Želim si partnerstva
ne razumeš pointa … ne gre za potrebo po parčkanju ampak za izražanje mnenja ☺
[sup](kot bejbe, ki jim tudi to, da jim nič ni prav – ni prav ☺ )[/sup]
Nima smisla… itak bo našel 1001 izgovor
Saj nisem napisal po kitajsko, pač eni razumejo, drugi spet ne.
Obesil se pa je na šalo… oooo ja tisto je pa razumel 🙂
ehhhh eni in isti slabiči. Daš mu neko iztočnico pa se obesi na malenkosti, kot da so te stvari tako univerzalne in lahko opisljive[/quote]
Našla, ker je očitno, da ta ženska ne pozna tako preprostih bitjih, kot smo moški, dvomim, da je že kakšnega konkretno od blizu povohala… :)))
Če bi bil moški tale samski35, bi si želel samo eno, da je lepa in mlada in po možnosti z velikimi baloni, a ne? 😀 Poštena in delavna? :)))) haha
Čudno, da to mene ne gane (zeh, zeh) – morda pa je res veliko na tem, da ne iščem nič. Eksplozivna? Imam kratko vžigalno vrvico, pogosto se vname ob naletu na “nebodigatreba” tip ljudi ;)[/quote]
Pol ne rabiš nič predigre samo kresnemo te 2x po riti pa bo tvoja čisto mokra ane?
HAHAHAHAHA
Čudno, da to mene ne gane (zeh, zeh) – morda pa je res veliko na tem, da ne iščem nič. Eksplozivna? Imam kratko vžigalno vrvico, pogosto se vname ob naletu na “nebodigatreba” tip ljudi ;)[/quote]
Kalipso, spet si huda! :))) Ne vem, nekam hitro ti kri zavre? 😀
Na ženske se lahko jeziš ,saj si zaslužijo 🙂 , z nami moškimi pa moraš delati z občutkom, ker potem te bodo druge pojedle na forumu, če boš sama. 😀 Moraš biti malo diplomatska. :)))
Pa kje vse to vidiš? Dej še mene nauči…pliiiz:).[/quote]
Veš, da lahko ene ribe tudi spol spremenijo? Kako potem ti tega ne veš? 😀
http://www.akvazin.si/default.cfm?kat=0203&ID=948&noextra%5B/quote%5D
Nč ne vem…povej mi no, sej bom plidna:). Samo ne me filat s tem, da je to tvoja intuicija:).
Čudno, da to mene ne gane (zeh, zeh) – morda pa je res veliko na tem, da ne iščem nič. Eksplozivna? Imam kratko vžigalno vrvico, pogosto se vname ob naletu na “nebodigatreba” tip ljudi ;)[/quote]
Pol ne rabiš nič predigre samo kresnemo te 2x po riti pa bo tvoja čisto mokra ane?
HAHAHAHAHA[/quote]
Vzburit in razburit se sicer podobno sliši, ampak mislim, da pri slednjem lahko pri Kalipso stakneš samo kakšno modro oko. 😀 Pri prvem pa ne vem, kako je z njo, kako dolgo zažigalno vrvico ima. :)))
Veš, da lahko ene ribe tudi spol spremenijo? Kako potem ti tega ne veš? 😀
http://www.akvazin.si/default.cfm?kat=0203&ID=948&noextra%5B/quote%5D
Nč ne vem…povej mi no, sej bom plidna:). Samo ne me filat s tem, da je to tvoja intuicija:).[/quote]
Ja, ne vem, kaj to je, da vas tako hitro ženske prokužim. :))))) Zarota? Tiho sodelovanje z moderatorji? :)Tudi za tebe takoj vidim, kaj za sorte si in v katero smer plavaš, da vem, kam moram trnek vreči. 😀
Nima smisla… itak bo našel 1001 izgovor
Saj nisem napisal po kitajsko, pač eni razumejo, drugi spet ne.
Obesil se pa je na šalo… oooo ja tisto je pa razumel 🙂
ehhhh eni in isti slabiči. Daš mu neko iztočnico pa se obesi na malenkosti, kot da so te stvari tako univerzalne in lahko opisljive[/quote]
Našla, ker je očitno, da ta ženska ne pozna tako preprostih bitjih, kot smo moški, dvomim, da je že kakšnega konkretno od blizu povohala… :)))
Če bi bil moški tale samski35, bi si želel samo eno, da je lepa in mlada in po možnosti z velikimi baloni, a ne? 😀 Poštena in delavna? :)))) haha[/quote]
Nismo vsi moški fu.kfehtarji.
Pol ne rabiš nič predigre samo kresnemo te 2x po riti pa bo tvoja čisto mokra ane?
HAHAHAHAHA[/quote]
Vzburit in razburit se sicer podobno sliši, ampak mislim, da pri slednjem lahko pri Kalipso stakneš samo kakšno modro oko. 😀 Pri prvem pa ne vem, kako je z njo, kako dolgo zažigalno vrvico ima. :)))[/quote]
Joj, Matkić, pobralo me od smeha…hahaha.
Ne, Matjažko, motiš se. Še z nikomer nisem fizično obračunavala, že misel na to se mi gabi.
