Ženitne posredovalnice?
Hočem povedat da on mogoče ni sposoben tukaj najti partnerico, pa misli da bo lažje osvojil tujko iz neke vzhodnoevropske države.[/quote]Jaz sem pa želel povedat, da jo ne bo osvojil, ker ona ne bo nič drugačna, kot kakšna naša, niti ne bo rešil s tem svojih težav, le nakopal si bo novih….
No, bo pa vsaj enčas lepo dokler mu bo “pokorna”, mogoče mu pa tačas kapne zakaj in kako.…. 😉
Postavite se v kožo tipa, ki ne zna žensk osvajat, je pa zmerno preskrbljen. Takega, ki ni vešč fint, ne zna osvajat, prepričevat, delat vtisa..Ukrajinke mu sploh osvajati en bo treba! Prečekiral bo kataloško ponudbo, izbral kandidatko in jo kupil, kot na tržnici, saj bo zagotovo bolj mamljiv, kot kakšen Ukrajinec s 400 euri plače.
Spider si predstavljam…. 🙁
Imam v mislih enega znanca, ki je naredil podobno potezo, kupil naredila sta štiri! otroke in sedaj mu je odšla pa ženska ne zna štet do deset…. Z otroki živi po varnih hišah, socialna se ukvarja z njimi, on je pa spet sam nekje na svojem gruntu….
Drugi je tudi kupil eno in ko sta bila oženjena so prišli njeni “rođaki”, so mu družno pobrali prihranke in vsi skupaj odšli…..
So tudi take zgodbe z bolj srečnim razpletom, samo ni vse odvisno od Ukrainke, se mi zdi…. 😉
To, da moški ne zna osvajati, da ni rojen za takšno vlogo ipd. je en velik larifari. Kakšne finte, kakšno prepričevanje? S fintami se ne pride daleč, z igranjem v drugačni vlogi pa še manj. Če je moški lenuh in raje čaka, da gora pride k njemu, potem naj ostane tako kot je in upa, da se mu kdaj nasmehne sreča. Sploh ni potrebno veliko, samo dobra volja in želja nekoga spoznavati.
To, da moški ne zna osvajati, da ni rojen za takšno vlogo ipd. je en velik larifari. Kakšne finte, kakšno prepričevanje? S fintami se ne pride daleč, z igranjem v drugačni vlogi pa še manj. Če je moški lenuh in raje čaka, da gora pride k njemu, potem naj ostane tako kot je in upa, da se mu kdaj nasmehne sreča. Sploh ni potrebno veliko, samo dobra volja in želja nekoga spoznavati.[/quote]
Mogoče nisi razumela; Spider hoče samo povedat da obstajajo tipi ki ne znajo ali si ne upajo osvajat, in/ali ženskah sploh niso zanimivi oz. jih nobena ne opazi. Tukaj ne pomaga noben denar, avto, stanovanje, socialni status ipd.
To, da moški ne zna osvajati, da ni rojen za takšno vlogo ipd. je en velik larifari. Kakšne finte, kakšno prepričevanje? S fintami se ne pride daleč, z igranjem v drugačni vlogi pa še manj. Če je moški lenuh in raje čaka, da gora pride k njemu, potem naj ostane tako kot je in upa, da se mu kdaj nasmehne sreča. Sploh ni potrebno veliko, samo dobra volja in želja nekoga spoznavati.[/quote]
Mogoče nisi razumela; Spider hoče samo povedat da obstajajo tipi ki ne znajo ali si ne upajo osvajat, in/ali ženskah sploh niso zanimivi oz. jih nobena ne opazi. Tukaj ne pomaga noben denar, avto, stanovanje, socialni status ipd.[/quote]
Ja, ampak se sprašujem ali je treba res kaj posebnega znati?:) Kakšne veščine za osvajanje?:) Razumem, da je nekdo plašen, ampak izgovori, da ne zna so bolj v smislu, da se ne potrudi.
Če hočeš žensko osvojit, se moraš pripravit, kot na gledališko igro. Verjetno ali kako?
Za marsikoga je že to, da se približa ženski, posebna veščina za katero je treba kar nekaj časa treninga. 🙂
Prav tako značilno obnašanje in igranje neke vloge v kateri se moški kaže sposobnega in pametnega je lahko večkrat uspešno. Mogoče zlate ribice ne padajo na te finte..So pa ženske, ki jih je možno s takšnimi tehnikami osvojiti…Potem pa se kasneje pritožujejo kako se je moški spremenil. 🙂
Joj, Robi..Nič niso odprte glede seksa.
To so obupane ženske iz ene revne države, ki se kataloško prodajajo moškim iz zahoda. Žalostno, ampak res. Če mu bo Ukrajika spizdila k drugemu, mu bo zato, ker bo tadrugi imel več keša.[/quote]
V primerjavi z nami Slovenci, Ukrajinke niso tako zavrte glede seksa. So se pripravljene bolj razdajati, kot naše. 🙂
Ravno za to gre; nekdo je tako prestrašen pred puncami, da si nobene ne bo upal osvajati. Takega tipa ženske vidite kot nekoga ki je plašen, tak tip pa zase pravi da ne zna osvajati. Eno pa je pogojeno z drugim; plašen tip bo pred punco zablokiral do te mere, da ne bo več znal rešiti situacije in bo zato zase mislil, da ne zna osvajati. Tukaj ni druge kot da se tak tip nauči osvajati oz. se naučiti biti sproščen v družbi žensk. Toda nemalokrat ostaja poglavitni problem v tem, da taki tipi le redko presežejo samega sebe da bi se iz plahih sramežljivcev prelevili v samozavestne moške, ki žensk ne obravnavajo kot nek bavbav. Poleg tega ima Spider prav. Resda ženske izberete, toda če si nek tip ne bo niti upal osvajat, potem tudi ne bo mogel biti izbran. Ženske pa izbirate med tistimi tipi ki si kaj upajo (beri: si upajo narediti prvi korak), torej potrditev tega kar pravi Spider: vam ni treba razmišljat ker pričakujete, da bodo tipi naredili prvi korak. Ob ta stavek pa tisti ki si nič ne upajo počijo tako, kot bi ti z avtom pri hitrosti 100 km/h počila ob betonski zid.
