Želim si partnerstva
Da pretrgam tole žaljenje vsevprek (a to je tukaj običajno ali kako).
Ne te bit strah nagovarjat ljudi, vključno z ženskami :). Pogovarjaj se z ljudmi, tudi če nič ne pričakuješ od njih. Ne se mrzlično osredotočat samo na to, kje boš spoznal eno in edino, ker tega ne moreš, če ne spoznaš sto novih ljudi in je med njimi tudi ta ena in edina.
Ena absurdna situacija: s kolegom sva bila na neki žurki. Slučajno ob nama ena gručica punc, so se fajn zabavale, se režale, skratka simpatična druščina. Ena je parkrat pogledala proti nama in sem kolega pod rebra, da ga zgleda mal ogleduje. On nič. Mu še enkrat rečem, pa daj zini kaj no. On se skoraj skrije za mano.
No, potem sem jih jaz nagovorila, da od kod so, ko so tako simpatične, če se že od prej poznajo, bla bla bla. Noben problem. Ampak on še potem ni stegnil jezika in je priložnost šla mimo. Ne morem pa res jaz ženski rečt za telefonsko za kolega, mislim, že zaradi njegovega celostnega vtisa ne. Saj če bi bil meni tip simpatičen in bi morala nekako navezati stik, bi tudi šlo težje, ampak bi stisnila zobe in bi že.
Za avtom pa verjemi, da ne bo nobena laufala. Pa na fuzbal prišla gledat – to mogoče počnejo v OŠ.
Saj če malo pobrskaš za nazaj boš videl veliko odgovorov, predlogov. Saj menda nisi prvič na forumu. Uporabi iskalnik. Če pa želiš navezati stik s kakšno žensko iz tukajšnjega foruma, uporabi malo domišljije, lepo zapakiraj svoje sporočilo, se registriraj in čakaj:). V tem primeru ti pridejo nasproti:).
Saj si že slišal za definicijo norosti, delati ene in iste stvari ter pričakovati drugačen rezultat?
EnTip je lepo napisal, zamenjaj obleko, zamenjaj hobije…Poskusi kaj novega! Ne maraš športa? Po mojih izkušnjah imajo ženske rade energične, aktivne dedce, ki vedo kaj hočejo. Če si res želiš partnerstva bo potrebno nekaj spremeniti. Privlačiš to kar si. Skratka nič se ne boj narediti kaj neobičajnega, drugačnega, z na novo pridobljeno samozavestjo boš lahko osvojil veliko boljšo žensko kot si misliš! Govorim iz izkušenj, v mladosti sem bil zakompleksan do amena….:)))
najbrž nekako prideš do službe ane?
Avtobus, vlak, tudi kolesark je veliko… drži se neke stalne ure in opazuj. Danes samo pogled, jutri nasmeh, potem pozdrav…kar naenkrat boste že znanci, potem pa. A ti naj še to razložim?
Zamenjaj hobi. Če ti obleka ni prav jo najbrž tudi zamenjaš? Trimčkanje tam kjer trimčkajo bejbe,
počni vse samo ne bit vsiljiv.
Izogibaj se vaških gostiln, ker tam pa kakšne bejbe res ne boš našel[/quote]
Kaj ti ni jasno. Avtobusa ni, vlaka tudi ne, za kolo je 60km predaleč. Nimam druge izbire kot se vozit z avtom.
Ja, in kater hobi bo ok?
Tek: sicer se ne ukvarjam s tekom, hodim pa gobarit in še nisem srečal ženske tekačice, so pa moški tekači.
Po gostilnah sploh ne hodim.
Entip, brez zamere, ampak res je trapasto kar pišeš. Po tvojem naj zdaj hodim peš v službo ali pa s kolesom. Busa in vlaka tako ni.
Te človek povpraša kateri hobiji so taki, da bi spoznal tam ženske pa se samo nakuhuješ kot star fižol. Nič pametnega.
Domenvam, da si tako kot jaz, tudi ti samski. Zakaj ne upoštevaš svojih nasvetov pri sebi?
Upam, da se bodo oglasile ženske in ženske povedale kaj jim je všeč, kam zahajajo, kaj počno v prostem času.
Ne zanima me mnenje samskih moških.
Takih tem je bilo že dost, recimo:
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8988421,8988920
V glavnem, če tam, kamor zahajaš, ne spoznaš kaj vleiko žensk, bo treba spremeniti svoje navade. Žensk je običajno veliko na raznih kulturnih dogodkih, raznih delavnicah, jezikovni tečaji, fitnes, knjižnica, pa še kaj podobnega.
Mi je pa zanimivo, kako tu gor vsi trdijo, kako so super in fajn, ko pa pride tema, kje naj človek nekoga vredu spozna, pa ne zmorejo kaj drugega, kot malo duhovičenja.
To je tvoja plat zgodbe, moja pa ta, da mi ni bilo v interesu, da bi te spoznala, ne mi deluješ dovolj zanimiv v intelektualnem smislu, si neka povprečna ovca, ki rada govori o tistem, kar prodajajo mediji itd. Dolgčas. Torej iz mojega zornega kot ni bila zapravljena priložnost, če pa je tebi bila, tudi prav, rezultat je v obeh primerih enak 🙂
Konfliktna? Popolnoma neuporabno, kaj si misliš :P[/quote]
Ojej, Kalipso, kaj si tako eksplozivna , moške moraš znati sukati, da capljajo za tabo kot kužeki in ti jedo z roke, ne pa nazaj “kajlice” in prizadevati našo občutljivo dušico. :))) Sebastjanovo naklonjenost si že izgubila, eto. 😀
Ojej, danes si pa kar spol spremenila, draga znanka? :))) Še je kakšna zgodbica za naplest? :D[/quote]
Pa kje vse to vidiš? Dej še mene nauči…pliiiz:).[/quote]
Veš, da lahko ene ribe tudi spol spremenijo? Kako potem ti tega ne veš? 😀
http://www.akvazin.si/default.cfm?kat=0203&ID=948&noextra
Forum je zaprt za komentiranje.