Sprašujrm se, če sem k…..?
Imam 32 let, pa sem še vedno samska, imela sem 3 resne zveze, pa se ni obneslo, ko sem bila v zvezi nisem nikoli varala. Fant, kateri mi je všeč, mi je dejal, da se ne more z menoj spustiti v resno zvezo, ker sem imela preveč moških, čeprav bi si to želel.Vsega skupaj sem jih imela 15, pa me res zanima ali ženska nima pravice uživati v svojem telesu, ali jo mora družba takoj ožigosat z k…., ali pa se moški bojijo, da je kdo boljši od njih.
Ene jih dajo čez 100 in več pa se še vedno počutjo, ko device marije. Si tisto kar si in po tem kar si napisala ne moreš bit k…a. Za moškega je lahko večja k***a tista, ki je samo enega obbdelala in to tako, da mu je sesula lajf, ker ji je to pač dovolil. Bolj ga nekaj drugega moti na tebi, kot to kar ti je rekel. Pa kaj ga ma za brigat kaj si imela v preteklosti, če si mu pokazala srčnost.
🙂 za moškega je ku*ba tudi tista, ki mu ne da. vprašaj kelnarce, kolikokrat se jim zgodi, da jih s ku*bo ožigosa moški, ki se mu niso pustile zafrkavat. sicer pa … si to, kar se počutiš. kar se mene tiče je tvojih 15 pri tvojih letih čist ok. ša če bi jih imela 100 še vedno ni rečeno, da veš in znaš vse. vašna je valiteta, ne kvantiteta. dotičnemu tipu si skoraj zagotovo zbila ego, ker si jih imela več od njega. moški so silni občutljive živali. 😉
Tatjana, glede na to da si do 32. leta imela 15 moških, tukaj nastopi problem da se menda vsak moški vpraša, kaj je narobe s teboj da se ti z nikomer od njih ni dolgoročno obneslo. Dobijo pomisleke ali si sploh sposobna resnega, zrelega odnosa. Ta fant se upravičeno sprašuje, ali je varno in smiselno se s teboj spustiti v resno zvezo. Možno je pa tudi da je imel on le nekaj punc (mogoče tudi nobene), pa zato ne more preko tega da si jih ti imela toliko.
Mmg, ti je on očital da si k***a?
Bodi vesela, da sta to takoj razčistila. Ima pač taka načela, če mene vprašaš, je butasto, njemu je pač to pomembno. Mogoče zato, ker je nesamozavesten glede seksa, mogoče je tako vzgojen in se ne more otresti takih predsodkov, mogoče je pa preprosto ozkosrčna oseba, ki ne zmore pogledati onkraj tistega, kar je očitno na prvi pogled. Kakorkoli že, s takim tipom ne bi mogla biti srečna, ker je verjetno še kaj druge podobne predsodkovne navlake v njem …. ponavadi je.
On bo raje izbral kako tako cvetko, ki potem na Nezvestobi začne svoj prispevek z Nikoli si ne bi mislila, da se bo to zgodilo meni … in na koncu navrže, naj kamen vrže tisti, ki je brez greha.
Če bi bila moški, bi tudi mene motilo najprej to- kako da nobeden od 15 ni bil pravi dolgoročno?
številka drugače ni važna, imaš tudi profesionalke, ki se v nekem obdobju potem poročijo, pa partner gre preko tega, imaš popedenane žene, ki se kasneje spustijo v obrt, ti si pa le iskala pravega, nisi k****, one storitev zaračunajo.
Zanimive besede od nekoga, ki priznava, da je tudi sam imel nekaj avantur. Ampak ženkica mora bit pa devička.[/quote]
Ja normalno da sem jih imel, samo to je drugač. Nekaj druga sem hotu povedat. Recimo tudi jes ene par takih poznam ko ima za sabo že uf…. ane. In s tako nebi nikoli imel kej več kot avanture pa še za to bi nekejkrat konkretno premislu eto ;).
On se pač boji, da bo samo 16. v vrsti in da bo kmalu za njim prišel 17. Človek pač želi nekaj stabilnega. To ne pomeni, da ti tega nisi sposobna, toda tvoje izkušnje do sedaj tega niso pokazale. Ima upravičen dvom. To ne pomeni, da nisi vredna, le drugega si moraš poiskat, ki ga ta informacija ne bo toliko premaknila.
Če si pričela, pri 17-ih je 15 fantov do 32-ega leta ravno eden/leto. Zaradi tega te jaz ne bi nikdar označil za k#%&o, ker je to verjetno bila tvoja zavestna odločitev da poskušaš čimveč, imaš pa dobro podlago, da se sama tako počutiš in če se sprašuješ, nimaš prav čiste vesti.
