Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zmenki za zjokat

Zmenki za zjokat

Odgovor na objavo uporabnika
jokers, 26.12.2022 ob 09:16

hmm, pričakoval sem zabavno temo, dogodivščine posameznikov (jebi ga forum je itak pred propadom, pa ni obiska..) pol pa skor dve strani napadanje avtorice… in ena bolj tragična o zabavi v kamionu… Pa.., kje se najdete tako zadeti troli na tem svetu, da dobesedno serjete v temah….

avtorica je lepo opisala situacijo.. in jasno napisala, da jo je tip vabil na pijačo.., kaj je tukej za filozofirat… Ni ona njega vabila na pijačo..

Ta, ki vabi, more plačat to zadevo na katero nekoga vabi… sicer ajde, bi tud mene odbilo, če bi ženska naročila pivo.., ampak ajde, pol leta nazaj je bila dobesedno ubijalska vročina.. in kaj je bolj osvežilnega kot hladno mrzlo pivo..

kar se pa teh zmenkov tiče.., sem že opisal tukej.. 1x se z eno zmeniva na blef v enem lokalu, ona uleti v  neki rdeča kratki jakni, pa rokavičke, dol neke kavbojke, ej čisto mimo.. in prec, ko sem jo videl, sem si mislil.., phuuu, nič od nič od ženske, jebi ga..  Pa ok., se vsedeva.., pijača, pogovor steče.., ko ona men začne nabijat kakšen more bit tip za njo (pa mislim, da sem celo ustrezal njenim žejam, samo sem bolj poslušal kot govoril..) hehe.. ok., sem si mislil, če ima človek vizijo jo pač ima.. Težko sem jo poslušal in mi je stalno bilo na koncu jezika, da ji rečem…, človek, ti se niti malo ne zavedaš kakšna rupa si za moško oko.. prvo na zunej in pol, ko sem jo poslušal pa še na note, pijačo sem kljub temu, da jo bi najraj poslal na prizemljitev jst plačal, saj sem jo jst povvabil, heeh..

to kar je avtorica teme opisala…. se komot lahko reče za tega tipa, da je čista rupa…, no njej je mogoče bil  ta tipvsaj na zunej ok. heh.. Men tista bejba ni bila v nobenem pogledu.., sm kaj čes, zaradi gentelmenske olike ji pač tega nism mogel direkt v faco povedat..

POpay, a te je zmotila kratka rdeca jakna ali kavbojke? Ker kavbojke so vsesplosno uporaben kos, ki se ga da kezual ali elegantno nosit, odvisno na ostale kose, pa tud verjetno oblacilo v skoraj vseh omarah..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10010, 26.12.2022 ob 10:53

“Povabil me je na kosilo”

“Zaključiva večer in pokličeva natakarja”

???

Pa daj vsaj malo pazi v tem nakladanju, no.

Zmenila sva se ob 16.00. Pozno kosilo,ker delam do 15.00 mi to ustreza. Čakala na hrano v restavraciji cca. 45-60 min. Razen torte, hrana ni v naprej pripravljena. Jem počasi,ker mi tako paše. Pijem pivo,ker mi je dobra. Če vozim pijem brezalkoholno pivo, rajši kot gazirane pijače. Napisala sem,da je bil zmenek zanimiv..smeh in sproščena atmosfera. Rada se družim z zanimivimi ljudmi.. to ne pomeni ,da grem z njimi v posteljo.Okrog 20.00 sva zaključila večer.

@Zartrose

itak, da ni s kavbojkami nič narobe ampak so bile preširoke za njeno suhe noge..,  v glavnem..  brezvezno je zgledala, dalo se bi o tem še pisat, sm zdej morem s trem modelom @Patetiki razčistit v tej temi..

………………..

za

@Patetiki

model, bom odprl za tebe novo temo, se vidiva v tisti temi…, v tej temi si ne bom več izmenjaval komentarjev s tabo, da se teme ne dviguje zaradi prepucavanja…..

 

?

..

