Zmenki za zjokat
Pred pol leta me kontaktira neki fant, njegova vztrajnost mi je bila simpatična, zato sem popustila in šla z njim na zmenek. Povabil me je na kosilo. On mene,da ne bo pomote ?. Vse je bilo super..smeh..dobra hrana ..sproščena atmosfera. Prideva do sladice in on pravi..hvala ne. Naročim si sadno torto..naredim en griz..bila je božanska. Tip me pogleda,vzame svojo vilico in mi celo torto poje ?. Si mislim ok ni konec sveta in se sama sebi smejem. Zaključiva večer in pokličeva natakarja za račun. Z natakarjem sva bila oba šokirana,ko je zahteval,da plačam polovico. Vsa nasmejana plačam. Ko sem ravno hotela oditi ,pride natakar nazaj ..mi nažmigne in pred mene postavi veliko pivo..hiša časti ?
Kakšne so vaše izkušnje?
Joj, 25.12.2022 ob 13:07
Pred pol leta me kontaktira neki fant, njegova vztrajnost mi je bila simpatična, zato sem popustila in šla z njim na zmenek. Povabil me je na kosilo. On mene,da ne bo pomote ?. Vse je bilo super..smeh..dobra hrana ..sproščena atmosfera. Prideva do sladice in on pravi..hvala ne. Naročim si sadno torto..naredim en griz..bila je božanska. Tip me pogleda,vzame svojo vilico in mi celo torto poje ?. Si mislim ok ni konec sveta in se sama sebi smejem. Zaključiva večer in pokličeva natakarja za račun. Z natakarjem sva bila oba šokirana,ko je zahteval,da plačam polovico. Vsa nasmejana plačam. Ko sem ravno hotela oditi ,pride natakar nazaj ..mi nažmigne in pred mene postavi veliko pivo..hiša časti ?
Kakšne so vaše izkušnje?
Mar niste enakopravne, enakovredne….ali le ko vam paše ?
Po moje bi za prvič moral on plačati, če je on povabil in vztrajal na zmenku.
Ko sta enkrat par, plača enkrat en, drugič drugi. Sama plačam večkrat kot moj partner, ker imam dosti večjo plačo in tudi jaz sem tista, ki si večkrat zamisli, da bi kam šla.
Včasih kdo tako dolgo odlaša, ne pokliče natakarja za račun, da ti ne preostane drugega, kot da ga pokličeš in plačaš.
Kako je pa to nemoško, ko začne tip mencati, ko pride račun na mizo. Ustvarja neko bedno, nerodno atmosfero. Še s prijateljicami se lažje zmenimo in si ne delimo vedno 50-50. Res, to je pa tako feminilna energija z njihove strani, da te mine vse. Še najboljše je pa, ko te ON povabi in se začne nekaj kremžit ob računu. Jaz sem v tem primeru rajši sama plačala in reveža odrešila njegovih muk, ampak tu sem tudi zaključila. Bo tako škrt tudi v vezi, bo gledal na vsak cent? Škrt do otroka? FUJ, kako se mi gnusijo škrti tipi. Za vse tiste, ki bevskate, da smo želele enakopravnost. Kaj pa če rečemo kakšno o pravičnosti? A boste potem vzeli pol naše mestruacije in mestrualnih bolečin? Boste vzeli pol nosečnosti in pol poroda? Boste vzeli pol dojenja? Nam boste dali pol svojih orgazmov? Boste vi nosili solzilec namesto nas v torbici? Luzerji s takim mišljenjem, si ga pejte rajši naprej na porniče drkat. Klovni patetični. Sram me je za vas.
hmmmm, 25.12.2022 ob 13:13
Važno je, da sta se imela fajn, to da pa je plačal vsaki svoj del pa se mi v tem času ne zdi več tako čudno. Razen če si šla na zmenek samo, ker si računala na fajn zastonj kosilo.
Pa to je odlicen zmenek s takim ekstravagantnim tipom, da ti pozre skoraj celo torto in potem se zahteva, da mu jo placas. To je pa ja terna od tipa ???
Anonimno 7797, 25.12.2022 ob 14:01
Kako je pa to nemoško, ko začne tip mencati, ko pride račun na mizo. Ustvarja neko bedno, nerodno atmosfero. Še s prijateljicami se lažje zmenimo in si ne delimo vedno 50-50. Res, to je pa tako feminilna energija z njihove strani, da te mine vse. Še najboljše je pa, ko te ON povabi in se začne nekaj kremžit ob računu. Jaz sem v tem primeru rajši sama plačala in reveža odrešila njegovih muk, ampak tu sem tudi zaključila. Bo tako škrt tudi v vezi, bo gledal na vsak cent? Škrt do otroka? FUJ, kako se mi gnusijo škrti tipi. Za vse tiste, ki bevskate, da smo želele enakopravnost. Kaj pa če rečemo kakšno o pravičnosti? A boste potem vzeli pol naše mestruacije in mestrualnih bolečin? Boste vzeli pol nosečnosti in pol poroda? Boste vzeli pol dojenja? Nam boste dali pol svojih orgazmov? Boste vi nosili solzilec namesto nas v torbici? Luzerji s takim mišljenjem, si ga pejte rajši naprej na porniče drkat. Klovni patetični. Sram me je za vas.
