ugodnosti
Ravno na račun tega, da se moški, vsaj velika večina, zelo rada slini okrog lepotic, ženske dobro skoz pridemo.
Grem v gore, moški kar tekmujejo kdo mi bo nesel nahrbtnik.
Grem na razgovor za službo pa imam takoj prednost pred ostalimi.
Lep nasmeh dela čudeže.
Pa sploh nisem oblečena v minice, nimam globokega dekolteja, petk nikoli ne nosim. Se pa okusno uredim, lepo nasmehnem in to je to.
Priznam kaj?
Da mi videz pomaga? Ja, to je kristalno jasno, da lepe ženske pridemo bolje skoz.
Imam končan faks, odlično službo, poleg službe služim še kot fotomodel, moški se vrtijo okrog mene in se trudijo naredit name vtis. Kaj boljšega še hočem?
Če se moški lepijo na videz, je to njihov problem. Se trudijo biti kavalirji do mene. Jaz pa vzamem kar nudijo.
Če mi ponudijo denar za poziranje, zakaj pa ne?
Eh, potem pa nisva, jaz sem prodajal umetni gnoj in semena…. :))))
Razen če si promovirala omenjene izdelke ;)[/quote]
tole se bere kot, da si tam, kjer je pozirala drkal
Ti kar. Samo, da bo jasno:
Imam visoko izobrazbo, temu primerno službo.
Ne nosim petk oz. zelo redko. Minice tudi zelo redko, v službo vsekakor ne. Globoki dekolteji tudi zelo redko, in seveda ne v službo.
Ne slečem se do golega, ko poziram. Poziram pa res tudi v kopalkah.
Nikoli ne varam. Nisem avanturistka. Rada imam pozornost moških, brez dotikov seveda. Pri meni odpade recimo, da bi pozirala in da bi me smel kdo otipavat.
Zvesta sem partnerju.
Forum je zaprt za komentiranje.