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 26.12.2022 ob 11:19

Odgovor na objavo uporabnika
PurePleasureSeeker, 26.12.2022 ob 07:15

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.12.2022 ob 21:01

Odgovor na objavo uporabnika
PurePleasureSeeker, 25.12.2022 ob 19:56

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.12.2022 ob 19:31

Odgovor na objavo uporabnika
PurePleasureSeeker, 25.12.2022 ob 19:26

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 25.12.2022 ob 19:01

Odgovor na objavo uporabnika
PurePleasureSeeker, 25.12.2022 ob 16:56

Jaz če povabim na kavo, pijačo kosilo…tudi plačam in pri tem vztrajam. Večina žensk reče da bodo naslednjič. Jaz diskretno potiho rečem, ne skrbi, ne rabiš o tem razmišljati…jaz sem te povabil. Potem me vabijo in tudi želijo plačati…je pa res, da moja ciljna skupina od 35 let navzgor, večina 40-55 let. Redkokdaj  mlajše kot 30 let.

Nekateri tipi pač ne razumejo osnovnih zadev ali pa so enostavno težki škrtuhi. Večina je pa itak poden, funkcionalno nesposobnih, ne znajo komunicirati, ne znajo se pogovarjati…

ker si ti ful starejši ali kaj je razlog, da ne mlajših od 30?

Star sem 49, ne vem če to pomeni da sem full starejši. Bolj je stvar v vsebini, življenjskih izkušnjah…medgeneracijskem ujemanju. Poznam tudi fajn študentke…ampak se nekako ne vidim v njihovi družbi. To se zgodi res izjemoma.

za 30 letnico bi znal bit, za 40 do 55 pa idealen, kar se tiče let.. sprašujem zato, ker tule dosti pišejo, da so že 25 letnice za njih prestare, tako da je osvežujoče prebrat drugačen komentar.

Načeloma se jaz leti ne ukvarjam, če mi je všeč mi je všeč… Ampak se mi zdi, da se v tem starostnem razponu najbolje ujemam z ženskami. Njim pa zgleda tudi ustrezam ? če ne me verjetno ne bi vabile…

?

Kar nekaj jih poznam, ki so približno mojih let in res targetirajo punce stare 21-25 let. Lepo za pogledat, drugače pa je zame to popolnoma no go cona.

No saj zato..tule gor se na veliko pljuva cez 25+ in vec stare zenske..

Kdo so tisti, ki pljuvajo po ženskah, ki so starejše od 25 let? Tisti, ki ne znajo in niso sposobni komunicirati z ženskami, ker niso sposobni ločevati normalnih žensk od toksičnih jim drugega ne preostane…ker so jim na koncu za vse krive ženske.

Ko se bodo naučili komunicirati z ženskami, razumeli kaj je za ženske pomembno, ločevati normalne od toksičnih itd. jim ne bodo za vse krive ženske, ki so starejše od 25 let.

Sicer je za to zelo zelo zelo malo upanja, ampak nikoli se ne ve. Ženske niso enostavne, ampak ko naučiš bistvene stvari potem kar lepo teče in se razvija. So pa izjeme, ki so izredno naporne kjer ni Bistveno je to, da sem se naučil hitro prepoznati take in se z njimi ne ukvarjam.

Odgovor na objavo uporabnika
PurePleasureSeeker, 26.12.2022 ob 15:42

Kdo so tisti, ki pljuvajo po ženskah, ki so starejše od 25 let? Tisti, ki ne znajo in niso sposobni komunicirati z ženskami, ker niso sposobni ločevati normalnih žensk od toksičnih jim drugega ne preostane…ker so jim na koncu za vse krive ženske.

Ko se bodo naučili komunicirati z ženskami, razumeli kaj je za ženske pomembno, ločevati normalne od toksičnih itd. jim ne bodo za vse krive ženske, ki so starejše od 25 let.

Sicer je za to zelo zelo zelo malo upanja, ampak nikoli se ne ve. Ženske niso enostavne, ampak ko naučiš bistvene stvari potem kar lepo teče in se razvija. So pa izjeme, ki so izredno naporne kjer ni Bistveno je to, da sem se naučil hitro prepoznati take in se z njimi ne ukvarjam.

A daj, kot da je kakšna umetnost čvekat z ženskami. Jaz s sodelavkami pri kofetu komot blebetam vsakdanje stvari in mi je čisto vseeno, katera je toksična, karkoli to sploh pomeni.