Če pa se postavim v vlogo nekoga, ki si s teboj, s takimi referencami poskuša ustvarit resno zvezo, ki pa temelji na drugih vrednotah, imaš zelo trhle temelje in je skepsa čisto na mestu, čeprav si rekla, da v zvezah nisi varala.
Postavlja pa se vprašanje tvoje kredibilnosti…izgleda da se hitro naveličaš oz.ti tista zavestna/podzavestna želja po eksperimentiranju vedno znova prihaja na plano in ga zato s tega vidika razumem…še posebej zato, ker sam vem, kako je, če se nekdo poigrava s tvojimi čustvi.
Nekateri smo pač bolj čustveni kot drugi in tisti, ki si želimo vnašati v odnos pristna čustva ponavadi povlečemo ta-kratko.
Če pa misliš resno in če ti je kaj do njega pa veš samo ti. On ti je dal jasen znak, kaj ga moti, torej ima resne namene…
Pa menda ja nisi naletela na matjažkota?[/quote]
Boom, sve žene so k*** osim tvoje majke. Izvini, i tvoja majka je ženo! :)))
Pametne to ponavadi zamolčijo. 🙂 To je vse odvisno od lastnega etičnega vidika, ki ga ima posameznik – če je bil moški npr. tudi ženskar, se boš pač lažje usklajevala s takšnim zaradi podobnih pogledov in izkušenj, ker številu partnerjev ne bo dajal večjega pomena. Za dolgotrajnešo zvezo si moramo biti pač podobni v razmišljanju, vrednotah, pogledih, pričakovanjih…
Tu se potem edino postavlja vprašanja, kateri so bili ta resni oziroma kaj se je štelo za resno zvezo. bile so tri. :))
Meni se št. 15 ne zdi tako visoka. Me zanima, koliko je pa pri moških tista številka. 1 ?…
2 ?…
To je res rahlo krivično. Če se ženska prepušča nekim avanturam, jo takoj (moška populacija?) ožigosa za k*rbo ali pa vsaj tisto “ki rada da”. Če jih ima moški nekoliko več, pa ga trepljajo po ramenu in mu zavidajo, kako mu to uspe.
In res ne vem, zakaj naj ne bi ženska uživala v nekih priložnostnih zvezah, v končni fazi se samo enkrat živi. Le zakaj naj ne bi polno živela, če nima nekih drugih moralnih zadržkov.
Sicer pa avtorica ni nikjer pisala, kaj je bil razlog za razpad njenih odnosov. Mogoče pa ni bila njena želja to, ampak želja sovpletenega.
Mislim, a živimo v času dinozavrov?
On se pač boji, da bo samo 16. v vrsti in da bo kmalu za njim prišel 17. Človek pač želi nekaj stabilnega. To ne pomeni, da ti tega nisi sposobna, toda tvoje izkušnje do sedaj tega niso pokazale. Ima upravičen dvom. To ne pomeni, da nisi vredna, le drugega si moraš poiskat, ki ga ta informacija ne bo toliko premaknila.[/quote]
No, jaz pa iz srca upam, da je ta ŽE 16. v vrsti, ker, če ga ni takoj po tistem vrgla čez prag potem se naj zaradi mene kar lepo sprašuje še naprej.
On se pač boji, da bo samo 16. v vrsti in da bo kmalu za njim prišel 17. Človek pač želi nekaj stabilnega. To ne pomeni, da ti tega nisi sposobna, toda tvoje izkušnje do sedaj tega niso pokazale. Ima upravičen dvom. To ne pomeni, da nisi vredna, le drugega si moraš poiskat, ki ga ta informacija ne bo toliko premaknila.[/quote]
No, jaz pa iz srca upam, da je ta ŽE 16. v vrsti, ker, če ga ni takoj po tistem vrgla čez prag potem se naj zaradi mene kar lepo sprašuje še naprej.[/quote]
Se strinjam z Margot, čeprav če smo realni, tudi jaz ki sem sicer dobro dobrih 5 let mlajši od tebe moram priznat da je 15 kar lepa cifra, celo za moškega. Sicer nisem vsake ki bi jo lahko pa nisem niti na polovici te številke 🙂
Tak da ja ni glih to cifra za katero bi reko ok vredu, gremo dalje.
Je pa res da jaz nebi obsojal nobene punce na številu njenih partnerjev
Forum je zaprt za komentiranje.