Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim si partnerstva

Želim si partnerstva

Star sem 35. Urejen moški. Imam službo. Doma sem sicer pri starših, ampak seveda pridno delam doma po hiši in okrog nje. Ne pijem, ne kadim, ne žuram okrog. Nisem obseden s športom. Prijazen, uglajen. Ženske pa me ne šmirglajo.
Sem pa bolj tih in miren.
Zdi se mi, da se vse ženske vrtijo okrog takih divjih tipov. Res pridni fantje nismo zanimivi?

Oh, se je že nekdo iz teme o dolgotrajno samskih preselil v nov peskovnik, juhu!

Spider, navali! Pa Sadnega ne pozabi… Aja, saj vedno za tabo pripuza…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Samo še en dokaz, da je uporabnica Senza hudo motena oseba.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Oooo, kakšen neverjeten psihoanalitik si ti… No, saj potem sem na varnem…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Dajte raje pisat kje naj 35letnik najde partnerko? Resno, urejeno, pošteno, delovno.

Najdeš jo med ljudmi, saj najbrž iščeš iz mesa in kosti:).

Glej, če boš doma, ne bo potrkala na vrata. Torej pojdi ven.

nikjer! ker takšnih NI

On bi rad dobil pošteno ja…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

nikjer! ker takšnih NI[/quote]

A potem tvoja ni takšna?:))

Da bo lahko on nepošten…jing jang ravnovesje:).

Dekleta, povejte malo kje se vas da najti. V službi smo sami moški, kar imam hobijev tudi sami moški.

Tako popolnega te ne bo hotela nobena. Kaj pa ji sploh še ostane za spreminjati?

nikjer! ker takšnih NI[/quote]

A potem tvoja ni takšna?:))[/quote]

takšnih ni v eni osebi… moraš jih več združit v eno.. kar ne gre.. vsaj jaz ne znam
ali pa jih imaš več 🙂
Bijda je goldika nek približek, piši ji 🙂

Ej, sem se spomnila, kje NE…Cvetličarna, Cirkus, tam že Sadni išče:)).

Samo jaz res ne razumem takih in podobnih postov! Žensk je … ma ogromno. Kjer hočeš jih najdeš, takšnih in drugačnih, za vse okuse in želje…
Vendar je z ženskami tako kot z gobami. Za gobe je treba it v hosto za ženske pa … kamorkoli, samo doma ne bit. Pa ne gledat v tla, ker v tem pa je razlika med ženskami in gobami.. in potem samo pobiraj.. kar ti že na daleč deluje strupeno, pusti ne diraj, ostalo je vse za v .. rečmo košaro 🙂
izi bizi nobene znanosti

V službi sami moški. Pri hobijih tudi sami moški. SPloh ne vem kam naj grem. Nisem kar naprej doma.
Žuram pa res ne.

Tle dej oglas so same fajn : ))


nisem bejba .. probaj tole
na množičnih tekih, kolesarjenjih … izbira ogromna.
Na štartu si jih ogledaš (če pridejo same, s prstani, otroci ..)
na poti pošmiraš (lahko tudi spotakneš ☺)
na cilju ponudiš spremstvo za po drink, hrano, nagrado za udeležbo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


najbrž nekako prideš do službe ane?
Avtobus, vlak, tudi kolesark je veliko… drži se neke stalne ure in opazuj. Danes samo pogled, jutri nasmeh, potem pozdrav…kar naenkrat boste že znanci, potem pa. A ti naj še to razložim?
Zamenjaj hobi. Če ti obleka ni prav jo najbrž tudi zamenjaš? Trimčkanje tam kjer trimčkajo bejbe,
počni vse samo ne bit vsiljiv.
Izogibaj se vaških gostiln, ker tam pa kakšne bejbe res ne boš našel

Koliko si nas v živo spoznal? Če bi, bi se ta tvoj pridevnik “fajn” hitro spremenil v pridevnik “groza” 😀

Koliko si nas v živo spoznal? Če bi, bi se ta tvoj pridevnik “fajn” hitro spremenil v pridevnik “groza” :D[/quote]

Saj ni mislil resno, če nisi opazila je dodal dvojni nasmešek. Če ne bi v taki ihti kracala svojih postov bi bilo marsikaj drugače…

Koliko si nas v živo spoznal? Če bi, bi se ta tvoj pridevnik “fajn” hitro spremenil v pridevnik “groza” :D[/quote]

Saj ni mislil resno, če nisi opazila je dodal dvojni nasmešek. Če ne bi v taki ihti kracala svojih postov bi bilo marsikaj drugače…[/quote]

Ne bo držalo, ta nasmešek sem razumela, da je max. srečen od tega, ker nas pozna, torej smo mu zato fajn 😛

Ihto imaš ti……

Šport mi ni najbolj pri srcu. Sicer s kolegi igram nogomet pa včasih košarko. Kolo pa tek pa ne.
Vozim se z avtom v službo.

Haha nm3w lahko tudi kaksno spotaknes 😀 😀

Kalipso ti si svojo priloznost ze imela in….zapravila. Si prevec konfliktna osebnost da bi se v zivo spoznala : )

To je tvoja plat zgodbe, moja pa ta, da mi ni bilo v interesu, da bi te spoznala, ne mi deluješ dovolj zanimiv v intelektualnem smislu, si neka povprečna ovca, ki rada govori o tistem, kar prodajajo mediji itd. Dolgčas. Torej iz mojega zornega kot ni bila zapravljena priložnost, če pa je tebi bila, tudi prav, rezultat je v obeh primerih enak 🙂

Konfliktna? Popolnoma neuporabno, kaj si misliš 😛

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close