Odgovor na objavo uporabnika
funfle, 26.12.2022 ob 17:10

A daj, kot da je kakšna umetnost čvekat z ženskami. Jaz s sodelavkami pri kofetu komot blebetam vsakdanje stvari in mi je čisto vseeno, katera je toksična, karkoli to sploh pomeni.

Čvekat o plitvih zadevah z ženskami ni nič posebnega. Če pa si se sposoben pogovarjati o globjih zadevah potem spadaš v tistih 10%, ki znajo. Večina tega ni sposobna in nikoli ne bo sposobna. To ni moje mnenje, to je dejstvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kruta realnost, 26.12.2022 ob 17:25

Čvekat o plitvih zadevah z ženskami ni nič posebnega. Če pa si se sposoben pogovarjati o globjih zadevah potem spadaš v tistih 10%, ki znajo. Večina tega ni sposobna in nikoli ne bo sposobna. To ni moje mnenje, to je dejstvo.

A kakšnih globljih stvareh pa ti razpravljaš s sodelavkami, sorodnicami, znankami?

Ne samo na zmenku ampak ob vsaki priliki je normalno, da plača tisti, ki je povabil! Povabiš človeka na kosilo, potem pa od njega zahtevaš, da ga plača, čemu je pa to podobno?? Znesek se deli kvečjemu, če je skupna odločitev, da se pač nekam gre.

Odgovor na objavo uporabnika
funfle, 26.12.2022 ob 17:30

A kakšnih globljih stvareh pa ti razpravljaš s sodelavkami, sorodnicami, znankami?

Ali misliš, da je res to tebi treba razlagat? O čem se pa ti pogovarjaš? O modi, čevljih…

Pa tisti, ki lastnega staranja ne zmorejo sprejet in tisti, ki niso dorasli zenskam priblizno njihove starosti.. mlado namrec lahko po svoje preoblikujejo, tistih ki pa vedo kdo so in kaj zelijo in kaj ne, pa ne morejo.. blesavo izpade ko te nekdo prepricuje, da neki si, kar pac nisi in to z namenom, da pride do svojega cilja..od takih samo stran..  in tako pridemo do toksicnosti tudi v moskem svetu.. jih je dost v obeh svetovih, zato za lastno dobro prav pride jih prepoznat in jih izlocit iz svojga lajfa..

Hej hej, upanje umre zadnje 😉

Za PurePleasureSeeker

Odgovor na objavo uporabnika
Kruta realnost, 26.12.2022 ob 18:49

Ali misliš, da je res to tebi treba razlagat? O čem se pa ti pogovarjaš? O modi, čevljih…

A tebi naj to razlagam? Ko boš kdaj v ženski družbi, boš že videl, o čem se pogovarjajo.

Ma ne vem, komplicirate s tem kdo bo kaj plačal.

Jaz bi z nekom, ki ga ne poznam še dobro verjetno plačala svoj del, on svoj. Pošteno. Pa naj je vsak kar mu paše. Tudi v družbi zadnje čase s komerkoli gremo skupinsko, vsak odbije/plača pri blagajni svoj del. Vedno štima. Vsi zadovoljni. Nihče se ne počuti izkoriščenega.

Jaz nikoli nisem marala tega, da mi nekdo časti. Sploh moški. Nosili darila, meni pa ni bilo všeč..enega sem tako nekoč zavrnila in je rekel, da je nevljudno zavrniti darilo. Ma če ti stokrat rečem, da ne in da nočem nič, potem se nimaš pravice niti užaliti. Vem, da ni bilo prav, a od takrat sem imela potem mir. Sem mu pred tem večkrat lepo razložila in povedala, ampak nekateri ne enostavno ne slišijo ali ne razumejo.

Odgovor na objavo uporabnika
funfle, 26.12.2022 ob 22:14

A tebi naj to razlagam? Ko boš kdaj v ženski družbi, boš že videl, o čem se pogovarjajo.