Bo tako škrt tudi v vezi, bo gledal na vsak cent? Škrt do otroka?
Evo, dokaz, da babovje res ni sposobno se normalno z veseljem poseksat in imet kaj od dobrega seksa, ampak začne takoj težarit z “zvezo” pa “kako bodo otroc” pa pokojninska shema! Pizda, da že na prvem zmenku tensta v glavi, kako bodo otroci …
Faaak, kolk je babovje en beden organizem na tem planetu! Še od kopriv je več koristi kot od tega butastega grdega babovja!!!
Anonimno 7797, 25.12.2022 ob 14:37
Tiho bodi ti zgoraj. Dobrega seksa pač ni, če se ne zna obnašat moško, ŠE POSEBEJ na prvem zmenku, je to jasno?!? ‘imeti kaj od dobrega sexa’ – dobrega za koga?? Zate verjamem, ker ti verjetno pride v minuti ali dveh. MARŠ!
Hahaha!
Ti pa MARŠ živet svoje bedno življenje, ko še na smrtni postelji ne boš vedela, kaj je to orgazem! Frigidnica zavožena defektna!
Tisti, ki povabi, plača. Pač povabi tja, kar mu finance dopuščajo. Zakaj je potrebno na veliko večerjo, če ne moreš plačati enih 50 eur. Pa povabi potem na tortico ali v kino. Ko se pa malo bolje spoznas pa lahko povabis tud k sebi domov in kaj dobrega skuhas. Jaz bi bila zelo navdusena, da bi mi moski kaj skuhal, lahko tudi kaj zelo preprostega in ne dragega, ker bi mi s tem pokazal svoj trud in cas, ki bi si ga vzel, da me navdusi. Taksnega zmenka se zal nisem dozivela.
Anonimno 7797, 25.12.2022 ob 14:40
Dejstvo je, da toliko kot tipi obsesirate s sexom, v bistvu redko kdo med vami zna f00kat, kot se zagre. REDKI med vami 😀 Pol bi pa še zganjal 50-50 na prvem zmenku. Tip, ki niti prvega zmenka ne zna speljat kot gentleman, tudi v postelji ne bo gentleman – poskrbel bo samo zase.
In zakaj bi normalen ćlovek hotel biti nek gentleman do smrdljive gold-diggerke, ki že na prvem zmenku računa, kolk bo cuzala za svoj nafuk??
Anonimno 7797, 25.12.2022 ob 14:45
Model marš ti nazaj na svoje pornjake! Jaz dobro vem, kaj je orgazem, amapk s pravim moškim, ne s takim pezdetom kot si ti. Ti pa še na svoji smrtni postlelji ne boš vedel, kaj pomeni doživljat zaporedne orgazme s partnerjem, pa takrat bo itak erektilna disfunkcija svoje naredila že zdavnaj 😀
Ti pa marš viset na svojga pizdeka, ki te zalaga s kešem, ker drugač v življenju ne bi bila nič, če se ne bi oklepala desca, ker za kaj druzga itak nisi ne sposobna ne vredna!
kelul, 25.12.2022 ob 14:33
Res. Baba ima stalno en razplodni načrt v betici. Gre s tipom na kofe in v glavi že plete gnezdo, načrtuje mladiče in študira, kako bi se tale dal zdresirat, da bi služil njenim familijarnim in pridobitniškim vizijam. Nobene spontanosti, nobenega veselja do življenja, samo neki kalupi in omejitve.
ženskam goli sex ni v interesu zato je blesavo, da žensko naravo povezujete z moško, ki lahko tudi športno fukajo in temu nekateri celo rečejo tenis ?♀️.. ženske z moškim gredo ali zaradi finančne varnosti, jim je torej moški dober provajder (tej revčki potem tudi sexa nimajo, čeprav ga na začetku ravno z njim lovijo) ali pa zaradi ljubezni do njega, kjer je posledično tudi dovolj spolnosti v vezi, saj si želijo njega, ne njegovo imetje. tako si poiščite, ki si vas želi zaradi vas in ki si dejansko želi biti z vami.. ne pa leporečne nakladačice predačice
Kaj pa, če ti povem, da sama služim in imam dobro plačano službo? A se boš kar penit začel okoli ust? 😀 Daj daj, malo se pomiri. Taki, ki ste najbolj glasni okoli gold diggerk, ste ponavadi taki, ki takoj, ko bi prišli do denarja – bi si nakopali največjo sponzorušo med sponzorušami. Pa saj se ni treba ukvarjat z ženskami, te nihče ne sili.
Točno tako kot je nekdo zgoraj zapisal – ŽENSKAM GOLI SEX NI V INTERESU zato nehajte svojih momentalnih testosteronskih napadov preslikavati na nas ženske, ker ne delujemo tako in ne fookamo za šport, dajte si to že vbit v svoje betice. V nas je zapisano, da iščemo vezo, varnost in stabilnost v vseh pogledih. Tako čustveno, karakterno kot tudi finančno! Pa to še zdaleč ne pomeni, da nočemo delat in viset na tipu, kot si nekdo razlaga tukaj!
Forum je zaprt za komentiranje.