Ženitne posredovalnice?
Samo tudi potice se človek preobje…….
Čeprav verjamem (ne morem rečt, da vem ;), da ima Robi še kar apetit, in mu gre potica še vedno v slast, ko mu vsakič pripravi nov okus… ;)[/quote]
Misliš, da bi Robijeva spekla boljšo potico kot tvoja? Mlajše imajo baje bolj nežne rokice, to fajn razmesi in razvleče testo? Ali po kakšnem receptu tvoja peče? :D[/quote]Ti pa res nimaš pojma o tem….. 😀
Ne bom ti razlagal kdo mesi in razvleče….. da niti ne omenjam kdo poskrbi za nadev….. 😉 😀
Verjetno to praviš za moške, s katerimi si se že srečala v živo? Se pravi tisti, ki so ti sicer okej, te niso pritegnili z ničemer? Ne s kakim zanimivim športom ali udejstvovanjem, ne s kako drugo dejavnostjo, morda smislom za humor, načinom razmišljanja o življenju na splošno…?[/quote]
Potem v tem primeru ni bilo metuljčkov?
… potem pa čez 10 let, poročena, on leži na kavču z izstopajočim trebuhom in se čoha po jaj**, deca jokajo, umazana posoda čaka, imaš ga vrh glave in ti gre na jetra….. :))) Potem pa loćitev! :D[/quote]
Opisal si povprečno slovensko zgodbo.[/quote]
Ampak za sam epilog povprečne slovenske zgodbe, niso krivi metuljčki. Ne moreš sklepati, da bo veza trajnejša, če metuljčkov ne bo.
Samo tudi potice se človek preobje…….
Čeprav verjamem (ne morem rečt, da vem ;), da ima Robi še kar apetit, in mu gre potica še vedno v slast, ko mu vsakič pripravi nov okus… ;)[/quote]
Misliš, da bi Robijeva spekla boljšo potico kot tvoja? Mlajše imajo baje bolj nežne rokice, to fajn razmesi in razvleče testo? Ali po kakšnem receptu tvoja peče? :D[/quote]
Njegova zna narediti dobre kremšnite, kar sem preveril.
Misliš, da bi Robijeva spekla boljšo potico kot tvoja? Mlajše imajo baje bolj nežne rokice, to fajn razmesi in razvleče testo? Ali po kakšnem receptu tvoja peče? :D[/quote]Ti pa res nimaš pojma o tem….. 😀
Ne bom ti razlagal kdo mesi in razvleče….. da niti ne omenjam kdo poskrbi za nadev….. 😉 :D[/quote]
Matjazko,
ti kar poslušal On_-a. On že ve, o čem govori.
Mimogrede, le od kje ste privlekli potico. Mislim, potico… 🙂
Misliš, da bi Robijeva spekla boljšo potico kot tvoja? Mlajše imajo baje bolj nežne rokice, to fajn razmesi in razvleče testo? Ali po kakšnem receptu tvoja peče? :D[/quote]
Njegova zna narediti dobre kremšnite, kar sem preveril.[/quote]
Res! Njami!
Pa da si ne bo zdaj On_ slučajno lastil vse zasluge… 🙂
Joj, Robi..Nič niso odprte glede seksa.
To so obupane ženske iz ene revne države, ki se kataloško prodajajo moškim iz zahoda. Žalostno, ampak res. Če mu bo Ukrajika spizdila k drugemu, mu bo zato, ker bo tadrugi imel več keša.[/quote]
Ja, že drži, samo upam, da se tako pametne, da ne bodo rinile v Slovenistan. Tu bo kmalu revščina kot po 2. svetovni vojni, se jim ne splača sem hodit.
Izkušenj nimam, upam pa, da si materialno preskrbljen. Ukrajinka ne bo hodila v Slovenijo , da bi se poročila z revežem. Če si vsaj solidno situiran, po moje en bo težav.[/quote]
Pomoje ni problem v njegovi situiranosti, temveč v tem da je potapko očitno tako obupan, da bi se zadovoljil z Ukrajinko. Vsaj jaz imam občutek da ni zmožen najti partnerico tukaj v Sloveniji, ali pa ga tukaj nobena noče.
Izkušenj nimam, upam pa, da si materialno preskrbljen. Ukrajinka ne bo hodila v Slovenijo , da bi se poročila z revežem. Če si vsaj solidno situiran, po moje en bo težav.[/quote]
Pomoje ni problem v njegovi situiranosti, temveč v tem da je potapko očitno tako obupan, da bi se zadovoljil z Ukrajinko. Vsaj jaz imam občutek da ni zmožen najti partnerico tukaj v Sloveniji, ali pa ga tukaj nobena noče.[/quote]Kaj je Ukrajinka kaj manj ženska kot kaka Slovenka?
V čem je razlika? Kaj bo drugače s to ali z ono?
Če se ne bo znašel z “našo” ne vem kako se bo s “tujo”…..
Mogoče bo pa pripravljena kaj več potrpet, bila kaj bolj tolerantna za njegove napake 😉
Sploh pa ne rabiš agencije, samo pojdi tja na “izlet”, mogoče še kam dlje v kakšno Moldavijo, če le nisi toliko lesen, da bi ti jo morali na pladnju servirat, bi lahko prišel nazaj že oženjen….. 😉
Potem bo šele veselica….. :))))
Forum je zaprt za komentiranje.