Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ŽENSKI IDEAL

ŽENSKI IDEAL

Ce smem 🙂 Velikokrat sem se zmotil pri zenskah in krhko princesko zamenjal za vulkan in obratno

Good point moski111:)

Ja, pazi se, princeske kot vidiš rade žalijo ljudi. Bolje, da se lotiš na pogled bolj divjih, ki se potem pokažejo za prav mile v primerjavi s s krhkimi princeskami :). Kaj veš s čim bi te vse princeska obkladala :).

‘nekaj jih je’ ti pa zaradi svoje zavisti, sodiš in žališ lepe in intelektualne ženske. Ah, še dobro da obstajajo take kot so Majdičeva, imaš vsaj nek safe pristan:)

Hočeš reči, da je zgledala vulkan pri seksu in princeska pri najedanju, potem se je pa izkazalo obratno?

Po mojem se je hudo opekel pri prineski, vroč vulkanski izbruh, tak, da je kar odtrgalo vrh gore in bruhanje se kar ni ustavilo :).

Hočeš reči, da je zgledala vulkan pri seksu in princeska pri najedanju, potem se je pa izkazalo obratno?[/quote]

Ok moska domislija, no zenska z domisljijo 🙂

Nisi pa povedal katere so tebi všeč :).
To vem, da ženske, ki smo bolj za znanost, nismo ravno idealne za večino moških, me pa vseeno zanima na kaj padate moški :)?
Pri ženskah me je presenetilo, so bolj na videz, jaz sem pa bolj na vtrajnost, intelekt. Kaj pa moški? Samo 90,60, 90 ostalo pa vseeno?

http://www.siol.net/trendi/potovanja/popotniski_klepet/2011/11/klepet_marija_kozin.aspx – še ena pogumna :). Tudi tega si ne upam storit.

Meni osebno to nič ne pove. Ker je ne poznam, ne vem, za kaj in čem stoji, ne poznam njenih poti. pri teh “celeb” pa vsaj vemo neke okvirje, ki so nam všeč (ali pa ne). takole splošno gledano, je tudi Micka iz Spodnje Kungote ideal sama sebi, pa vendar vemo, da je to samo puhlica, kajne.

Če si sam sebi ideal, se ne rabiš spreminjat in stremet za čim večjim, uspešnejšim, kvalitetnejšim, ker ideal je cilj in kot tak popoln, torej nepotreben brušenja in sprememb. Dolgočasno.

Bolje bit princeska z napako. 🙂

Kaj pa avtor teme pravi na ideal ženske?

Gre se za to da ženske prevzemajo vlogo moških, in to je v redu do neke mere. Če pa moški začuti da je tega preveč pa žensko začne dojemati kot moškega, in ga tudi vidi kot konkurenco. Kot pravim če je tega preveč ni v redu, moški mora biti na tem planetu moški in ženska ženska.

Zato prave moške privlačijo ženstvene, nežne ženske, materinske tipe, da v njih lahko tudi vidijo bodočo mati. Tudi žensk, ki so zelo lepe vizualno pa so hladne, nedostopne moški v njih ne bo videl mater, bo jo pa videl v drugem sexualnem smislu in določeni bodo hoteli samo za to stvar tako žensko. Tisti moški, ki jih privlačijo možače so pa običajno poženščeni. To je vedno tako poženščen moški bo 100% pritegnil v svoj krog moški tip ženske. In potem bo postal copatek. Saj smo že vsi videli take primere.

Mogoce je res zacetna postavka 90-60-90 (Alexis lahko je tudi vec :), saj smo moski fleksibilni), no ce ni prava potem je vse nepomembno. Ideali se spreminjajo. Kar ti je nekoc pomenilo huuuua, ti cez cas pomeni boring 🙂
Hudic pa je prvi signal. Ce ga ni ne pristopis in potem nikoli ne izves 🙂 Je pa res da moski ocenjujemo s kom bi bili na seniku, zenske pa kako bi rade same izgledale 🙂

Meni osebno to nič ne pove. Ker je ne poznam, ne vem, za kaj in čem stoji, ne poznam njenih poti. pri teh “celeb” pa vsaj vemo neke okvirje, ki so nam všeč (ali pa ne). takole splošno gledano, je tudi Micka iz Spodnje Kungote ideal sama sebi, pa vendar vemo, da je to samo puhlica, kajne.

Če si sam sebi ideal, se ne rabiš spreminjat in stremet za čim večjim, uspešnejšim, kvalitetnejšim, ker ideal je cilj in kot tak popoln, torej nepotreben brušenja in sprememb. Dolgočasno.

