Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ŽENSKI IDEAL

ŽENSKI IDEAL

Bi te morala najprej imet… 🙂

Sem msili da je David za vecino zensk simbol moske lepote. Razen ce si strup za punce 🙂

Ne vem zakaj ti ne verjamem.:)

Zensko slovenski slovar prosim 🙂

Ti pošljem s hitro pošto.:)

Nekaj je v zraku. Danes so vse zenske dobre volje in razigrane 🙂 Lovci v akcijo!

Ne bi ti že končno sprožil?

Ferbcna pa je ze doooolgo samska ?

Seveda, ko pa so lovci že v akciji :))

http://www.youtube-nocookie.com/embed/ItXKGyO6cRA?rel=0

Seveda, ko pa so lovci že v akciji :))

http://www.youtube-nocookie.com/embed/ItXKGyO6cRA?rel=0%5B/quote%5D

Zdej tvegam, da bom izpadla biči, ampak tista 2. punca, siva miška, kak je neprivlačna. Mogoče bo res nekaj na tem, da se je treba barvat, hmm

Drugač pa lušten video.

Vidla video:), a je bilo to tako na slepo narejeno s skrito kamero? Ma ne zakaj bi bitchy izpadla krivokljun, una ki je sedela na klopci je imela drugače meni osebno full simpatičen obraz samo malo barve ji je manjkalo v laseh in na obrazu.

Kako ste žleht! Vse so OK…me res zanima, kakšen bi bil video, če bi vidve v njemu nastopale (Princess28 in Krivokljun). Video ni nič posebnega, velik + ima, da je v ozadju Elvisov komad, se povsem ujema z vsebino prikazanega 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Samička, tebi pa tole hecanje na temo videza ne leži preveč, an?


Niso vse sedele na klopci ? Ne vem katero misliš…..

Siva miška je bila samo ena 😉

Krivokljunčica, bo kar držalo – običajno se iz drugih ne delam norda glede videza, ne zdi se mi primerno oz nekako se zavedam, da tudi manj privlačni ljudje imajo enako pravico do srečnega življenja kakor mi vsi ostali, niti ne zaznam v tem smisla, da bi se spotikala zaradi tega ob druge….si raje privoščim folk intelektualno, tu vedno najdem zadoščenje. Ti ne?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Seveda, ko pa so lovci že v akciji :))

http://www.youtube-nocookie.com/embed/ItXKGyO6cRA?rel=0%5B/quote%5D

Bibita ne sodim v “zeleno bratovscino”. Sem se ze zdavnaj sprijaznil da lahko zivim sam.

Saj niti nisem mislila, da sodiš …. daleč od tega. Škoda se je s tem “sprijaznit”…. leta tečejo, nič ne rečejo…. nenadoma pa ugotoviš, da si star in sam in da si toliko lepega v življenju spustil mimo sebe, kar bi lahko preživel v dvoje. Življenje pa je eno samo… žal.:)

Drugače pa moski111, ti mi vedno (ne vem zakaj) spraviš nasmeh na obraz:)

moski111 v tej pesmici je po mojem mnenju veliko tebe 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=0jN2l2-InOQ&feature=related

Ogromno forumov, vse polno vprasanj, stisk, razorcaranj, solz, depresij…. no meni je vse prihranjeno. Sicer pa, saj si tudi ti samska. Razne ce ….sluzba je druzba?

Ne smeš vsega verjeti, kar prebereš.:)

Služba je še vedno bila in bo najslabša družba… 🙂 S tem mislim, da v službi ni dobro sklepati nekih prijateljstev …. pa saj sam boljše veš, kako gre to 🙂 Pesmica ti je všeč? 🙂

Komad je OK. Glede sluzbe pa nisi startala na pravo zogo.

No, sam da ti je pesmica všeč.:)

Sicer pa večinoma na tvoje pisanje “ne štartam na pravo žogo”…. zato tudi nasmešek na moj obraz 🙂

Oblecene je nisem prepoznal 🙂

Oblecene je nisem prepoznal :)[/quote]

Se pravi, da ko si jo “spoznal” je že bila slečena..,huda je potem tale Monica 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close