Ravno za to gre; nekdo je tako prestrašen pred puncami, da si nobene ne bo upal osvajati. Takega tipa ženske vidite kot nekoga ki je plašen, tak tip pa zase pravi da ne zna osvajati. Eno pa je pogojeno z drugim; plašen tip bo pred punco zablokiral do te mere, da ne bo več znal rešiti situacije in bo zato zase mislil, da ne zna osvajati. Tukaj ni druge kot da se tak tip nauči osvajati oz. se naučiti biti sproščen v družbi žensk. Toda nemalokrat ostaja poglavitni problem v tem, da taki tipi le redko presežejo samega sebe da bi se iz plahih sramežljivcev prelevili v samozavestne moške, ki žensk ne obravnavajo kot nek bavbav. Poleg tega ima Spider prav. Resda ženske izberete, toda če si nek tip ne bo niti upal osvajat, potem tudi ne bo mogel biti izbran. Ženske pa izbirate med tistimi tipi ki si kaj upajo (beri: si upajo narediti prvi korak), torej potrditev tega kar pravi Spider: vam ni treba razmišljat ker pričakujete, da bodo tipi naredili prvi korak. Ob ta stavek pa tisti ki si nič ne upajo počijo tako, kot bi ti z avtom pri hitrosti 100 km/h počila ob betonski zid.[/quote]
Prestrašenost je odraz nečesa in verjamem, da močno ovira komunikacijo, še posebej z nasprotnim spolom, Za nekatere je že samo misel na stik z drugim planetom dovolj za tesnobo. Po moje je najbolje, da se introvertirana oseba (v kolikor si sploh želi stike z drugimi) potrudi za čim več vsakdanjih situacij, klepetov…lepo na easy, brez pričakovanj. Najhujša so pričakovanja, zahteve do sebe, ker če temu ne zadostiš, potem sledi razočaranje.
Zakaj bi nekdo moral preseči samega sebe in postati alfa samec?:) Naj bo to, kar je. Če je plašen, ni to nič narobe in v določenih trenutkih je celo prednost. Samo pri “osvajanju” se pričakuje malo več dinamike, samoiniciativnosti, vlaganja energije v odnos, četudi se v končni fazi ne izide.
Danes ženske delajo prve korake, ni nujno, da je to moški. Tisti, ki mu ustreza, da je plen, bo iskal lovca in obratno:).
Aja, v Sloveniji pa ni prostitucije???[/quote]
Seveda je, vendar bolj na diskreten način.
Če bo šla ženska v Slovenijo zaradi denarja, bo pred očmi vedno imela le denar.
Pri nas še zdaleč ni tako hudo, kot v Ukrajini. Kjer je celo topla voda v stanovanjih luksuz.
Mogoče bo bolj podrejena in v imenu denarja bolj potrpežljiva, manj zahtevna, ker bo zadovoljna že s tem, da bo v Sloveniji imela boljši standard.
Slovenke pa ne boš prepričal in je podkupil z neko povprečno plačo.
Joj, Robi..Nič niso odprte glede seksa.
To so obupane ženske iz ene revne države, ki se kataloško prodajajo moškim iz zahoda. Žalostno, ampak res. Če mu bo Ukrajika spizdila k drugemu, mu bo zato, ker bo tadrugi imel več keša.[/quote]
V primerjavi z nami Slovenci, Ukrajinke niso tako zavrte glede seksa. So se pripravljene bolj razdajati, kot naše. :)[/quote]
Robi, govoriš iz lastnih izkušenj? Ali “rekla-kazala”? Ali “statističnih raziskav”?
Kaj pomeni: razdajati se v seksu?
Mogoče bo bolj podrejena in v imenu denarja bolj potrpežljiva, manj zahtevna, ker bo zadovoljna že s tem, da bo v Sloveniji imela boljši standard.
Slovenke pa ne boš prepričal in je podkupil z neko povprečno plačo.[/quote]Žensko lahko osvojiš z lažjo, ne moreš jo pa nahranit z lažjo…….. 😉
Sej se zavedaš, da se tvoj prvi stavek tepe z drugim?[/quote]
Sem tudi jaz že mislil to napisati, pa si mi vzel s tipkovnice. Od plašnega tipa ne gre pričakovati samoiniciativnosti in dinamike pri osvajanju oz. osvajanja nasploh ne gre pričakovati. Je večja verjetnost da se na koncu zgodi to, kar se je zgodilo temu tipu: http://med.over.net/forum5/read.php?163,7141279
Ah dajte no! Tudi plašen tip lahko preseže ta strah in naredi “pravo stvar”, pa še ne pomeni, da je zaradi tega manj plašen. Če te je nečesa strah pa greš kljub vsemu to naredit, še ne pomeni, da je strah kaj manjši, samo pomeni da nisi odvisen od tega strahu, da ne dopustiš da te strah nadzira in ohromi.
Vsi smo kdaj plašni in nas je strah pa zato še ne ždimo v svojem kotu in čakamo da “nevarnost mine”. No, nekateri že 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.