnjena. Tudi to je nekaj, kar ni odvisno od nje same, pa vam vseeno pride prav za kritiziranje. Pa veselo kritizirate znake staranja in tulite, da so ženske že pri 30 samo še za na odpad. Tudi za staranje niso same krive. Resnica boli, a ne?
Forum je zaprt za komentiranje.