Ženske itd….
Hm tole je pa tako dvoumno napisano, če razumem prav in ni tako kot je razumela hja, potem, pa ni vredu, če si izjavil njej.:)[/quote]
Vidim, da ni bilo pravilno razumljeno…, mišljeno je takole…, zakaj si v štartu izbereš partnerja, ki lahko izbira.., če kasneje tega ne preneseš, se počutiš manjvredno, premalo in podobno….to je vse kar kasneje povzroča težave…[/quote]
Mala malca. Narukaš ji samozavest do vrha plafona . Poveš, če seveda drži, da ne glede na vse gupije, ki mrgolijo okrog, je ona najlepša in najboljša in edina skalarka v akvariju.Ti pa njen samček, ki te gupiji sicer razveseljujejo, ker lepo čebljajo, kaj več pa z njimi ne gre.
Sicer sem pa prepričana, da če se tvoja rukne na trg, bi jo takoj kdo odpeljal.Ker kar nekaj s tabo tako ali tako ne more bit.
Forum je zaprt za komentiranje.