Ja, ne vem, kaj to je, da vas tako hitro ženske prokužim. :))))) Zarota? Tiho sodelovanje z moderatorji? :)Tudi za tebe takoj vidim, kaj za sorte si in v katero smer plavaš, da vem, kam moram trnek vreči. :D[/quote]
In spet sva pri meni. To temo sva že milijonkrat obdelala. Mene zanima za dotični primer, ampak kot vidim je tipanje na pamet:)). Vrtiš se v začaranem krogu, povsod so zarote, dogajajo se ti krivice…a ni to čudno naključje, da ravno tebi?:)))
Ja, ne vem, kaj to je, da vas tako hitro ženske prokužim. :))))) Zarota? Tiho sodelovanje z moderatorji? :)Tudi za tebe takoj vidim, kaj za sorte si in v katero smer plavaš, da vem, kam moram trnek vreči. :D[/quote]
In spet sva pri meni. To temo sva že milijonkrat obdelala. Mene zanima za dotični primer, ampak kot vidim je tipanje na pamet:)). Vrtiš se v začaranem krogu, povsod so zarote, dogajajo se ti krivice…a ni to čudno naključje, da ravno tebi?:)))[/quote]
Mimo tebe ne more noben MON-ovski moški, takoj mu padeš v oči, nekaj skrivnostno fascinirajočega je v tebi in izžarevaš posebno žensko karizmo, menda? Torej kdaj me boš kastrirala, se moram najaviti? :)))
ne mi umret no 😉 ker si zraven antilope edina dobra za debato ;)[/quote]
Aleluja!!! Vsaj nekdo, ki je še to zmožen priznati, ostali vsi nekaj mencajo.
Brez skrbi, ne bom še umrla ;)[/quote]
Saj če pa bi te začelo pobirat pa hitro povej te pridem 3x po riti kresnit da za ziher vkurimo nazaj v lajf ok? 😛
ne mi umret no 😉 ker si zraven antilope edina dobra za debato ;)[/quote]
Samo za debato? Katere pa so dobre še za kaj drugega? :D[/quote]
Oh saj ona bi bla še za kafe pa še za kaj 😛
Samo za debato 1000% 🙂 ostalo pa nisem sprobal tak da ne morem z zagotovostjo trdit …
Calypso pa antilopa sta ziher fajn punc/ženski vprašanje je samo če tudi zgledata tak dobro kot sta dobri na nivoju foruma/debate….
Samo za debato? Katere pa so dobre še za kaj drugega? :D[/quote]
Oh saj ona bi bla še za kafe pa še za kaj 😛
Samo za debato 1000% 🙂 ostalo pa nisem sprobal tak da ne morem z zagotovostjo trdit …
Calypso pa antilopa sta ziher fajn punc/ženski vprašanje je samo če tudi zgledata tak dobro kot sta dobri na nivoju foruma/debate….[/quote]Matkic, ziher, da zgledata vsaj še 100x boljš…… 😉
Aleluja!!! Vsaj nekdo, ki je še to zmožen priznati, ostali vsi nekaj mencajo.
Brez skrbi, ne bom še umrla ;)[/quote]
Saj če pa bi te začelo pobirat pa hitro povej te pridem 3x po riti kresnit da za ziher vkurimo nazaj v lajf ok? :P[/quote]
Zakaj imam občutek, da bi to “vkurjenje” naredil z nekim “višjim” namenom in ne le zato, da bi preživela ? 🙂
Kakorkoli že, zdaj sem ful pomirjena – če me bo lovila “matilda” vem na koga se lahko obrnem – hvala.
Oh saj ona bi bla še za kafe pa še za kaj 😛
Samo za debato 1000% 🙂 ostalo pa nisem sprobal tak da ne morem z zagotovostjo trdit …
Calypso pa antilopa sta ziher fajn punc/ženski vprašanje je samo če tudi zgledata tak dobro kot sta dobri na nivoju foruma/debate….[/quote]Matkic, ziher, da zgledata vsaj še 100x boljš…… ;)[/quote]
Moški ki se dodita in seksa z eno in isto že X let ni merodajna izjava katera ženska je dobra ali slaba, zato ker tebi so kriteriji nezavedno ali zavedno bistveno bolj padli kot če imaš vsak mesec drugo 🙂
Tak da za to potrebuješ izjavo nekoga kot je Spider/Sadni/Dater (kar se tiče foruma) da lahko rečeš da je res tak dobra …
Ampak ja potem že ni grda to pa verjamem
Samo za debato? Katere pa so dobre še za kaj drugega? :D[/quote]
Nekateri se lahko zadovoljijo že z debato, ti bi še pa rad da ti monovke pridemo likat, kuhat, prat, pucat….? 😀
Matjažko, preveč pričakuješ od nas, mnogo preveč.[/quote]
Ne bom izbirčen, zadovoljen bom s tistim, kar mi ti lahko daš. 😀
Se pravi, kuhati likati, prati in pucati že znaš…
Kakšne SQL poizvedbe, tako kot si Nemčija učila, morda iz ER diagrama, če znaš, to bi bilo zanimivo? 😀
Forum je zaprt za komentiranje.