Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lj – Gre kera na sprehod? :)

Lj – Gre kera na sprehod? :)

Prijeten, samostojen, simpatičen, komunikativen 31- letni ljubljančan želim spoznati žensko za kak skupen sprehod čez dan po Tivoliju ali kje drugje. Če pride do iskric tudi kaj več… Ne čakaj in mi piši 🙂 Sem visok, modrook, rjavolasec, rekreativni športnik. S smislom za humor:)) Ženska naj bo od 25-30. Ne iščem avantur.

Marko:)

A ni zdaj malo prevroče za sprehode čez dan? :)) Poleti bolj paše kakšen večeren sprehod; meni je sploh všeč stari del Ljubljane, kjer se zdaj tolikooooo dogaja. Verjetno tudi zaradi tega, ker sem bolj poredko v Ljubljani …. v Tivoli pa sem bila menda samo enkrat, pa tudi ne bi šla več :)))

Ja tud zvečer po Lj lahko… Hvala 🙂

Bibitka, za sprehod pa je ta Marko navedel kar precej podatkov o svojem vizualnem izgledu, med drugim tudi to, da ima modre oči. Mislim, da barva oči igra pomembno vlogo pri sprehajanju, verjetno se manjkrat spotakneš ob kakšno drevesno korenino. :))

Jaz bi morebiti šla, toda ugotavljam, da sem prestara 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Si 30 in pol?

Hm, kaj pa si potem obeta od mlajših kot 30 – da se večkrat spotaknejo ali manjkrat???

Za lupit fižol nisi prestara! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ja sem videla, ampak roko na srce meni niso najlepše modre, ne bom pa rekla, da niso lepe, to pa ne:)

Pa tudi jaz sem predaleč, da bi hodila v Ljubljano na sprehod.:)

Za lupit fižol nisi prestara! :D[/quote]

Za lupljenje fižola, krompirja,…. olupim vse kar se da, zlasti pa “bančno kartico” :-))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Barva oči sploh ne igra nobene posebne vloge. Imaš modre oči, ki so zelo lepe in tudi take, ki niso nič posebnega, celo zelo hladne, steklene. Bolj važen je pogled iz tistih oči.

Je nekam hud kriterij postavil, celo ne sme biti enako stara kot je on sam. ;)) Mislim, da njegovim zahtevam ustreza Princeska, ki pa manjka, očitno je odpotovala.

Dejte no nehat,…..

Saj res, da je izbral napačen kraj za samopromocijo in iskanje ˝prijateljic˝, vendar to še ne pomeni, da se moramo drugi norčevat iz njegovega oglasa…..

Živi in pusti druge živeti.
Če ni nič pametnega za napisat, preskoči temo pa je …a ni škoda časa….!

Saj se noben ne norčuje, daleč od tega. Ker je njegova tema kar samevala in se pomikala proti dnu, smo mu s tem, ko nismo “nič pametnega napisali” naredili uslugo, da je tema na vrhu.

Mogoče pa se najde kakšna kandidatka… 🙂

Ja, mi mu v resnici delamo uslugo. Čim več dodajamo, tem bolj se tema drži pri vrhu. Enako smo počeli pri tistih dveh bodočih mladoporočencih, ki sta potrebovala naše glasove. ;))

Ne pride v poštev in ni škoda časa. Pa še uslugo mu pravzaprav delamo.

Ma bejžte no…..nagajivčki….

Raje pejte na pir al kofi, resno………:) 🙂 🙂

Že večkrat sem prebrala v kakšnih bukvah o človeških značajih, da so imetniki modrih oči nagnjeni k lažem in manipuliranju, bolj ko so svetle, bolj lažejo…kao. Meni niso nič posebnega, na nek način so mi celo moteče če so zelo svetle, mi delujejo nenaravno, celo bolno.
Zelo so mi pa všeč temno rjave in zelene; vsekakor pa je vedno pomembno kakšen pogled sili iz oči in ne njihova barva.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Barva oči sploh ne igra nobene posebne vloge. Imaš modre oči, ki so zelo lepe in tudi take, ki niso nič posebnega, celo zelo hladne, steklene. Bolj važen je pogled iz tistih oči.
[/quote

Kaj ti bodo lepe modre oči na moškem? V kopalke ga spraviti in gresta na kopanje, potem malo poškiliš med noge, pa potem takoj oceniš, če se splača z moškim kaj imeti. 🙂 Včasih se delaš, kot da ne znaš šteti do pet. :))))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Si 30 in pol?[/quote]

Ne, spomladi dopolnila 31 let…počutim se pa kot da jih imam 15 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Pomembno je ali to tud verjameš? In to brez kakšne argumentirane razlage… najverjetneje si je pa to izmislil nekdo, ki ga je razočarala oseba, z modrimi očmi. Potem se je v tem našel še kdo, ga potrdil in še kdo in že je nastal mit, ki ga nekateri jemljejo kot pravilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za sive očke velja rek: sive lažnive….. 🙂

Meni so tudi ful všeč temno rjave, smaragdno zelene pa … dol padem :))


Pomembno je ali to tud verjameš? In to brez kakšne argumentirane razlage… najverjetneje si je pa to izmislil nekdo, ki ga je razočarala oseba, z modrimi očmi. Potem se je v tem našel še kdo, ga potrdil in še kdo in že je nastal mit, ki ga nekateri jemljejo kot pravilo.[/quote]

Med posti je bila večkrat omenjana barva oči in sem se spomnila na to, kar sem že nekajkrat prebrala. Drugače pa verjamem, da vsi lažemo ne glede na barvo oči, eni več drugi manj, tudi resnic obstaja več, ni ene same….

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[/quote]

Vidim, da se ti na vse pretege trudiš mene naučiti šteti do pet. 🙂

Ojej, kaj se je pa zgodilo z mojim citatom? Tisto, kar je Matjažko napisal, je kot, da bi sama napisala.

Antilopa

Ah, do 5 si pa menda že prišla. Če obujaš spomine za 20 let nazaj, ko je bila tista vročina in je tako žgalo poleti. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close