Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek KAJ DELATE V TEM VREMENU

KAJ DELATE V TEM VREMENU

Zanima me kaj počnete v tem žalostno deževnem vremenu, mi se igramo z našim malim sončkom in prav škoda ker dežuje ker ne moremo nič ven.

Lp Mateja

mateja

V H&Mju prodajajo take svetovne hlače (za otročke) , ki so kot ribiške (iz gume), zraven imajo pa še neako palerino in kapo za v dež. Mi našemu damo še dežne škornje na noge in smo pripravljeni za po lužah skakat. Problem je edino, ker midva z možem nimava tako fine “dežne” oprave in sva ponavadi midva že čisto premočena, mali pa bi še kar skakal po dežju.
No, če je pa vaš “sonček” še v vozičku je pa stvar še lažja, kupiš prevleko za dež in geš lahko kamorkoli 🙂
Samo moj predlog.
Drugače pa sva šla midva danes že s kolesom na (moj) faks (ravno ni deževalo), zdajle pa spi, jaz pa se grem znanost 🙂

Jaz sem v službi od 9.30, sama, delam ko zmešana, delala bom do 18. (uradno) in potem se grem učit za strokovni izpit. Sem kaj pozabila? Ja, jest in pit sem pozabila oz. nisem utegnila, na wc do sedaj tud še nisem šla, pa tudi več ne vem, kaj pomeni spat celo noč brez knjig, zvezkov in zapiskov do pozne noči in spet od zgodnjih jutranjih ur.
Tako, da vsem, ki se nimate kam dat, predlagam, da se dolgočasite in ležite in počivate na divanu pred televizorjem, računalnikom ali igricami, nikoli ne veste, če je to morda zadnjič. :-)))
Hvala za to pavzico, zdaj pa šibam spet delat! Čao!

drkamo:)))
razmišljam o poletju.pa savnah in bazenih.
a gre kera zdraven:)))

Tud razmišljam o tem… O razvajanju v masažni kopeli z mehurčki, okrog sveče, cvetovi pa pena pa masaža… Na sneg raj ne mislim, ker mene slabo vreme že itak dela slabe volje… še spala sem nenormalno dolg in kr nič ni po načrtih.

Aja kaj delam, 🙂 Niti ena pametna stvar mi še ni uspela…

A TIPA MAŠ ŠE?

Jest grem sedaj na tai chi potem gremo pa še v čajnico na čajčka pa malo poklepetat .

Ma v takem vremenu ni druzga za delat kot spat! Pa še slabe volje sem tko da…je še najbolš v odejo se zakopat pa zasmrčat 🙂

Ja lina sej smo bili mi tudi z našim malim zunaj, star je že leto in pol tako da je veselo korakal po lužah saj ga ne moreš imeti notri igračk se hitro naveliča ko pa gremo ven je pa takoj spet dobre volje je čisto nor na tovornjake, kombije in veselo kaže na njih ko se peljejo mimo, tako da vreme čisto nič ne vpliva na to da ne bi šli ven pa tudi ni tako grozno mrzlo.
Koliko je pa vaš otroček star?

Lp Mateja in uživajte tudi tisti ki pančkate ali počnete karkoli drugega.

mateja

Jaz pa prav obožujem take dneve. Edino malo me moti, da zebe, ker piha, ampak drugače je prav lepo. Še posebno, če imaš prijetno družbo.
Ob takih deževnih dnevih se rada sprehajam po mestu, rada posedim v lokalu in gledam skozi okno ter opazujem ljudi, rada berem in hkrati poslušam, kako pada dež. Najlepše pa je zvečer zaspati s takim zvokom.

No ko vidm tak dan me mine vsa volja po živahnosti in želja da sploh grem kam iz stanovanja..najrajš se skobacava z lubijem u zavetje tople posstlce, pogledava kak film, se mal pocrkljava…ko sm sama pa mal berem, visim na računalniku…vse samo ven ne 🙂

Uh kaj delam…standrdno sibam okrog..v sluzbo..na fax..domov..ven…bi se pa tud najrajs km skrila za ene dva dni pa se mal naspala..,pa kje k ni casa pa se dons me caka ena zurka..jutr najbrz tud.pol je pa ze vikend in sploh ful stvari za pocet.. 😉

www.studentarija.net

Včeraj je blo prav luštno. Kosilo, pol akcija z lubijem, mal gospodinjstva, joga, pa še ena akcija pred spanje. Zunaj pa dež in mraz. Danes pa po kosilu mal pospravljanja, vsak na svojo rekreacijo, jaz sem itak prva doma, ker se mi ne da po zakajanih lokalih letat. Bom mal tv gledala- ob četrtkih je moja detektivka in lubija čakala. Jutri mam pa itak že splanirano popoldne. Tko da, mene ta vreme prav nič ne moti.

Hojla Afna*,kako si danes kaj?Kot vidiš še ni snega in bo treba še malo počakati.

Mmmmmm zima je pravi čas, da izkoristiš proste trenutke za razvajanja taka ali drugačna…..

Hay tudi tebi. Pa ga res ni. Včeraj, če nebi imela joge, bi lubija prosila, da naju mal proti gorenjski zapelje, da bi šla na en sprehod po snegu.

Zvezdica, a veš kaj bi blo fajn? Če bi naju, ko bi bila v avtu zamedel sneg. Midva pa sama, pa tista odeja na avtu. Mislim, da bi se počutila kot v gnezdecu.

Si pa res romantična duša,kot jaz.Ali vaje za jogo delata oba ali samo ti?

Mmmmmmmmmmmmmm……..upam, da bi naju ornk zamedlo in da naju dolgo ne bi mogli rešiti……

Zvezdica zelo si vroče navihana.Kaj pa če še jaz pridem mimo zasneženega avta in pogledam notri?

Nič hudega potem bi to poimenovali, kot pravi -mm najbolj nesramen…..pa veš da ni lepo motit prijetnih stvari ,če nimaš kaj zaminljivejšega za ponudit? 🙂

Sam jaz. Prvič pravi, da ni za moške, drugič ne verjame v duhovne blablaje. Mi gre kar na smeh, če si ga predstavljam, da bi jogo vadil.

:))

Afna si mi dala ideo kako popestriti večer ,mogoče še jaz koga nagovorim ,da me pelje v gore ali pa na jogo in upam ,da naju na poti nazaj zasuje sneg……lp

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close