Govoriš o tem, ko si v družbi z več ženskami ali ko si v družbi ene ženske? Velika razlika.

ti tipčki serijsko vabijo ženske na zmenke, na piajčke, kosila, večerje. Vozijo se po 200 km daleč in podobno. Večinoma  zmenkarijo preko spleta. In potem se nabere teh stroškov. Zato nočejo “sponzorirat”  kar vse ženske po vrsti, če nimajo garancije, da niti seksa ne bodo dobili.

Vem, da je ženski,  ki je resna in dejta samo z enim naenkrat to čudno, ampak žal tako je. To so serijski zmenkaroši. Samo beži od takšnih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
veš kako je, 26.12.2022 ob 22:27

ti tipčki serijsko vabijo ženske na zmenke, na piajčke, kosila, večerje. Vozijo se po 200 km daleč in podobno. Večinoma  zmenkarijo preko spleta. In potem se nabere teh stroškov. Zato nočejo “sponzorirat”  kar vse ženske po vrsti, če nimajo garancije, da niti seksa ne bodo dobili.

Vem, da je ženski,  ki je resna in dejta samo z enim naenkrat to čudno, ampak žal tako je. To so serijski zmenkaroši. Samo beži od takšnih.

 

Serijsko že vabijo na zmenke, niti slučajno se pa ne vozijo tako daleč. Večini se ne ljubi niti v sosednji kraj, kaj šele kam dlje.

Kako to, če so že taki serijski zmenkarji, da jim ne kapne, da ženske seksajo samo takrat, ko so zaljubljene, nikakor drugače. Toliko zmenkov dajo skozi, nikoli ne dobijo nič, in še kar vztrajajo …

Z eno besedo. Tip je kreten.

Če bi se ublal potem je đek na kvadrat

Hahaha, menda nisi šla z istim ven kot jaz? 😀

Mene je povabil na kosilo, kjer si je naročil več in dražje kot jaz, na koncu pa, da plačava pol-pol. Torej sem plačala še en del zanj. Nisem komplicirala okoli teh € in plačala svoj del in še košček njegovega. Mislila sem si svoje. Potem na koncu mi je še govoril, kako bi šla še kdaj ven, sem rekla: ja, ja. Ma se mu nisem javila več na telefon. Takšnega parazita res ne potrebujem. Niti za frenda, kaj šele za kaj več.

Zartrose, ne mislit, da to kar tukaj prebereš, je zelo verodostojno. To, da moški gledajo vsi zgolj za konkretno mlajšimi, tukaj nabija par enih in istih tičev. Nabijajo itak samo zato, da bi s tem kao jezili ženske.

Moj naj frend bo star 46 in žensk pod 35 sploh pogleda ne. Sploh pa, če ga kakšna 20-25 kontaktira, reče: halooo, to je po letih moja hčerka?! In se mu zdi zelo ogabna ta misel.

Pa še nekaj kolegov imam, ki ne samo, da ne gledajo mlajših od sebe, celo par let starejše imajo, ker so pač sami malo zrelejši za svoja leta in pravijo, da se s sovrstnicami ali mlajšimi nimajo sploh kaj za pogovarjat.

Ne. Eno je če te nekdo povabi, drugo da se zmenita in se ponudiš. Meni to ni normalno res ne.

Kam gre ta svet.

 

Jaz tipično plačam če povabim. Je sicer res da so to nekoliko cenejši placi, ampak moja filozofija je da če z mano ne bo srečna v meku potem verjetno tudi v neki luksuzni restavraciji ne bo resnično zadovoljna.

Moram pa dodati da je v moji mlajši generaciji 50/50 varijanta precej pogosta. Tudi se zgodi precej pogosto da na drugem zmenku časti ona, za kar moram te sodobne ženske res lepo pohvalti.

Sam bi si prej jezik odrezal, kot izgovoril nekaj takega – “plačava pol/pol.”

Ne vem, kje take klošarje pobirate!

Če nimaš 20-30€ v žepu za neko solidno večerjo, ne vabi žensk na večerjo, ker s tem mrčes slabo luč na vse nas jebače! Preprosto.

Ne predstavljam si, kako sram te je bilo pred natakarjem!

 

Ko bi doživel to klosarsko sceno bi rekel… “Ne, ne! Jaz plačam vse.”

Plačal, se izgovoril, da grem na WC, sedel v avto in se odpeljal.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close