Bolje bit princeska z napako. :)[/quote]

Meni se pa ne zdi s tem nič narobe, če si je ženska sama sebi všeč, se ima sebe za ideal, se preprosto manj ukvarja z drugimi in kdo pravi, da nekdo ki si želi sebi ugajati, da za to ne stori ničesar, se ne brusi, spreminja, izpopolnjuje. Ne, ni dolgočasno skrbeti za osebni ideal in prezreti medijske okvirje.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Petra Majdič je tudi meni fejst ženska in oseba – in s 66 kg na 178 cm višine res ne more biti na pol dec no. Pač ni pupika, ima postavo športnice, je pa še vedno ženska.

Drugače je pa moj ideal Svetlana Makarovič, če moram pa izbrat katero iz mlajše garde bi pa to bila Britta Bilač, Jadranka Juras mi je tudi srčkana, Katarina Čas postaja prava ženska (včasih mi sploh ni bila fajna). Polona Juh, Nataša Barbara Gračner … Ivana Šundov mi je bila za pogledat všeč pred lepotnimi posegi, energijsko pa mislim, da je rahlo medla.

Zmedena samica, saj ne tratimo časa za iskanje, te osebe se nam itak ponujajo same po sebi. In ne mi rečt, da ne pomisliš kdaj, uh, tako vztrajna/bistra/dobra/razgledana/lepa bi bila pa jaz tudi.

Jaz vidim razliko med “všeč sem si” in “idealna sem”.

Ideal nima napak, razen če si mislila “princeska z napako”, torej da smo idealni v svoji nepopolnosti.

Svetlana Makarovič je pa LEGENDA, ko je bila mlada je bila res lepotica, noro dobra energija ahh, I wish I was her:) Mene je kot na eno lisičko spominjala, no še sedaj ima nekaj tega v sebi. Ima res hude mačje oči.

Ivana Šundov ima precej botoxa v ustnicah, sicer ji paše samo ne zgleda pa naravno.

Imaš prav, pri 90 cm ravno veliko prsi ni 🙂

Rad poslusam Vesno Godino no gledam raje zenske iz b lestvice 🙂

Res se ne spomnim, da bi me preganjale takšne misli.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jaz vidim razliko med “všeč sem si” in “idealna sem”.

Ideal nima napak, razen če si mislila “princeska z napako”, torej da smo idealni v svoji nepopolnosti.[/quote]

Ok, ne vem – težka tema, o idealih nikoli ne razmišljam, zato mi je nenavadno, da se ljudje sploh o tem pogovarjajo; ne vem niti kaj izraz “princeska z napako” pomeni. Tvoj stavek “Jaz vidim razliko med “všeč sem si” in “idealna sem” bi pa kar predelala v tega: idealna sem zato, ker sem si všeč.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ljudje, ki niso zadovoljni s sabo, vedno iščejo napake povsod, z ničemer niso nikoli zadovoljni. Pa naj so to napake na ljudeh ali pa hrepenjenje po materialu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, a se res da nezadovoljstvo s seboj kompenzirati z materialnimi dobrinami in kako dolgo to “razmerje” sploh traja? Ali je prav, da sploh tako razmišljamo? Npr nekdo, ki je zelo uspešen, si posledično lahko privošči številne dobrine (piči luksuz), ali ni sporno, da na tem forumu potem temu pravimo, da je to le “zdravljenje” nezadovoljstev s seboj (nakupovanje dobrin).
Dokaj ozek in krivičen pogled.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[img]http://londongirlabroad.files.wordpress.com/2010/08/multi_boobs.jpg[/img]

[img]http://www.jollygoodjokes.com/jgg/idealwoman.jpg[/img]

Marko, a se res da nezadovoljstvo s seboj kompenzirati z materialnimi dobrinami in kako dolgo to “razmerje” sploh traja? Ali je prav, da sploh tako razmišljamo? Npr nekdo, ki je zelo uspešen, si posledično lahko privošči številne dobrine (piči luksuz), ali ni sporno, da na tem forumu potem temu pravimo, da je to le “zdravljenje” nezadovoljstev s seboj (nakupovanje dobrin).
Dokaj ozek in krivičen pogled.[/quote]
Malo bom kritičen. Ozko je tvoje razumevanje, ne toliko moje razmišljanje. Nisem napisal, da tisti, ki kopičijo material, da so nujno nezadovoljni s sabo. To sploh ne. Saj, če dobro prebereš še enkrat, boš morda razumela. Če pa želim zajet vso širino svojega pogleda, pa bi vsak odgovor moral napisat na dolgo in široko. Nekaj svobode pri razmišljanju pa vam le želim pustit. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close